Anna Topinková, oční lékař Plzeň

MUDr. Anna Topinková

Oční lékař

Lochotínská 18, Plzeň
Oční ordinace pro děti a dospělé

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

U

Já mám rozpoluplné pocity, co se paní Dr. Topinkové týká. Nezpochybňuji odbornou stránku, to je asi OK. Sestry jsou kapitola sama o sobě. Každý den není sluníčkový, a dá se i pochopit, že tu a tam má občas úlet jak Dr, tak sestry. Pokud se však dny s otrávenou náladou opakují, je problém asi někde jinde. Jak bylo napsáno dříve od jiných, paní dr. je významným způsobem orientovaná na kšeft. Proč se mě snaží Dr zmanipulovat, abych si koupila brýle pouze a jenom v optice vedle? Proč mi nutí kontaktní čočky, když je prostě nechci? mohla bych dál takhle pokračovat ještě pár řádků. Ten postoj je celkem pochopitelný, nájem za patro u Kauflandu nebude asi 2x nejlevnější, pokud je tedy paní Dr. v nájmu. Ale což, jak se říká, všeho moc škodí, proto hodnocení celkově neutrál.

Dobrý den,
také bych se připojila k vu hodnocení. Bohužel máme doma dcerku, která je dost stydlivá a s nikým se hned tak nebaví. Byli jsme u paní dr. a dcerka jí říkala, že na 3 metry nevidí ta slavná E. Paní dr. jí tvrdila, že to musí vidět. Nakonec předala dcerku sestřičce, která s dcerkou absolvovala vyšetření. Bohužel museli dcerce rozkapávat oči. Ani jí neupozornili, že to bude štípat. Když jsme se vrátili do ordinace po stanovené době, změřili dcerce oči a ejhle. Naměřeno 8 dioprií. Do zprávi napsáno, že dcerka nespolupracuje, ale to, že jí dohnali k tomu, aby hádala kam mají namířeno zoubky E, to už se ve zprávě nepíše. Mrzí mě, že je to velká odbornice, bohužel "masový" přístup k vyšetření není podle mě správný. Chodili jsme s dcerkou také na kýlu. Pan dr. měl také mnoho pacientů, ale nikdy jsme se s nikým v čekárně nebo ordinaci nepotkali a přístup k dětem byl super.