Lochotínská 18, Plzeň
Oční ordinace pro děti a dospělé

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ordinace pro děti a dospělé Komplexni vysetreni

Byla jsem s dvouletakem objednana na cas, do ordinace nas pani doktorka prizvala po dvou hodinach cekani. Pristup, jednani a chovani k diteti otresne, k pani Topinkove uz nikdy vice. Sestra byla take zajimava a bylo videt, ze ty deti "miluje". Hlavne ze pribiraji za pacienty pouze deti, kdyz z nich rejzuji, tak by ten pristup mohl byt jiny..

Umístění: Oční ordinace pro děti a dospělé nemoc dítěte

Dobrý den. Tuto ordinaci bohužel doporučit nemohu. Dvouletému synkovi nepoznali ječné zrno, byli jsme zde 2x, potřetí již jsme šli do FN Lochotín, díky pozdnímu nasazení antibiotik bude muset malý pravděpodobně na zákrok do nemocnice... Zúžený slzný kanálek roční dcerky zde také řádně nevyřešili, opět jsme raději sami šli do FN, kde jsou na kanálky specialisté. Chování paní na recepci je k pacientům občas velmi nepříjemné, možná jsme se prostě trefili do špatné nálady, ale já taky pracovala jako recepční a takto jsem se chovat opravdu nesměla.

Připojuji se k negativnímu hodnocení. K paní doktorce jsem byla poslána na kontrolu z FN po tom, co syn utrpěl úraz. Rozčarovaná jsem byla od začátku do konce. Počínaje nepříjemnou obsluhou recepce, přes několikahodinové čekání (i přes to, že jsem ráno volala, abych se ujistila, jestli můžeme přijít a v kolik hodin se to hodí, když je to akutní a nejsme objednáni) a přístup paní doktorky mě dorazil, hlavně to, když mě začala úkolovat-posaďte ho a sundejte mu ten obvaz z oka! Pardon, ale to jsem mohla udělat doma sama, ušetřit si nervy a 3 hodiny čekání!!! A udělat synovi kontrolní vyšetření, které prováděla velmi nešetrně a synovi ránu roztrhla ještě víc než původně měl, jí stálo hodně přemáhání, což dávala dost najevo. A ještě jsme v čekárně dostali vynadáno, když si syn šoupal s dětskou židličkou podlepenou, jak mám zabavit roční dítě 2 hodiny v čekárně mi nikdo neřekl. Za mě never more!

hodíme k paní doktorce Topinkové s holkama 6 a 4 roky,také mám pocit,že se k dětem neumí chovat.Jako odborník snad v pořádku,ale nyní potřebuji já očaře a každopádně půjdu jinam

Velice arogantní a nepříjemná doktorka!! NEDOPORUČUJI!!! Paní doktorka požadovala peníze za preventivní prohlídku (500 Kč), když si u ní nekoupím kontaktní čočky. Teď jsem u jiného lékaře, který peníze nevyžaduje a je též soukromý.

Byli jsme objednáni se 4 letým dítětem na 14. hodinu, do ordinace pozváni po urgencích na recepci kolem 15té. Jednání lékařky se 4 letým dítětem velmi netrpělivé a nervózní, absence empatie. Po této zkušenosti nemohu doporučit. Zvolili jsme proto jiného lékaře, kde jsme naprosto spokojeni.

Především až vám paní doktorka nebo její kolegyně řeknou,že šilhání vašeho dítěte se nedá operovat,obraťte se na FN Plzeň Lochotín,kde tyto operace provádějí na profesionální úrovni( tímto dík paní doktorce Markové) a ušetříte si x bezesných nocí o tom,že vaše dcera bude jednou šilhat,což se podepíše nejen na jejím výzoru a vidění,ale i sebevědomí...Alternativní způsoby(brýle,cvičení..)u někoho pomáhají,ale pokud je úchylka velká,šilhání se tím nemusí spravit.proto nemohu doporučit!

Nepříjemná, arogantní lékařka, která neumí jednat s lidmi.

VÍM ŽE JE PANÍ doktorka přes oči ,ale sama by potřebovala vyšetřit oči. V klidánku protočí oči přímo před Váma a vůbec si nepřipadá blbě, že jí vidíte. V tom okamžiku jak to udělala bych jí nejraději jednu flákla přímo mezi oči aby se jí to srovnalo. To se samozřejmě nestalo i když ve mě cukalo. Ale okamžitě se mi změnil přistup k ní na drzovku. Jináč propichovala mé dceri oční kanálky a sestra nebyla k dispozici tak jsem musela dceri 2 měsíce držet hlavu a koukat na to jak jí tam zajíždí jehlou do oka no PROBOHA!!!!!....A dostala jsem vynadáno že jdu pozdě že jsem měla přijít dřív na to jsem ji řekla že jsem hned volala k nim do ordinace kde měli dovolenou a pak když jsem se dovolala tak mi objednala až za 14 dní takže taky supr....Ted se jí to znova objevilo, ale musím sehnat jiného doktora......

Je mi celkem jedno, zda je to odbornice či ne. Její arogantní až agresivní přístup k mému synovi jsem jí okamžitě vyčetla, nebot co si to vůbec dovoluje se takhle chovat k dítěti a ještě před jeho matkou? Nemoc, poměrně vzácnou, mi jen oznámila v latině, takže všechny informace jsem si musela najít na internetu. Je to typický příklad nabubřelé, namyšlené a bezcitné doktorky. Když jsme chodili na kontrolu, vyžádala jsem si vždy výslovně druhou paní doktorku (bohužel si nepamatuji jméno). Tuto JIŽ NIKDY!