2. května 3646, Zlín

Krátká 798, Valašské Klobouky
Valašskokloboucká poliklinika

Zobrazit ostatní neurologů v okolí

Umístění: MUDr. Anna Švehláková

Paní doktorka Švehláková je úžasná, byli jsme u ní s dcerkou Eliškou již třikrát kvůli tikům a vždy byla moc hodná a vše mi vysvětlila. Odbornice a velmi příjemný člověk. Těšíme se na další návštěvu.

Za paní Doktorkou jsem jela s dcerkou na vyšetření přes hodinu a nelituji toho. Příjemný přístup, lidská, vůči dítěti citlivá, odborník na svém místě. Negativní názory zde moc nechápu - paní Doktorka mi přijde velmi inteligentní a energická, takže předpokládám, že pokud někdo nesnese kritiku své osoby, pak bere paní Doktorku negativně, jinak si to neumím vysvětlit...

Mockrat dekuji za stoprocentni peci o ma pred 5 lety predcasne narozena dvojcatka. Pani doktorka je vseobecne uznavany odborny lekar se skvelym rozhledem ve svem oboru.Jeste jednou ji patri nas velky Dik.Dvorakova Zlin

S pani doktorkou jsme moc spokojeni. Chodim k ni se synem jiz skoro 10 let. Libi se mi ze pani doktorka je uprimna, empaticka, usmevava a je to opravdu odbornice na svem miste. Jsme moc radi ze syn k ni chdi. Ona i sestricka jsou opravdu profesionalky na svem miste. Dekujeme.

Nechápu stížnosti na paní doktorku,možná kdyby navštívili dětskou neuroložku na Vsetíně tak by pak změnili názor.Já chodila s dcerou první právě na vsetín a i když měla nález na CT,paní doktorka z ní udělala simulantku. Naštěstí je tu naše skvělá paní doktorka Švehláková.K nám se vždy chová příjemně.

vynikající odborník,přístup k pacientům velmi laskavý. Mám s pani doktorkou velmi kladné zkušenosti. D o p o r u č u j i !!!!!!!!!!!!!!!!!

Paní doktorka je skutečně skvělá, byli jsme u ní díky diagnóze z Olomouce, kde nás vyšetřující fyzioterapeutka!!! málem vystrašila k smrti diagózou, že náš 9timěsíční syn je ohrožen spastickým syndromem (ochrnutí). Paní doktorka Švehláková nás vzala přednostně, vyšetření probíhalo bez pláče, jednala s malým moc pěkně, potom mi dlouhou dobu vysvětlovala, co zjistila, uklidnila mě větou: "je třeba cvičit, ale není třeba panikařit". potom mi zbylé info poslala mailem, objednala na sono hlavičky. Ochotná, odborná. Drobátko rázná, ale to je taky spíše plus. Děkujeme

Je to naprosto skvělá doktorka a bezkonkurenčním přístupem.

S paní doktorkou jsem naprosto spokojena.

Děkuju za všechno co jste pro mně udělala, Vítek Gabrhelík

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, prosím o vysvětlení co znamená diagnoza G55.2 a indikace VI/3?
    Děkují moc za odpověď

Není co dodat, je to přesné.

MUDr. Anna Švehláková