Anna Rozprávková, oční lékař Praha

Ordinace specialisty - oční

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Hotovost

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

• Glaukom
  • Šedý zákal
  • Zelený zákal

• oftalmologie

U paní doktorky jsem byla před pár lety a byla jsem velmi spokojena, je opravdu pečlivá. Objednala jsem se na dnešní den na 8.30, jela jsem přes půl Prahy po své noční službě. Přesto, že mají na dveřích, že je ordinace od 8 hod, otevřeli pět minut před půl devátou. Budiž. Čekala jsem pak v čekárně téměř 20 minut, nic se nedělo, byl slyšet hlasitý hovor, ale na zaklepání nikdo nereagoval. Nevím jak drahý čas je paní doktorky, ale já ho tedy nazbyt nemám. Podotýkám, že jsem tam celou dobu byla pouze já, nikdo jiný do mého odchodu nepřišel! Velmi mě to zklamalo a i když je paní doktorka pečlivá, víckrát k ní nepůjdu. Nemohu věřit lékaři, který si neváží pacientů. Pracuji jako sestra v nemocnici, ale já si svých pacientů vážím.

Prostředí před ordinací - hrůza vše z doby před 30-ti lety. Čekárna praská ve švech. Pacienty si objednává po 10-ti minutách (za tuto dobu se nedá kvalitně ošetřit - to trvá 30 minut!). Po cca hodinovém čekání s dětmi před ordinací a to jsme byli objednaní, jsme odešli a již nikdy více jsem nepůjdem. Vybavení uvnitř je stejné jako venku, přístroje nemá nejnovější, sestru nezaměstnává a když porovnám výsledky u jiného lékaře, kam jsme se obrátili ani nechci psát. Podle ní to bylo na korekci, ale jinde ne (samořejmě s podrobným vysvětlením a popřením předchozích výsledků). Její vzhled ... viděla jsem ji 2x - nastydlá, neupravená, strhaná, ... Těm, co tohle vyhovuje přeji pevné nervy a dobrý zrak.

• Glaukom
  • Šedý zákal