Hostinského 1536/7 , Praha
Zubní odrinace Rakita

K pani doktorce chodime cela rodina uz od roku 2008, a jsme velice spokojeni, vzdy je to top pristup a deti se dokonce k ni i tesi. Pokud nekdo zkosel nejake jine kliniky tak vi ze ceny u pani doktorky jsou podprumerne. Sice ma delsi objednavaci terminy ale to jenom potvrzuje kvalitu jeji pece. Pisu ten prispevek abych doktorku podrzela a nechapu negativni ohlasy na techto webovzch strankach. Nechapu proc lidi pisou negativni vzkazy pani doktorce pokud ten nazor se tyka nekoho jineho... Pani doktorku muzu jen doporucit. A spousta mych znamych chodi k ni a jsou spokojeny. Hana K.

Je to velmi dobrá doktorka. Jako dítě jsem se strašně bála doktorů a zubářů. Rodičům páni Rakitu poradila jedná známa a tak rodiče mě tak odvedli. Strašně jsem se toho bála. Sedla jsem se do křesla a ona začala na mě mluvit a vyysvětlovat každý svůj pohyb a co všechnose chystá udělát a jak se to dělá a že to nebolí a pod. Hodně krát mi pomáhala přeodolát strach a od té doby důvěřuju jen jí. Je to opravdu velmi dobrá doktorka. Opravdu vám jí radim. Chodím k ní víc jak 5 let a ani jednou mě nezklamala. Vždy valitně odvede práci a poradi co je by bylo pro klienta lepší a vyhodnější.

This dental clinic is the best! I can only recomend it.

Moje zkušenost je pozitivní. Bylá jsem v péči doktorek Rakitove a Rudiy. Měla jsem několik plomb včetně předních zubů a jedné trháni. A to vůbec nebolelo a trvalo vteřinu. Doporučuji! Teď chodím na kontroly a mám všecko v pořádků. Dĕkuji.

suprova, bez bolesti, uz se nebojim zubnich lekaru a tech jsem menila hodne)

Kvalitní přístup,velmi dobrá spolupráce s pacientem.ochota a vstřícnost.Cena v porovnání s jinými zubaři nižší. Určitě doporučuji

Prvni rok kdy byla pani doktorka jeste na poliklinice Lipa na Hurce jsem byla moc spokojena - je mila, profesionalni a neplatila jsem extra vysoke castky za rovnatka. Cena se dost prodrazila kdyz si pani doktorka otevrela vlastni soukromou ordinaci. Neprestala jsem k ni chodit, jelikoz jsem mela do roka mit rovnatka dolu, ale z 1 roka jsou to jiz 2.5. Za kazdou navstevu platim 50Kc navic za kontrolu + praci + material. Nejvice me nastvalo, kdyz jsem zjistila, ze kazdy mesic mi dava novy kovovy dratek do rovnatek (na horni i dolni patro = 500Kc) uplne zbytecne. Jelikoz se jedna o velice kvalitni material, dratek neni potreba menit cca pul roku a tim padem usetrite hodne penez. Jakmile jsem ji o tom rekla, hned souhlasila, ze dratek mi pokazde menit nebude. Je to moje hloupost, ze jsem si zakladni info ohledne rovnatek a cen nezjistila predem. Dalsi neprijemna zkusenost je cas - ja mela predkus, takze jediny cil byl posunout horni zuby dozadu. Pani doktorka mi ani jednou za 2.5 roku nezmerila pravitkem mezirku zda a o kolik se zuby vubec posouvaji. O to jsem ji musela pozadat az ja sama po te co jsem citila, ze zuby se jiz nerovnaji, protoze nemaji kam. A mela jsem pravdu, po zmereni v ten den a dalsim zmereni po mesici se moje tuseni potvrdilo. Pote mi vybrousila mezirky, aby se zuby meli kam posouvat, ale samotnou by ji to jeste dlouho nenapadlo.
Takze muj osobni pocit a moje zkusenosti jsou pozitivni co se tyce jeji prace se zubama - je fakt mila, pecliva, vi co dela a dela to dobre. Jenom se domnivam, ze penize jsou pro ni take dost dulezite a snazi se vydelat trochu na ukor pacientu. Rikam to proto, ze par kamaradu ma rovnatka take a porovnavali jsme postupy, kvalitu, rady, ktere nam nasi zubari davali a samozrejme castky za jednotlive ukony.
Abych to zhrnula, klidne pani doktorku Rakitovou doporucuji, jeji prace je kvalitni, ale musite si hlidat co presne dela, aby jste zbytecne neplatili za neco co nemusite.

MUDr. Anna Rakita

MUDr. Anna Rakita.
I kdyz komentar je zapsan jako kladny tak z nej vychazi ze pani doktorka nevi co dela, ale pacienti ji nauci lecit dobre. S komentarem nesouhlasim. Pacient muze mit urcite pozadavky, ale nema se plest do lekarskeho postupu, existuje prece postup lege artis podle ktereho lekar sve pacienty leci. Ceny za ten ci onen vykon pacient vi predem proto ze na samem zacatku lecby podepisuje plan lecby ve kterem ma rozepsano kolik co konkretne bude stat.

Jsem velmi spokojená, paní doktorka má profesionální přístup a je příjemná. Většinou ani nečekám, bere pacienty v dohodnutou dobu, což mi vyhovuje. Ráda si za kvalitní péči zaplatím.Dopotučuji všem.

dobry specialista

K paní doktorce jsem se zaregistrovala potom, co jsem se přestěhovala. Musím říci, že z předchozí stomatoložkou jsem měla ošklivé zkušenosti.
V ordinaci paní doktorky jsem, ale nic takového nepoznala, právě naopak. Jejich přístup je vždy profesionální, na nejvyšší úrovni. Úplně jsem se zapomněla u zubaře bát, a dokonce se tam i těším.
V současné době pracuji na celém mém chrupu, jelikož jsem ho měla od předchozí stomatoložky v dezolátním stavu. Nějaké zuby musely bohužel ven, ale převážnou většinu se jí podařilo zachránit.
Musím také říci, že peněz, které za jednotlivé zákroky platím (bohužel nejsem u žádné s jejich smluvních pojišťoven) nelituji. A jejich ceny jsou oproti jiným ordinacím velmi nízké.