Zubní odrinace Rakita
Hostinského 1536/7 , Praha

Léčené nemoci

K pani doktorce chodime cela rodina uz od roku 2008, a jsme velice spokojeni, vzdy je to top pristup a deti se dokonce k ni i tesi. Pokud nekdo zkosel nejake jine kliniky tak vi ze ceny u pani doktorky jsou podprumerne. Sice ma delsi objednavaci terminy ale to jenom potvrzuje kvalitu jeji pece. Pisu ten prispevek abych doktorku podrzela a nechapu negativni ohlasy na techto webovzch strankach. Nechapu proc lidi pisou negativni vzkazy pani doktorce pokud ten nazor se tyka nekoho jineho... Pani doktorku muzu jen doporucit. A spousta mych znamych chodi k ni a jsou spokojeny. Hana K.

Very poor in quality and unprofessional in customer service?.I visited the clinic with my family hardly few months and every time we had a feeling it's a pure money making fabric..at the beginning they (Rakita and her team) seem to treat you as professional doctors but it's just a vision ..once they get you in they would never finish even the simple thing in one time to make you to come back again and again to pay their " services" ..if you would ask questions and would try to figure out from where the difference of the reported price list and the fees you are required you to pay after every visit or why the same procedures would always have the different cost then they simply don't call you for next visit and keep your deal half finished..quality is the same poor as the service..would not recommend nobody to visit Rakita s clinic..

S paní doktorkou jsem do letošního roku byla spokojená. Chodil k ní můj 8letý syn. V září roku 2013 paní doktorka synovi nechtěla opravit zub pětku, protože prý se mu pod ním klube nový takže vypadne a oprava nemá cenu. V lednu letošního roku byl u ní syn znovu, že má tento zub už tak vykažený, takže mu ho vytrhne. To, že se paní zubařka přestěhovala a nějak nás na to v září opomněla upozornit neřeším. Ale proces píchnutí umrtvovací injekce nebyl zrovna příjemný, takže paní doktorku chválím za trpělivost. Ale to je bohužel co se týče pochval vše. Protože místo pětky vytrhla paní zubařka Rakita zub č. 4, že prý už mu vyroste nový tak jako na druhé straně. Jenže na druhé straně synovi zub č. 4 vylezl po cca 8 měsících. Takže totálně vykažený zub, nad kterým je váček, ten paní zubařka synovi v puse nechala a zdravý zub vytrhla...Na můj dotaz proč nechá špatný zub v puse a zdravý vytrhne mi odpověděla, že nemůže vytrhnout dva zuby najednou a ať přijdeme za dva týdny. A že mu stejně za chvíli vyroste nový. Ale že ta chvíle může trvat i několik měsíců, to jí nějak bylo jedno. Dále už asi nevědla co říci, protože její argumenty totálně nedávaly smysl. Po této akci se u doktorky Rakity neobjevíme. A syn bude muset bohužel podstoupit tento zákrok znovu, ale už u někoho kdo bude mít rozum a bude dělat svou práci svědomitěji.

Dobrý den.
Tímto komentářem nechci paní doktorku nijak urazit. Její kvality jsem neměl možnost ověřit, protože hned na začátku jsem byl přidělen k jejímu zaměstnanci, na jméno už si nevzpomínám, ale byl to jediný muž v kolektivu, černé vlasy, velmi špatná čeština. Je více než jasné, že se zaučoval, protože každý krok odcházel konzultovat s paní doktorkou a s každým výsledkem se opět odcházel pochlubit.
Říkal jsem si, že je šikovný, dokud mi nezačalo cukat v dásni po předělání původní staré plomby za novou bílou.
Následovalo zdlouhavé čištění nervových kanálků, během kterého pan doktor ubrousil zub natolik, že v meziintervalu výkonů došlo k jeho prasknutí.
Návrh paní doktorky zněl, buď vytrhnout zbytek zubu bez náhrady, nebo vložit titanové trny do kanálků a nasadit korunku.
Zvolil jsem korunku, tím se a celková cena od první návštěvy vyšplhala na cca 10 470 Kč.
Teď ruku na srdce paní doktorko, je správné nechávat pacienty napospas lékaři, který se zaučuje, a jestli už zkušený je, tak takto přeceňovat jeho kvality a ohrožovat pacienty?

Co se cen soukromé kliniky týká, ve své reakci píšete, že pacient je s výkonem a cenou seznámen předem, vzhledem k jazykové bariéře pana doktora, jediný kdo mne seznamoval s postupem výkonu, jste byla vy, ovšem cena pro mne vždy zůstávala překvapením až do odchodu z ambulance. Mám dodnes zdravotní potíže kvůli kapse pod dásní u krčku korunky, ke které jste mi řekla jen, že to hold budu muset pravidelně a pečlivě čistit peroxidem. Necítím zášť vůči vám ani panu doktorovi, jen bych nerad, aby podobnou situaci musel zažít někdo další.

Můžete a nemusíte reagovat, bude to reakce pro Vaše pacienty, já už jím nebudu.
Spíše by mne zajímal názor jiného lékaře, jestli tyto postupy jsou běžné.

S pozdravem
Ing. Martin Novotný

Je to velmi dobrá doktorka. Jako dítě jsem se strašně bála doktorů a zubářů. Rodičům páni Rakitu poradila jedná známa a tak rodiče mě tak odvedli. Strašně jsem se toho bála. Sedla jsem se do křesla a ona začala na mě mluvit a vyysvětlovat každý svůj pohyb a co všechnose chystá udělát a jak se to dělá a že to nebolí a pod. Hodně krát mi pomáhala přeodolát strach a od té doby důvěřuju jen jí. Je to opravdu velmi dobrá doktorka. Opravdu vám jí radim. Chodím k ní víc jak 5 let a ani jednou mě nezklamala. Vždy valitně odvede práci a poradi co je by bylo pro klienta lepší a vyhodnější.

This dental clinic is the best! I can only recomend it.

Moje zkušenost je pozitivní. Bylá jsem v péči doktorek Rakitove a Rudiy. Měla jsem několik plomb včetně předních zubů a jedné trháni. A to vůbec nebolelo a trvalo vteřinu. Doporučuji! Teď chodím na kontroly a mám všecko v pořádků. Dĕkuji.

suprova, bez bolesti, uz se nebojim zubnich lekaru a tech jsem menila hodne)

Kvalitní přístup,velmi dobrá spolupráce s pacientem.ochota a vstřícnost.Cena v porovnání s jinými zubaři nižší. Určitě doporučuji

Prvni rok kdy byla pani doktorka jeste na poliklinice Lipa na Hurce jsem byla moc spokojena - je mila, profesionalni a neplatila jsem extra vysoke castky za rovnatka. Cena se dost prodrazila kdyz si pani doktorka otevrela vlastni soukromou ordinaci. Neprestala jsem k ni chodit, jelikoz jsem mela do roka mit rovnatka dolu, ale z 1 roka jsou to jiz 2.5. Za kazdou navstevu platim 50Kc navic za kontrolu + praci + material. Nejvice me nastvalo, kdyz jsem zjistila, ze kazdy mesic mi dava novy kovovy dratek do rovnatek (na horni i dolni patro = 500Kc) uplne zbytecne. Jelikoz se jedna o velice kvalitni material, dratek neni potreba menit cca pul roku a tim padem usetrite hodne penez. Jakmile jsem ji o tom rekla, hned souhlasila, ze dratek mi pokazde menit nebude. Je to moje hloupost, ze jsem si zakladni info ohledne rovnatek a cen nezjistila predem. Dalsi neprijemna zkusenost je cas - ja mela predkus, takze jediny cil byl posunout horni zuby dozadu. Pani doktorka mi ani jednou za 2.5 roku nezmerila pravitkem mezirku zda a o kolik se zuby vubec posouvaji. O to jsem ji musela pozadat az ja sama po te co jsem citila, ze zuby se jiz nerovnaji, protoze nemaji kam. A mela jsem pravdu, po zmereni v ten den a dalsim zmereni po mesici se moje tuseni potvrdilo. Pote mi vybrousila mezirky, aby se zuby meli kam posouvat, ale samotnou by ji to jeste dlouho nenapadlo.
Takze muj osobni pocit a moje zkusenosti jsou pozitivni co se tyce jeji prace se zubama - je fakt mila, pecliva, vi co dela a dela to dobre. Jenom se domnivam, ze penize jsou pro ni take dost dulezite a snazi se vydelat trochu na ukor pacientu. Rikam to proto, ze par kamaradu ma rovnatka take a porovnavali jsme postupy, kvalitu, rady, ktere nam nasi zubari davali a samozrejme castky za jednotlive ukony.
Abych to zhrnula, klidne pani doktorku Rakitovou doporucuji, jeji prace je kvalitni, ale musite si hlidat co presne dela, aby jste zbytecne neplatili za neco co nemusite.

MUDr. Anna Rakita

MUDr. Anna Rakita.
I kdyz komentar je zapsan jako kladny tak z nej vychazi ze pani doktorka nevi co dela, ale pacienti ji nauci lecit dobre. S komentarem nesouhlasim. Pacient muze mit urcite pozadavky, ale nema se plest do lekarskeho postupu, existuje prece postup lege artis podle ktereho lekar sve pacienty leci. Ceny za ten ci onen vykon pacient vi predem proto ze na samem zacatku lecby podepisuje plan lecby ve kterem ma rozepsano kolik co konkretne bude stat.