Anna Lasotová, gynekolog Bystřice

Palackého 397, Třinec
Praktický lékař gynekolog

č.d. 496, Bystřice
Praktický lékař gynekolog

Paní doktorka byla celkem v pohodě, ale její prohlídky pro mě byly bolestivé. Pokaždé jsem ji musela říct, ať je opatrná, když jsem ji to neřekla, prohlídka mě bolela. Jinak jsem s ní nebyla absolutně spokojená s výběrem antikoncepce, zdůrazňovala jsem ji, že chci antikoncepce do 500 Kč a dala mi antikoncepci za 750 Kč, asi jen aby na mě měla zisk. Měla i vždy řeči, když jsem chtěla něco levnějšího. A o sestře ani nemluvím. Už jsem od ní přešla i díky negativním názorům, co jsem na ní slyšela a když jsem ji volala, abych ji sdělila, že přecházím, tak byla v telefoně neskutečně arogantní a naštvaná a ještě mi málem práskla s telefonem...Takže já nedoporučuju a jsem šťastná, že jsem od ní přesla, můj nový doktor je podle ní sto a jedna!!!!

K paní doktorce chodím už pěkně dlouho, ale teďka když se po vysazení antikoncepce snažím otěhotnět mi u ní taky došla trpělivost. Nechápu jak mi mohla nabídnout na srovnání menstruace další antikoncepci když ví že chci mimi fakt nechápu co na to říct, raději se přepíšu k něhomu jinému pač u ní bych se toho mimi asi nikdy nedočkala :-/

S paní doktorkou jsem nebyla spokojena, žádná ochota ani vřelý přístup.... jeji sestra v třinecké ordinaci je arogantní a namyšlená.... odešla jsem od ní, jako spousta dalších žen......

W

Opravdu paní dr.asi není špatný lékař ovšem ten kouř je opravdu hrozný ! A proto přecházím k jinému lékaři . Sestřička není příjemná a svou práci zřejmě nemá ráda. :-(.