Praktický lékař gynekolog
Palackého 397, Třinec

Praktický lékař gynekolog
č.d. 496, Bystřice

Každý má svůj názor,a ten můj je ten, že jak paní doktorka tak sestřička jsou hodně milé,přátelské,a velmi tolerantní,taky bych ráda zdůraznila,že mam tři děti a na každou prohlídku jsem se těšila a paní doktorka mě nezklamala ani jednou,vždy mi vše vysvětlila a poradila.Sestřička je skvělá a jde vidět,že práce ji baví, vždy se mě ptala jak se mi daří a dokonce se ptala i na mé předešlé děti. Moc doporučuji..... :-)

Paní doktorka byla celkem v pohodě, ale její prohlídky pro mě byly bolestivé. Pokaždé jsem ji musela říct, ať je opatrná, když jsem ji to neřekla, prohlídka mě bolela. Jinak jsem s ní nebyla absolutně spokojená s výběrem antikoncepce, zdůrazňovala jsem ji, že chci antikoncepce do 500 Kč a dala mi antikoncepci za 750 Kč, asi jen aby na mě měla zisk. Měla i vždy řeči, když jsem chtěla něco levnějšího. A o sestře ani nemluvím. Už jsem od ní přešla i díky negativním názorům, co jsem na ní slyšela a když jsem ji volala, abych ji sdělila, že přecházím, tak byla v telefoně neskutečně arogantní a naštvaná a ještě mi málem práskla s telefonem...Takže já nedoporučuju a jsem šťastná, že jsem od ní přesla, můj nový doktor je podle ní sto a jedna!!!!

K paní doktorce chodím už pěkně dlouho, ale teďka když se po vysazení antikoncepce snažím otěhotnět mi u ní taky došla trpělivost. Nechápu jak mi mohla nabídnout na srovnání menstruace další antikoncepci když ví že chci mimi fakt nechápu co na to říct, raději se přepíšu k něhomu jinému pač u ní bych se toho mimi asi nikdy nedočkala :-/

Paní doktorka není špatná lékařka, já jsem s ní byla vždy celkem spokojená, ale je pravda, že ten zápach z cigaret se někdy opravdu nedal vydržet, stejně tak její prohlídky - dosti bolestivé. A na co se jí člověk nezeptal, to taky nevěděl. Jinak sestřička byla vždy milá, moje problémy rozhodně nikdy neprobírala před plnou čekárnou a vždycky mi vyhovovalo, že si s ní můžu přátelksy popovídat. Takže u mně sestřička rozhodně na 1!

Paní doktorka je zlatá, vždy se snaží mile konverzovat aby se pacientka během nepříjemného vyšetření alespoň trochu odreagovala, ochotná - profesionální přístup, sestřička bohužel už jiná nebude a zas tak strašné to není.

S paní doktorkou jsem nebyla spokojena, žádná ochota ani vřelý přístup.... jeji sestra v třinecké ordinaci je arogantní a namyšlená.... odešla jsem od ní, jako spousta dalších žen......

W

Opravdu paní dr.asi není špatný lékař ovšem ten kouř je opravdu hrozný ! A proto přecházím k jinému lékaři . Sestřička není příjemná a svou práci zřejmě nemá ráda. :-(.

Paní doktorka milá, ochotná. Udivuje mě jen, že za celých šest let mi ani jednou nevyšetřovala sonograficky vaječníky, což jiní gynekologové dělají běžně. Sestra naopak drzá, arogantní, o zachování intimity zřejmě nikdy neslyšela (celá čekárna je seznámena s problémem pacientky).

Nikdy tam není řada, paní doktorka je milá a "utrpení" netrvá dlouho

Velmi dobrá, maximální spokojenost!