Ordina Jana Vorla

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí
NOVODENT s.r.o.
Vodňanská 1656/5, Praha

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Úsměv je vizitkou každého z nás. Proto bychom mu měli věnovat dostatečnou pozornost a péči. Je mnoho věcí, které skutečně neovlivníme, ale zdravé dásn...

Léčené nemoci

Úžasná,milá,pracovitá,vážně nejlepší!:-) Jsem moc spokojená a ráda,že jsem sl. Krejčíkovou našla!!Všem moc doporučuji!

Vřele doporučuji. Velice příjemná komunikace a i když jsem co se týče zubní hygieny na tom špatně, tak mi to nikdy nedala najevo. Vždy vše ochotně vysvětlila, předvedla i na sobě.

Velice příjemná, doporučuji všem svým známým, poradí, v oboru se vyzná, zná i novinky narozdíl od jiných konzervativců, ukáže i názorně to, co vysvětluje. Svou práci dělá výborně, vždy po její návštěvě je vidět rozdíl před a po. Vřele doporučuji. Neměnila bych ji za nikoho jiného, a to k ní dojíždím 50 km!
Michaela M. Navrátilová

Nevím, co Anička pacientovi, který se nemá odvahu pod svůj názor ani podepsat, udělala. Chodíme k ním celá rodina a jsme s její prací a hlavně lidským přístupem spokojeni. Díky celému kolektivu této ordinace se nikdo z nás nebojí navštívit zubaře.
Zamazalovi

Sympaťačka a šikovná.

Extra prijemna neni, ale svoji praci dela velmi dobre.

Dela svoji praci dobre a je s ni sranda.