Anna Kohutová

Porodní asistentka

Kontaktní informace

Nejnovější názory

 • Anička je úžasná, krásná a energická žena a především mimořádná porodní dula, která Vás vyslechne, poradí, dodá Vám sebedůvěru a odvahu, pohladí na duši. U porodů jsem ji sice neměla (velmi toho lituji, možná by ten první dopadl úplně jinak), ale absolvovala jsem její předporodní kurz, díky ní jsem začala na těhotenství, porod, mateřství, kojení a péči o miminko pohlížet z úplně jiné stránky. Rozhodně mohu doporučit její další služby jako např. gravidjógu, přípravu na porod z hlediska aromaterapie, dokonalou těhotenskou masáž, u které jsem málem usnula a pomohla mi od bolesti zad (Anička má kouzelné ruce!), mimořádně mi pomohlo i sezení na Setkání císařoven (podpůrná skupina žen po císařském řezu), a mnoho dalších. Být i jen nakrátko v její péči rozhodně stojí za to! :)

 • Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • Nabízím ženám kontinuální podporu na jejich životní cestě těhotenstvím, vědomým porodem a mateřstvím v souladu s principy kontaktního a vztahového rodičovství. Podporuji těhotné ženy, aby v sobě nalezly sílu a důvěřovaly moudrosti svého těla a rodícího se dítěte, aby si dokázaly udržet své mateřské kompetence a neztrácely kontrolu a víru v sebe sama.

   Podporuji raný kontakt s právě narozeným děťátkem, aby se mu dostalo co nejkrásnějšího přivítání, a to v náručí své matky, kam po porodu patří. Moje komplexní péče v domácím prostředí bezprostředně navazuje na péči nemocniční a nemůže jí adekvátně zastoupit žádný jiný zdravotník.

   Mým velkým přáním je, aby všechny ženy poznaly radost z porodu, aby si udržely své mateřské kompetence a kontrolu nad svým porodním procesem a rodícím se dítětem. Vždyť narození děťátka má být rodinnou oslavou zrození a to, jakým způsobem proběhne, zásadním způsobem ovlivní jejich budoucí vztah.

  Specializace

  • porodní asistentka

  Služby

  Anna Kohutová

  Jaroslava Seiferta 8, 736 01 Havířov, moravskoslezský

  Gravidjóga
  Plavání těhotných
  Předporodní komplexní příprava k porodu a k mateřství
  Doprovod k porodu
  Laktační poradenství
  Kurz první pomoci malým dětem
  Kurzy výživy pro děti do tří let
  Cvičení s dětmi v šátku či nosítku dle anny kohutové
  Podpůrné skupiny kojících žen
  Přednášková činnost po celé čr
  Přednášky o dospívání pro základní školy
  Zobrazit všechny

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • Anička je šikovná porodní asistenka s širokým záběrem přípravy ženy k přirozenému porodu. Poradila mi se stravou, bylinkami a dalšími povzbudivými slovy. Publikuje a věnuje se všem dotazům žen.

  • K

   Skvělá žena, která mi otevřela oči, když jsem čekala své třetí dítě. Díky ní jsem pochopila, že já jsem ta, co rodí své dítě a ne lékař. A že to zvládnu a není třeba se bát, ale naopak je velmi důležité tělu důvěřovat. Díky jejím informacím jsem pochopila a pohlížím na těhotenství, porod i šestinedělí z jiné strany. Beze strachu, bez zbytečné bolesti a nepříjemností, ale naopak s vírou a s radostí. S pocitem, že jsem žena, která dokáže více, než si myslí.