Pen-iconCreated with Sketch. Zeptejte se Calendar-iconCreated with Sketch. Požádejte o spuštení online kalendáře

Nabízím ženám kontinuální podporu na jejich životní cestě těhotenstvím, vědomým porodem a mateřstvím v souladu s principy kontaktního a vztahového rodičovství. Podporuji těhotné ženy,… Více

Otázky a odpovědi

Zeptejte se

Zeptejte se

Adresy

• Anna Kohutová

Jaroslava Seiferta 8
    736 01 Havířov, moravskoslezský

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Služby

Gravidjóga
    Předporodní komplexní příprava k porodu a k mateřství
    Laktační poradenství
    Kurzy výživy pro děti do tří let
    Podpůrné skupiny kojících žen
    Přednášky o dospívání pro základní školy
    Plavání těhotných
    Doprovod k porodu
    Kurz první pomoci malým dětem
    Cvičení s dětmi v šátku či nosítku dle anny kohutové
    Přednášková činnost po celé čr

Zkušenosti a dovednosti

about-me-iconCreated with Sketch. O mně

• Nabízím ženám kontinuální podporu na jejich životní cestě těhotenstvím, vědomým porodem a mateřstvím v souladu s principy kontaktního a vztahového rodičovství. Podporuji těhotné ženy, aby v sobě nalezly sílu a důvěřovaly moudrosti svého těla a rodícího se dítěte, aby si dokázaly udržet své mateřské kompetence a neztrácely kontrolu a víru v sebe sama.

Podporuji raný kontakt s právě narozeným děťátkem, aby se mu dostalo co nejkrásnějšího přivítání, a to v náručí své matky, kam po porodu patří. Moje komplexní péče v domácím prostředí bezprostředně navazuje na péči nemocniční a nemůže jí adekvátně zastoupit žádný jiný zdravotník.

Mým velkým přáním je, aby všechny ženy poznaly radost z porodu, aby si udržely své mateřské kompetence a kontrolu nad svým porodním procesem a rodícím se dítětem. Vždyť narození děťátka má být rodinnou oslavou zrození a to, jakým způsobem proběhne, zásadním způsobem ovlivní jejich budoucí vztah.

• porodní asistentka

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Anička je šikovná porodní asistenka s širokým záběrem přípravy ženy k přirozenému porodu. Poradila mi se stravou, bylinkami a dalšími povzbudivými slovy. Publikuje a věnuje se všem dotazům žen.

• K

Skvělá žena, která mi otevřela oči, když jsem čekala své třetí dítě. Díky ní jsem pochopila, že já jsem ta, co rodí své dítě a ne lékař. A že to zvládnu a není třeba se bát, ale naopak je velmi důležité tělu důvěřovat. Díky jejím informacím jsem pochopila a pohlížím na těhotenství, porod i šestinedělí z jiné strany. Beze strachu, bez zbytečné bolesti a nepříjemností, ale naopak s vírou a s radostí. S pocitem, že jsem žena, která dokáže více, než si myslí.