Anna Kohutová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• R
    Umístění: jiné místoSlužby: Předporodní kurz

U Aničky jsem byla na předporodním kurzu. Byla skvělá a dokonce mého skeptického manžela přesvědčila a kurz jí nakonec i zaujal a bavil. Děkuju za její úžasný a jedinečný přístup. Jestli budeme mít jeste třetí miminko, tak bych byla ráda, kdyby nás mohla dobrovazet k porodu.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Vladimíra Majdyšová
    Vladimíra Majdyšová
    Zalužanského 1192/15, Ostrava
    Vlaďka je úžasný člověk a já jsem šťastná, že se do mého života nachomýtla! Jen díky ní jsem se na porod těšila,… Více

Petra Chromková
    Petra Chromková
    Zalužanského 1192/15, Ostrava
    Paní Petra Chromková je nejen sympatická a dobrosrdečná,ale taky dáma ve svém oboru.V Bílovci vede předporodní… Více

Jana Stoklasová
    Jana Stoklasová
    Nemocniční 20, Ostrava
    nejlepší sestřička na oddělení šestinedělí,vždy usměvavá, pomáhala s kojením, vždy si věděla rady a hodně nám pomohla… Více

Anna Fellerová
    Anna Fellerová
    Zalužanského 1192/15, Ostrava
    Děkuji nejlepší sestřičce Aničce za lidský a profesionální přístup, skvělou péči v době přípravy na porod, pomoc… Více

Pavlína Garbová
    Pavlína Garbová
    E.Krásnohorské 321, Frýdek-Místek

Zkušenosti a dovednosti

• Nabízím ženám kontinuální podporu na jejich životní cestě těhotenstvím, vědomým porodem a mateřstvím v souladu s principy kontaktního a vztahového rodičovství. Podporuji těhotné ženy, aby v sobě nalezly sílu a důvěřovaly moudrosti svého těla a rodícího se dítěte, aby si dokázaly udržet své mateřské kompetence a neztrácely kontrolu a víru v sebe sama.

Podporuji raný kontakt s právě narozeným děťátkem, aby se mu dostalo co nejkrásnějšího přivítání, a to v náručí své matky, kam po porodu patří. Moje komplexní péče v domácím prostředí bezprostředně navazuje na péči nemocniční a nemůže jí adekvátně zastoupit žádný jiný zdravotník.

Mým velkým přáním je, aby všechny ženy poznaly radost z porodu, aby si udržely své mateřské kompetence a kontrolu nad svým porodním procesem a rodícím se dítětem. Vždyť narození děťátka má být rodinnou oslavou zrození a to, jakým způsobem proběhne, zásadním způsobem ovlivní jejich budoucí vztah.

• porodní asistentka

Služby

Anna Kohutová

Jaroslava Seiferta 8, 736 01 Havířov, moravskoslezský

Gravidjóga
    Plavání těhotných
    Předporodní komplexní příprava k porodu a k mateřství
    Doprovod k porodu
    Laktační poradenství
    Kurz první pomoci malým dětem
    Kurzy výživy pro děti do tří let
    Cvičení s dětmi v šátku či nosítku dle anny kohutové
    Podpůrné skupiny kojících žen
    Přednášková činnost po celé čr
    Přednášky o dospívání pro základní školy
    Zobrazit všechny

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• R
      Umístění: jiné místoSlužby: Předporodní kurz

• I
      Umístění: Anna Kohutová

Aničku som stretla na prednáškach a seminároch, oceňujem, že robí okolo tehotenstva a pôrodov úžasnú osvetu pre verejnosť aj pre ostatné pôrodné asistentky a duly, obdivujem ju za jej prístup. Ak by som plánovala rodiť v lokalite, kde pôsobí, neváhala by som a chcela by som, aby ma sprevádzala pri pôrode.

• Anička je úžasná, krásná a energická žena a především mimořádná porodní dula, která Vás vyslechne, poradí, dodá Vám sebedůvěru a odvahu, pohladí na duši. U porodů jsem ji sice neměla (velmi toho lituji, možná by ten první dopadl úplně jinak), ale absolvovala jsem její předporodní kurz, díky ní jsem začala na těhotenství, porod, mateřství, kojení a péči o miminko pohlížet z úplně jiné stránky. Rozhodně mohu doporučit její další služby jako např. gravidjógu, přípravu na porod z hlediska aromaterapie, dokonalou těhotenskou masáž, u které jsem málem usnula a pomohla mi od bolesti zad (Anička má kouzelné ruce!), mimořádně mi pomohlo i sezení na Setkání císařoven (podpůrná skupina žen po císařském řezu), a mnoho dalších. Být i jen nakrátko v její péči rozhodně stojí za to! :)

• Příležitost jak zažít přirozený porod. Vřele doporučuji. Naprostá profesionálka s nadhledem prostě porodní bába, kterou si můžu přát každá žena.

• Z celého srdce děkuji za přítomnost Aničky u mého porodu. Předcházela tomu i poradna, kde mě vždy psychicky podpořila, když bylo třeba, zbavila obav a strachů. Stějně tak její ostatní služby, jako gravidjóga a těhotenské masáže mé tělo i duši krásně připravilo na porod. Porod s ní byl hodně podporující, klidný, když jsem ji měla u svého porodu, všechen strach byl pryč a to je důležité. 100% důvěra a především, tato krásná, oduševnělá žena, to dělá celým svým srdcem.

• L

Díky Aničce jsem zjistila, že je možno porodit přirozeně a jinak, než jsem zažila poprvé. A stálo to za to! Rozhodně doporučuji.

• I

Anička je velmi empatická a citlivá osobnost. Provázela mně porody mých dvou dětí, vždy mi dodala odvahu a potřebnou energii. Je to úžasný člověk a porodní bába.

• Anna je člověk na svém místě a pro mě osobně jedním z nejinspirativnějších lidí za posledních mnoho let. Sice jsme se zatím nepotkaly osobně, ale konzultovala jsem s ní záležitosti kolem porodu emailem, sleduji její blog a pomohla mi pochopit mnoho věcí ohledně krásného přirozeného porodu. Je velmi ochotná poradit a pomoci s jakýmkoli problémem včetně kojení. Velice si této porodní báby vážím.

• Velice příjemná žena,která ví jak vás připravit na porod jak fyzicky tak psychicky.Nezapomenutelná osobnost.Mohu jen doporučit!!

• P

Aničku vřele doporučuji. Připravovala jsem se s ní na porod, a také s ní rodila. Během porodu mne podporovala a dodávala odvahy. I díky jejím odborným znalostem byl můj porod krásný. Cvičení i gravidjogu, plavání jsem též absolvovala a bylo to moc příjemné ogreagování. Naučila jsem se tam pracovat se svým tělem, což se mi uporodu velmi hodilo.