Anna Kohutová (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Cvičení s dětmi v šátku či nosítku dle Anny Kohutové

Doprovod k porodu

Gravidjóga +8 Více

Kurz první pomoci malým dětem

Kurzy výživy pro děti do tří let

Laktační poradenství

Nabízím ženám kontinuální podporu na jejich životní cestě těhotenstvím, vědomým porodem a mateřstvím v souladu s principy kontaktního a vztahového rod...

Cvičení s dětmi v šátku či nosítku dle Anny Kohutové

Plavání těhotných

Podpůrné skupiny kojících žen

Přednášková činnost po celé ČR

Anna Kohutová

Přednášky o dospívání pro základní školy

Anna Kohutová

Předporodní komplexní příprava k porodu a k mateřství

Umístění: Anna Kohutová doprovod k porodu

Velmi komplexní a pozitivní přístup, absolvovali jsme předporodní kurs, Anička s námi byla i při porodu. Velmi laskavý a odborný přístup. Nejlepší porodní asistentka, chcete-li porodní bába v kraji.

Umístění: jiné místo Předporodní kurz

U Aničky jsem byla na předporodním kurzu. Byla skvělá a dokonce mého skeptického manžela přesvědčila a kurz jí nakonec i zaujal a bavil. Děkuju za její úžasný a jedinečný přístup. Jestli budeme mít jeste třetí miminko, tak bych byla ráda, kdyby nás mohla dobrovazet k porodu.

Umístění: Anna Kohutová

Aničku som stretla na prednáškach a seminároch, oceňujem, že robí okolo tehotenstva a pôrodov úžasnú osvetu pre verejnosť aj pre ostatné pôrodné asistentky a duly, obdivujem ju za jej prístup. Ak by som plánovala rodiť v lokalite, kde pôsobí, neváhala by som a chcela by som, aby ma sprevádzala pri pôrode.

Anička je úžasná, krásná a energická žena a především mimořádná porodní dula, která Vás vyslechne, poradí, dodá Vám sebedůvěru a odvahu, pohladí na duši. U porodů jsem ji sice neměla (velmi toho lituji, možná by ten první dopadl úplně jinak), ale absolvovala jsem její předporodní kurz, díky ní jsem začala na těhotenství, porod, mateřství, kojení a péči o miminko pohlížet z úplně jiné stránky. Rozhodně mohu doporučit její další služby jako např. gravidjógu, přípravu na porod z hlediska aromaterapie, dokonalou těhotenskou masáž, u které jsem málem usnula a pomohla mi od bolesti zad (Anička má kouzelné ruce!), mimořádně mi pomohlo i sezení na Setkání císařoven (podpůrná skupina žen po císařském řezu), a mnoho dalších. Být i jen nakrátko v její péči rozhodně stojí za to! :)

Příležitost jak zažít přirozený porod. Vřele doporučuji. Naprostá profesionálka s nadhledem prostě porodní bába, kterou si můžu přát každá žena.

Z celého srdce děkuji za přítomnost Aničky u mého porodu. Předcházela tomu i poradna, kde mě vždy psychicky podpořila, když bylo třeba, zbavila obav a strachů. Stějně tak její ostatní služby, jako gravidjóga a těhotenské masáže mé tělo i duši krásně připravilo na porod. Porod s ní byl hodně podporující, klidný, když jsem ji měla u svého porodu, všechen strach byl pryč a to je důležité. 100% důvěra a především, tato krásná, oduševnělá žena, to dělá celým svým srdcem.

Díky Aničce jsem zjistila, že je možno porodit přirozeně a jinak, než jsem zažila poprvé. A stálo to za to! Rozhodně doporučuji.

Anička je velmi empatická a citlivá osobnost. Provázela mně porody mých dvou dětí, vždy mi dodala odvahu a potřebnou energii. Je to úžasný člověk a porodní bába.

Anna je člověk na svém místě a pro mě osobně jedním z nejinspirativnějších lidí za posledních mnoho let. Sice jsme se zatím nepotkaly osobně, ale konzultovala jsem s ní záležitosti kolem porodu emailem, sleduji její blog a pomohla mi pochopit mnoho věcí ohledně krásného přirozeného porodu. Je velmi ochotná poradit a pomoci s jakýmkoli problémem včetně kojení. Velice si této porodní báby vážím.

Velice příjemná žena,která ví jak vás připravit na porod jak fyzicky tak psychicky.Nezapomenutelná osobnost.Mohu jen doporučit!!

• porodní asistentka

Publikace a články