Umístění: jiné místo Předporodní kurz

U Aničky jsem byla na předporodním kurzu. Byla skvělá a dokonce mého skeptického manžela přesvědčila a kurz jí nakonec i zaujal a bavil. Děkuju za její úžasný a jedinečný přístup. Jestli budeme mít jeste třetí miminko, tak bych byla ráda, kdyby nás mohla dobrovazet k porodu.

Anna Kohutová (mapa)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Gravidjóga

Plavání těhotných

Předporodní komplexní příprava k porodu a k mateřství + 8 Více

Doprovod k porodu

Laktační poradenství

Kurz první pomoci malým dětem

Nabízím ženám kontinuální podporu na jejich životní cestě těhotenstvím, vědomým porodem a mateřstvím v souladu s principy kontaktního a vztahového rod...

Velmi empaticka a uzasna porodni baba, zkusena zena. Pomuze, podpori, pohladi na dusi a doda zene tu tak potrebnou energii duverovat ve sve vlastni telo.

Diky Anicce jsem se na porod tesila. A neodrodil me nejaky doktor jak kus masa na lince, ale rodila jsem JA. Zmenila muj pohled na porod, zjistila jsem, ze to jde i jinak nez z tech traumatickych videi co pousteli na ZS, jinak a lepe.

Anička je šikovná porodní asistenka s širokým záběrem přípravy ženy k přirozenému porodu. Poradila mi se stravou, bylinkami a dalšími povzbudivými slovy. Publikuje a věnuje se všem dotazům žen.

Skvělá žena, která mi otevřela oči, když jsem čekala své třetí dítě. Díky ní jsem pochopila, že já jsem ta, co rodí své dítě a ne lékař. A že to zvládnu a není třeba se bát, ale naopak je velmi důležité tělu důvěřovat. Díky jejím informacím jsem pochopila a pohlížím na těhotenství, porod i šestinedělí z jiné strany. Beze strachu, bez zbytečné bolesti a nepříjemností, ale naopak s vírou a s radostí. S pocitem, že jsem žena, která dokáže více, než si myslí.

Gravidjóga

Plavání těhotných

Cena není uvedená

Předporodní komplexní příprava k porodu a k mateřství

Doprovod k porodu

Laktační poradenství

Kurz první pomoci malým dětem

Cena není uvedená

Kurzy výživy pro děti do tří let

Cena není uvedená

Cvičení s dětmi v šátku či nosítku dle anny kohutové

Podpůrné skupiny kojících žen

Cena není uvedená

Přednášková činnost po celé čr

Cena není uvedená

Přednášky o dospívání pro základní školy

Umístění: jiné místo Předporodní kurz

Umístění: Anna Kohutová

Aničku som stretla na prednáškach a seminároch, oceňujem, že robí okolo tehotenstva a pôrodov úžasnú osvetu pre verejnosť aj pre ostatné pôrodné asistentky a duly, obdivujem ju za jej prístup. Ak by som plánovala rodiť v lokalite, kde pôsobí, neváhala by som a chcela by som, aby ma sprevádzala pri pôrode.

Anička je úžasná, krásná a energická žena a především mimořádná porodní dula, která Vás vyslechne, poradí, dodá Vám sebedůvěru a odvahu, pohladí na duši. U porodů jsem ji sice neměla (velmi toho lituji, možná by ten první dopadl úplně jinak), ale absolvovala jsem její předporodní kurz, díky ní jsem začala na těhotenství, porod, mateřství, kojení a péči o miminko pohlížet z úplně jiné stránky. Rozhodně mohu doporučit její další služby jako např. gravidjógu, přípravu na porod z hlediska aromaterapie, dokonalou těhotenskou masáž, u které jsem málem usnula a pomohla mi od bolesti zad (Anička má kouzelné ruce!), mimořádně mi pomohlo i sezení na Setkání císařoven (podpůrná skupina žen po císařském řezu), a mnoho dalších. Být i jen nakrátko v její péči rozhodně stojí za to! :)

Příležitost jak zažít přirozený porod. Vřele doporučuji. Naprostá profesionálka s nadhledem prostě porodní bába, kterou si můžu přát každá žena.

Z celého srdce děkuji za přítomnost Aničky u mého porodu. Předcházela tomu i poradna, kde mě vždy psychicky podpořila, když bylo třeba, zbavila obav a strachů. Stějně tak její ostatní služby, jako gravidjóga a těhotenské masáže mé tělo i duši krásně připravilo na porod. Porod s ní byl hodně podporující, klidný, když jsem ji měla u svého porodu, všechen strach byl pryč a to je důležité. 100% důvěra a především, tato krásná, oduševnělá žena, to dělá celým svým srdcem.

Díky Aničce jsem zjistila, že je možno porodit přirozeně a jinak, než jsem zažila poprvé. A stálo to za to! Rozhodně doporučuji.

Anička je velmi empatická a citlivá osobnost. Provázela mně porody mých dvou dětí, vždy mi dodala odvahu a potřebnou energii. Je to úžasný člověk a porodní bába.

Anna je člověk na svém místě a pro mě osobně jedním z nejinspirativnějších lidí za posledních mnoho let. Sice jsme se zatím nepotkaly osobně, ale konzultovala jsem s ní záležitosti kolem porodu emailem, sleduji její blog a pomohla mi pochopit mnoho věcí ohledně krásného přirozeného porodu. Je velmi ochotná poradit a pomoci s jakýmkoli problémem včetně kojení. Velice si této porodní báby vážím.

Velice příjemná žena,která ví jak vás připravit na porod jak fyzicky tak psychicky.Nezapomenutelná osobnost.Mohu jen doporučit!!

Aničku vřele doporučuji. Připravovala jsem se s ní na porod, a také s ní rodila. Během porodu mne podporovala a dodávala odvahy. I díky jejím odborným znalostem byl můj porod krásný. Cvičení i gravidjogu, plavání jsem též absolvovala a bylo to moc příjemné ogreagování. Naučila jsem se tam pracovat se svým tělem, což se mi uporodu velmi hodilo.

• porodní asistentka

Publikace a články