Kpt. Jaroše 2876, Tábor
Stomatologická ordinace

Vynikající lékařka i člověk. Navíc i její dcera Eva je skvělá stomatoložka, je radost k nim do ordinace chodit, když už tam bohužel člověk musí...

Vstřícné, přívětivé jednání, paní doktorka vždy předem vysvětlí, co se bude dít, vlastní zákrok provádí s maximální citlivostí a s ohledem na pocity pacienta. Maximální spokojenost.

Příjemná a milá paní doktorka a pokud mohu ,jako laik soudit, i odborně na výši.
O tom svědčí i skoro vždy plná čekárna pacientů,což je někdy i na závadu.Ale na
druhé straně to svědčí o tom, že paní doktorka nikoho neodmítne.V jiných čekárnách je často velmi pusto a to,dle mého názoru nesvědčí o velké oblibě.

Moc hodná a milá paní doktorka. VŠEM VŘELE DOPORUČUJI!!! Jsem s ní nad míru spokojená já i manžel.

Milá, příjemná lékařka, s dlouholetou praxí.

Milá, příjemná, vstřícná a hlavně lidská zubařka s dlouholetou praxí-mohu jen doporučit.

Velmi milá lékařka, která se setrou Maruškou tvoří výborný tým. Jsou velmi ochotné a pečlivě se strarají nejen o kvalitní odborné ošetření, ale i dobrou pohodu v ordinaci. Chodíme do této ordinace celá rodina a jsme velice spokojeni. Vřele doporučujeme.

spokojenost...co říct víc

pani doktorka mi pokaždé pomohla, když jsem přišel s bolestí a nikdy mě neodmítla(jako jiný pan doktor),vždycky mi pomohla od bolesti,vzala do péče i manželku i děti. Chtěl bych jí poděkovat za péči o celou naší rodinu!

dobrá zubařka, doporučuju.