Praktický lékař gynekolog
Školní 388, Jablunkov

Paní doktorka se možná už změnila, ale když mně rodila, tak jsem málem umřela, jenom díky dalším lékařům jsem tady. Měla tehda jiné zájmy, povídala ostatním na sále své dojmy z dovolené, já se dusila, ale to jí nezajímalo. I syn se narodil přidušený. Bohužel i takovou práci odvedla!

PANÍ DOKTORKA JE VELMI PŘÍJEMNA ,VSTŘICNA A OPRAVDU NEDOPORUČUJE POTRATY JAK SE TO PSALO V JEDNOM HODNOCENÍ OVŠEM JESTLI K POTRATU NENÍ DŮVOD ! JA JSEM RODILA V 40 A STARALA SE O MNĚ VZORNĚ A TAKY PAMATUJE SI I JMENA VŠECH MYCH DĚTI .NEMUŽU JI NIC VYTKNOUT.DOPORUČUJI

Dobrá gynekoložka, velmi příjemné asertivní jednání. Vždy mi vše ochotně vysvětlila a poradila.
Velké mínus přináší ovšem sestra. Její chování je velmi neprofesionální, arogantní. Tykání je na běžném pořádku (je mi 18 let, ale zrovna ordinaci gynekologie mi to přijde obzvlášť nevhodné), neochota při vydávání receptu atd atd.

Paní doktorka příjemná, dá se s ní pohovořit o všem, i její sestřička je velmi vstřícná.