Léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: DEVIDENT s.r.o ošetření kořenových kanálků

musím i já říci že přístup byl víc než skvělý , ještě před pár lety byla v ordinaci na příkopech slečna zubařka co opět potvrdila že k zubaři už dobrovolně nejdu ! strašný přístup , dlouho mi trvalo než jsem se opět odhodlala zubaře navštívit i přes veškeré boleti kterými jsem prošla jsem se k zubaři neodhodlala , zjistila jsem že slenu zubařku asi poslali do patřičných míst skrze stížnosti , nastalo nové kolečko ke komu jít, dostala jsem se ke slečně Bogdanové a jsem velmi spokojená , neustále se mě ptá zda něco cítím zda to bolí a jestli je všechno v pořádku naučila jsem se že nemusím mít strach a jediné co mě dnes lehce brzdí v návštěvě je snad její hezký vzhled jelikož strach a stud je asi něco jiného , každopádně i přes veškeré problémy i skrze bydlení a malou docházku musím uznat a pochválit jedině snad dovolat se je problém :(

Umístění: DEVIDENT s.r.o Registrace

Dnes mám za sebou první návštěvu u paní doktorky. Pár let jsem zubní ošetření zanedbávala, protože strach, který mě ovládá je až panika.. Což k mému obrovskému překvapení ze mě v této ordinaci opadlo během pár minut. Jak paní doktorka, tak i sestřička byli velmi příjemné, usměvavé a měli velké pochopení pro můj strach.. Absolvovala jsem rentgen, diagnózu a došlo i na vrtání. Nic nebylo nepříjemné, paní doktorka se mě několikrát ptala, zdali nic nebolí. Z ordinace jsem odcházela s úsměvem.. Jsem moc ráda, že jsem našla takto skvělou dentistku. Na příští návštěvu půjdu již klidná :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Jsem velice mile překvapena svojí návštěvou v zubní ordinaci této lékařky - doktorky Aničky a její sestřičky. Na začátku mě překvapilo to, že jdu přesně na čas, na který jsem objednaná. To byl vždy můj sen - nečekat u zubaře. A následovalo pečlivé vyšetření, milé chování, můžu jen říct - DĚKUJI.

Moc Vám děkujeme

Já měnila lékaře po 20letech :) - svou původní doktorku jsem měla sice ráda, byla to naše známá a byla šikovná, ale už bydlím jinde...musím ale říci, že návštěva pro mě byla příjemným překvapením v nejistotě této velké a těžce nesené změny. Paní doktorka se první zeptala, jaký jsem měla den, představila se a poté teprve začala úřadovat v mých ústech :).Zoubky byly v pořádku, tak se na Vás přijdu podívat zase v červnu na prevenci...Moc děkuji!

Moc Vám děkujeme

Celý život pracuji s lidmi, ale tak skvělý přístup s jakým se prezentuje paní doktorka je neuvěřitelný! V dnešní době je zázrak, když se setkáte s lékařem, který se vás zeptá: " jak se máte " a k tomu vykouzlí úsměv na rtech! Poté vás usadí do zubařského křesla a krok po kroku sděluje, co vše bude následovat, aby byl váš úsměv opět tak hezký jako za mlada (alespoň v mém případě) :-) . Po 30 letech jsem změnila lékaře a věřte mi, že to byla trefa do černého a nelituji. Na paní doktorku a sestřičku se těším, což u bývalého doktora nepřicházelo v úvahu ani z leknutí. Oběma Vám děkuji za hezký den.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem u paní doktorky poprvé,udělala mi diagnostiku a vysvětlila,co bude následovat dál (dentální hygiena,odstranění několika kazů).Překvapila mě preciznost s jakou přistupovala k vyšetření,dříve jsem se s ničím takovým nesetkala.I když mám strach ze zubařů,příjemné vystupování paní doktorky i sestřičky mě přesvědčilo o tom,že se nemám čeho bát.Vřele doporučuji.

Moc Vám děkujeme.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc milá paní doktorka a sestřička. Já se strašně bojím jakékoliv bolesti, ale obě fakt super. Tuto zubní ordinaci všem mohu jen doporučit . Krásné Vánoce!!

Moc Vám děkujeme

Slyšela jsem ,že paní doktorka je velice hodná,milá což se nedá srovnat z jinými zubaři a proto jsem se rozhodla(TEDY SPÍŠE MĚ PŘINUTILA UPADLÁ FAZETKA),že se k paní doktorce objednám i když se přiznám ,že ze zubařů mám hrozný strach a působí na mě již vstoupení do ordinace a chování sestřičky a lékaře.Naši lékaři jsou tak protivní,arogantní,necitlivý a proto jsem již delší dobu u lékaře nebyla a mám tak hrozný strach,ale překonám to,jelikož už podle fota je paní doktorka milá a určitě to tak je i v realitě.

Moc Vám děkuji.

Chci paní doktorce opravdu poděkovat za velmi vstřícný přístup při ošetření mých dcer. Malé budou 4 roky a ne vždy spolupracuje. Díky bezvadné sestřičce a paní doktorce všechno zvládla a dokonce dostala "odměnu". Starší dcera má za sebou dentální hygienu, kterou jsem absolvovala také. Jako maminka chci, aby moje dcery měly zdravé a hezké zuby a nebály se chodit k zubaři. Díky a těšíme se na příště !

Moc Vám děkujeme!

Strašně moc děkuji p. doktorce za akutní ošetření. Za pečlivou a bezbolestnou práci a milý přístup. Jste šikulka. Děkuji a přeji mnoho dalších spokojených pacientů.

Moc Vám děkuji.