Makovského náměstí 2, Brno
Praktický lékař

Perfektní až přátelský přístup k pacientům, necpe Vás zbytečnými léky, snaží se vždy příjít na příčinu nemoci, nechce podcenit sebemenší problém, sympatická a vždy krásně namalovaná :)

Stručně, jasně, rázně, cíleně, s respektem k pocitům pacienta. Čekárna působí jako obranný val a zkouška, jestli je opravdu návštěva nutná.

Paní doktorka léčí celou naši rodinu, máme ji všichni moc rádi, je to výborná lékařka, umí jednat s pacienty a vždycky nám dobře poradila a léčila. Nikdy bychom od ní neodešli jinam!!!

Lépe jsem si nemohla vybrat:)

Precizní, ochotná a vstřícná

Paní doktorka je úžasný člověk a lékař, mám k ní naprostou důvěru, vžy se mi snaží ze všech sil pomoci, je prostě skvělá!!!

Souhlasím s výše uvedeným kladným hodnocením. Jako zdravotník si cenním jejich odborných i lidských vlasností. Jsem sice ráda, když sama k lékaři nemusím, ale když jdu k paní doktorce, tak vím, že budu v dobrých rukou. Jen ty čekací doby jsou někdy trochu náročné, ale beru to jako daň za to, že paní doktorka je opravdu dobrá.

Paní doktorka Nakládalová je nejen úžasný lékař, ale i člověk..Vždy ochotná, snaží se pomoci, pečuje o celou naši rodinu, nedám na ni dopustit, chtělo by to víc takových lékařů...

Paní doktorka má zlaté ruce a navíc si dokáže udělat i přes pravidelný nával v čekárně čas a člověka vyslechnout. Více takových lékařů!!!

Š

Pani doktorka Nakladova je nejlepsi lekarka, ke ktere chodim. Je jednak velmi vyborna jako diagnostik a jednak pacienta dokaze vyslechnout a hlavne pomoci a to nejen po fyzicke strance, ale i psychicke. I kdyz treba ona sama nemuze pomoci, tak doporuci jineho lekare. Jsem ji za mnohe moc vdecna. Libi se mi, ze je takova razna, ale vlastne mila a hodna a kdyz jsem nekdy nemocna a vadi mi, ze jsem nemocna, tak ji rada vidim :-).