Ječná 31, Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Air flow - pískování zubů • Od 1 000 Kč

Bělení zubů • 4 500 Kč

Kontrolní návštěva - děti • 350 Kč +7 Více

Lokální fluoridace • 150 Kč

Následná kontrola po hloubkovém čištění či vstupním oš. • Od 500 Kč

Ošetření citlivých zubních krčků / za zub • 150 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Od 1 000 Kč

Od 1 200 Kč

Od 600 Kč

800 Kč

Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

NEPŘÍJÍMÁME NOVÉ KLIENTY NA DENTÁLNÍ HYGIENU. Děkuji za pochopení.

• dentální hygiena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost :) Velmi milá a příjemná odbornice, vše bylo bezbolestné a perfektně ošetřené! Děkuji!

Aneta Chmelová (Černá)

Dobrý den, já Vám děkuji za příjemné zhodnocení Vaší návštěvy a doufám, že se tu opět někdy potkáme. Budu se těšit na viděnou :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní Aneta je skvělá, příjemná, hodná, všechno mi perfektně vysvětlila, zuby mi bezbolestně ošetřila a odstranila mi zubní kámen, zuby mám krásně nové a čisté. Ordinace byla krasně čistá. Za rok se určitě vrátím. Moc děkuji

Aneta Chmelová (Černá)

Tomáši, děkuji i já Vám! Takoví milí lidé jako Vy mají do ordinace Od ucha k uchu vždy dveře otevřené :-)

Na dentální hygienu jsem šla poprvé a nevěděla jsem, co čekat - měla jsem i trošku strach. Slečna/paní hygienistka byla velice milá, sympatická, ochotná! Popovídala si se mnou o mnoha důležitých věcech. Samotná péče byla bezbolestná, takže můj strach byl naprosto zbytečný. Pokud váháte s návštěvou, tak neváhejte - tady budete určitě spokojení a není se čeho bát:) Odnesla jsem si upravené zoubky a mnoho cenných rad.
Moc Vám děkuji a těším se, až k Vám zase budu mít cestu! :)

Aneta Chmelová (Černá)

Dobrý den, paní Hanko, moc Vám děkuji za zpětnou vazbu. Bylo mi potěšením Vás informovat o tom, co můžete pro svůj chrup udělat a trochu ho opět rozzářit :-) Budu se také těšit na viděnou!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Prošel jsem rukama více vyhlášených hygienistek a zde musím konstatovat naprostou spokojenost, perfektní přístup, šikovné ruce a vynikající výsledek (s mým komplikovaným chrupem mohu posoudit rozdíly). Prostě nemohu vytknout nic, i kdybych chtěl. Rád se za rok vrátím a budu doporučovat i známým. Aneto, ať Vás práce stále tak baví. Děkuji Vám za v podstatě příjemně strávenou chvíli a velmi dobrý pocit z pěkných zubů.
Radek Přikryl

Aneta Chmelová (Černá)

Já děkuji za hezkou zpětnou vazbu, která je úžasným povzbuzením pro to, abych se snažila být stále lepší. Budu se těšit opět někdy na viděnou :-)

Velmi příjemná a šetrná slečna. Mohu jen doporučit! Byla jsem velmi spokojená. Děkuji za ošetření. Jana B.

Aneta Chmelová (Černá)

Děkuji Vám, paní Jano. Moc mě těší, že jste byla spokojena! Budu se na Vás těšit opět někdy v ordinaci s úsměvem od ucha k uchu :-)

Dnes jsem u slečny Černé absolvovala vstupní ošetření a vše bylo v naprostém pořádku. Naprosto profesionální a milý přístup, ošetření naprosto bezbolestné. Všem doporučuji :-)

Aneta Chmelová (Černá)

Jsem ráda, že vše proběhlo v pořádku a k oboustranné (ale především Vaší) spokojenosti! Děkuji za Vaše hodnocení. A.Č.

Slečna hygienistka je velmi příjemná a vstřícná. Ošetření bylo naprosto profesionální a bezbolestné. Velkým plusem je to, že vám vše dopředu vysvětlí a ujistí se, že všemu rozumíte a nic není nepříjemné. Určitě se k ní ráda znovu vrátím.

Aneta Chmelová (Černá)

Děkuji mnohokrát za Vaše hodnocení. Sama mám ráda, když vím, co se chystá a proto radši vše vysvětlím a o všem informuji dopředu. Těší mě, že Vám to vyhovuje. Budu se těšit opět někdy na viděnou :-) A.Č.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Spokojnosť, ďakujem za profesionálne služby. Moje zúbky si pochvaľujú a tešia sa na ďalšiu návštevu :)

Aneta Chmelová (Černá)

Já děkuji za pozitivní ohlas a mé ruce se taktéž těší na Vaši další návštěvu :-))

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna/paní hygienistka byla velice milá, pečlivá vše do podrobna vysvětlila, takže velká spokojenost i s výsledkem její práce. Krásná, čistá a velmi útulná ordinace. Všem vřele doporučuji.

Aneta Chmelová (Černá)

Děkuji, moc příjemně se to čte a já se budu snažit o to, aby to tak zůstalo :)

Objednal jsem si sezení u Anety až když mi kamarádka řekla, že už je to fakt potřeba. Aneta si se mnou chvíli povídala, všechno mi vysvětlila a pak se pustila do práce. "Cože, to jsou moje zuby?" byla moje první myšlenka, když mi pak ukázala zrcátko. Byly znovu jako nové. Následně mi dala tipy, jak se o zuby dál starat. Zatím to funguje, díky! 10/10 :-)

Aneta Chmelová (Černá)

Dobrý den, pane Vilde. Děkuji za pěknou zpětnou vazbu, která mě potom znovu popohání dělat mou práci podle nejlepšího vědomí a svědomí :-)
Těší mě, že jste byl s výsledkem spokojen a jsem ráda, že stále dodržujete doporučené postupy pro čištění!