Ječná 31, Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Air flow - pískování zubů • Od 1 000 Kč

Bělení zubů • 4 500 Kč

Kontrolní návštěva - děti • 350 Kč +7 Více

Lokální fluoridace • 150 Kč

Následná kontrola po hloubkovém čištění či vstupním oš. • Od 500 Kč

Ošetření citlivých zubních krčků / za zub • 150 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Od 1 000 Kč

Od 1 200 Kč

Od 600 Kč

800 Kč

Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

NEPŘÍJÍMÁME NOVÉ KLIENTY NA DENTÁLNÍ HYGIENU. Děkuji za pochopení.

• dentální hygiena

Byla jsem úplně poprvé u dentální hygienistky a musím říct,že jsem si vybrala víc než dobře :-) Milý, citlivý, profesionální přístup a odcházela jsem z ordinace od ucha k uchu s úsměvem na rtech.Paní vše vysvětlí, poradí a ošetření bylo bezbolestné.Určitě doporučuji a budu i dále navštěvovat a doporučovat.

Aneta Chmelová (Černá)

Paní Otřísalová, jsem potěšena, že jste byla spokojena a odcházela jste stylově s úsměvem od ucha k uchu :-) A.Č.

S návštěvou jsem byla velmi spokojená. Slečna je velmi milá a příjemná. Vše ochotně vysvětlí a její práce je bezbolestná. Mohu jen doporučit :)

Paní Černá je velmi milá, k pacientovi přistupuje citlivě a v mém případě je to snad poprvé, kdy neodcházím z dentální hygieny s celou bolavou pusou. Doposud jsem z návštěv dentální hygieny měla pomalu traumata, ale ošetření u paní Černé bylo naprosto bezbolestné a pohodové. Určitě budu pravidelnou pacientkou, mohu jen doporučit!

Aneta Chmelová (Černá)

Paní Paďourová, moc mě těší, že jste zažila pohodové ošetření a nebudete se dalších návštěv obávat. Já Vám mohu slíbit, že se budu pokaždé snažit, aby bylo ošetření stejně klidné a bezbolestné! A.Č.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

I já se připojím ke kladnému hodnocení. Slečna/mladá paní je velmi přátelská, příjemná a usměvavá. Na pacienty je ohleduplná a svojí práci dělá precizně. Z mojí první návštevy mám velmi dobrý pocit, příště přijdu určitě znovu, takže rozhodně doporučuji :-)

Ac mam panicky strach ze zubare a vseho,co se zuby souvisi, osetreni probehlo hladce a v prijemne atmosfere.Velky dik! :)

Ve svém "zubním" životě jsem byla u tří dentálních hygienistek. Žádná z předchozích mně nikdy nečistila zuby "ručně" - po ultrazvukovém ošetření, až na Anetu Černou. Zuby mám dobře ošetřené, zubní kámen zcela odstraněn - děkuji. Mám další termín za půl roku...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice děkuji za skvěle odvedenou práci. Slečna je sympatická profesionálka, která navrací lidem úsměv s bílými zoubky. Vřele doporučuji. Müllerová

Aneta Chmelová (Černá)

Děkuji mnohokrát, paní Müllerová! Doufám, že je vše v pořádku a budu se těšit opět na viděnou. A.Č.

Paní Černou mohu jen doporučit. Velice příjemná, ochotná, pozitivní. Prostě jednička!!! Doporučuji všem kdo mají problémy s dásněmi a mají strach z jakéhokoliv ošetření skrz zoubky..tady se nemusíte bát...vše je vám řádně vysvětleno. Díky moc za takové profesionály. Lucka P.

Aneta Chmelová (Černá)

Lucko, děkuji za pěknou odezvu! S milými lidmi se pracuje vždy perfektně a vy jste byla jednou z nich. Těším se na viděnou příště! :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moja prvá návšteva dentálnej hygieny dopadla nadmieru pohodovo. Bola to veľmi príjemná skúsenosť najmä vďaka slečne hygienistke. Dozvedel som sa mnoho nového, všetko mi bolo vysvetlené, ošetrenie bolo bezchybné a bezbolestné. S nikým tak milým a usmievavým môj chrup doteraz nemal tu česť. Jednoznačne odporúčam. :)

Aneta Chmelová (Černá)

Michale, jsem ráda, že jste byl Vy i Váš chrup spokojený :-) Děkuji!!

Aneto, děkuji za krásné zoubky, vztřícný, milý a pohodový přístup a těším se zase někdy na viděnou!