Ječná 31, Brno

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Air flow - pískování zubů • Od 1 000 Kč

Bělení zubů • 4 500 Kč

Kontrolní návštěva - děti • 350 Kč +7 Více

Lokální fluoridace • 150 Kč

Následná kontrola po hloubkovém čištění či vstupním oš. • Od 500 Kč

Ošetření citlivých zubních krčků / za zub • 150 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Od 1 000 Kč

Od 1 200 Kč

Od 600 Kč

800 Kč

Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

NEPŘÍJÍMÁME NOVÉ KLIENTY NA DENTÁLNÍ HYGIENU. Děkuji za pochopení.

• dentální hygiena

Umístění: Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu Recall – pravidelná kontrola v intervalu určeném hygienistkou či zubním lékařem

Každá návštěva je naprosto perfektní, paní vždy poradí, vysvětlí, pomůže. Už teď se těším na příště. :-)

Umístění: Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

Dentální hygienu mi paní Chmelová provedla naprosto dokonale, citlivě. Cena byla také příznivá. Navíc je paní Chmelová moc milá žena :-).
Určitě se k ní zase vrátím. Děkuji za nynější úžasný pocit ze svého chrupu :-).
Lenka Juračková

Umístění: Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

Na svoji první dentální hygienu jsem šla z panickou hrůzou ze zubařů a všeho, co by se tomu mohlo podobat. Paní Chmelová ale je člověk na svém místě! Vše vysvětlila, ukázala a hlavně bezbolestně ošetřila. Opravdu nejlepší přístup ke klientovi, jaký jsem kdy zažila. Dnes jsem pravidelnou pacientkou a na dentální hygienu se pokaždé TĚŠÍM!
Všem vřele doporučuji a paní Chmelové děkuji za její super přístup.

Umístění: Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu dentální hygiena

Na dentální hygieně jsem byla poprvé, ale litovat můžu jedině toho, že jsem se neodhodlala už dávno. Paní Aneta je bezpochyby člověk na správném místě, a dle mého názoru svou práci dělá tím nejlepším možným způsobem, líp by to snad ani nešlo:). Přála bych si, aby takový přístup k pacientovi měli jednou všichni lékaři. Mockrát děkuji za ošetření, a vřele doporučuji všem!

Umístění: Ordinace dentální hygieny Od ucha k uchu

Paní Černá je moc milá dentální hygienistka, která práci odvádí pečlivě, bezbolestně a vše vysvětlí. Určitě doporučuji. Já se těším na další návštěvu. :-)

Maximalni spokojenost. Velice vstricne jednani, bezbolestne osetreni, prijemne prostredi. Doporucuji. Pankova

C
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Slečna Černá je profesionál ve svém oboru. Svou práci odvádí precizně a kvalitně. S dentální hygienou jsem byl velice spokojený. Má skvělý přístup k pacientovi - je milá, kamarádská,vše vysvětlí a poradí. Dentální hygienu všem doporučuji a hlavně doporučuji slečnu hygienistku Anetu Černou,DiS! Těším se na příští návštěvu a ještě jednou děkuji!
L.C.

Aneta Chmelová (Černá)

Moc Vám děkuji a jsem ráda, že pro Vás návštěva ordinace byla příjemnou zkušeností. Také se budu těšit na další setkání. :-) A.Č.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Naprostá spokojenost, stejně jako před rokem. Ošetření profesionální, bezbolestné a přístup skvělý. Děkuji a za rok se budu těšit na shledanou :)

Aneta Chmelová (Černá)

Děkuji za milé zhodnocení. Budu se také těšit na viděnou! :-) A.Č.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Poradila, zodpověděla dotazy, ukázala, navíc bezbolestně - co víc si člověk může přát? Přátelská, upřímná, dokonce mi při superčištění zubů i polechtala patro. Prostě úsměv Od ucha k uchu

Aneta Chmelová (Černá)

Terezo, děkuji Vám, je moc milé, co píšete. A jsem ráda, že Vám po dentální hygieně zůstal úsměv od ucha k uchu :-) A.Č.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Anděl! :) Poradí, pomůže, uklidní, doporučí! Opravdu nejempatičtější péče, kterou jsem kdy ve zdravotnictví zažila :) Doporučuji všemi deseti a příště možná budu přemlouvat, aby si paní hygienistka dodělala zubní lékařství a já byla jejím pacientem! Není nad to, když člověk dělá to, co ho baví.

Aneta Chmelová (Černá)

Karolíno, to je moc milé, co píšete. Moc Vám děkuji a jsem ráda, že pro Vás ošetření bylo snad i příjemné :-) "Dodělat" si zubní lékařství není jen tak - musela bych absolvovat pětileté denní studium a obávám se, že na to nemám :-) Takže se budeme nadále potkávat při dentální hygieně. Aneta Černá