Mírové náměstí, Litoměřice

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Air flow - pískování

Dentální bižuterie

Domácí bělení zubů +12 Více

Hygiena u malých pacientů

Hygiena u pacientů s rovnátky

Instruktáž zubní hygieny

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Vivant dentes s.r.o

Dentální hygiena s láskou.
Dentální hygiena pro zdraví vašich zubů.
Budu se těšit na Vaši návštěvu.

• dentální hygiena

Jsem velice spokojená.
Na dentální hygieně jsem byla poprvé a nemohla jsem si vybrat lépe. Perfektně provedená dentální hygiena, vše vysvětleno, naprosto bezbolestné, ohleduplný a milý přístup v krásném prostředí. Moc děkuji Anetce a budu se těšit na další návštěvu :)

Slečna Aneta je milá, ochotná, s perfektním přístupem k pacientům a dětem. Vše ochotně vysvětlí a podá informace, jak se ke svým zubům chovat, jak je čistit a udržovat si je zdravé. Byla jsem s jejím přístupem moc spokojená. Více takových hygienistek.

Aneta Čermáková

Mockrát děkuji. Těším se na další návštěvu.

Slečna dentální hygienistka Anet je velmi milá, usměvavá a příjemná. Její ošetření je prováděno s naprostou pečlivostí. Zubní kámen odstraněn, zuby jeden po druhým vyčištěny a vyleštěny. Vše jak má být :) Jen doporučuji.

Aneta Čermáková

Děkuji za milé hodnocení.

Byla jsem velmi překvapená s profesionálním přístupem a jemností jakou jsem byla ošetřená. Budu slečnu Anetu doporučovat. Jsem nad míru spokojená.

Aneta Čermáková

Děkuji Vám za milý komentář, moc mě těší, že jste byla spokojená.

Slečna Aneta je skvělá, umí. Dnes mi ostranila zubní kámen, prohlédla zuby, vše mi vysvětlila, byla jsem nadmíru spokojena. Byla jsem i na pískování, je citlivá a těším se na další vyšetření u ní. Její přístup k pacienovi je perfektní, je milá a příjemná. Jen tak dál

Aneta Čermáková

Mockrát děkuji za komentář.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Lepíte prosím kamínky na zuby? Nemohu nikoho v Třebíči najít

Dobry den, ano lepime. Zubni klinika Chomutov

Aneta Čermáková

Dobry den mam kaz v zubu a posledni dobou me to strasne boli nemuzu v noci ani skoro spat a zubar si me objednal az v cervnu. Co by mi pomohlo do te doby od bolesti dekuji

Dobry den, doporucuji znovu urychlene kontaktovat vaseho zubniho lekare a vysvetlit mu situaci. Dokud se kaz neosetri, bolest nevymizi. Drzim palce. S pozdravem, Cermakova