Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami, Kreditní karta

Dozvědět se více

1 200 Kč

1 950 Kč

Vzdělání:
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno, Merhautova, obor Diplomovaná dentální hygienistka
Profesní...

• dentální hygiena

Znalost jazyků

• Čeština,
  • Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz
Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Super dentální hygiena! Moc doporučuji. Velmi precizní a milá paní hygienistka.

Aneta Cejpková, DiS.

Dobrý den, jsem moc ráda, že se Vám u mě líbilo. Budu se těšit na příští návštěvu :) Aneta

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Návštěva byla velice příjemná stejně, jako slečna hygienistka. Oceňuji především bezbolestnost ošetření, profesionální přístup a vysvětlení, jak správně čistit doma. Rovněž jsem uvítal informace ohledně bělení zubů, které jistě zvážím. Určitě přijdu znovu.

Aneta Cejpková, DiS.

Dobrý den, děkuji za reakci. U nás v Podkovce děláme vše, co je v našich silách, aby měl pacient krásný a zdravý chrup. A to jak v ordinaci, tak i formou domácí péče posléze. Jsem moc ráda, že u Vás zafungovalo obojí. Aneta

Umístění: Dentální centrum Podkovka

Slečna Cejpková byla velice milá, profesionální a odvedla precizní práci. Doporučuji všem, kteří by rádi absolvovali dentální hygienu a kteří chtějí vědět, jak správně pečovat o svůj chrup.

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Velmi příjemná, ochotná, vše krásně a bezbolestně vysvětlí.

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Aneta Cejpková je velice šikovná. Byla jsem velice spokojena. Její přístup k pacientům je skvělý. Děkuji.

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

U slečny Cejlpkové jsem byl na dentální hygieně podruhé v životě. Po první špatné zkušenosti na jiné klinice jsem se bál. Nicméně nebylo čeho, vše mi vysvětlila, zbavila zubního kamene, pomohla vybrat vhodné kartáčky a jsme již domluveni na kontrolním termínu. Doporučuji všem co se zubní hygieny bojí (tak jako já dříve) a hledají kvalitní hygienu v Praze. Slečna je příjemná, milá a profesionální.

Aneta Cejpková, DiS.

Dobrý den, děkuji, takového komentáře si moc vážím. Přimět pacienty k tomu, aby se hygieny nebáli a naopak poznali všechny její výhody, je jeden z hlavních důvodů mé práce. Aneta

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Za mě 10 z 10 :) Profesionalita, ochota vše vysvětlit a milý lidský přístup :)

Umístění: Dentální centrum Podkovka Dentální hygiena 60 min.

Velmi příjemná návštěva, oceňuji vstřícný přístup i trpělivost a věcné zodpovězení všech mých dotazů. Byl jsem již několikrát a nikdy mě nic nebolelo. Vedle čištění mohu doporučit i bělení.

Aneta Cejpková, DiS.

Dobrý den, mockrát děkuji za reakci a těším se na další návštěvu. Aneta