Úvoz 47 (1. patro), Brno-střed , Brno
Psychoterapie a psychologické poradenství pro děti, mládež, dospělé, páry a rodiny. Osobní rozvoj, koučování. (mapa)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
723 48.....

Individuální konzultace • 600 Kč

Osobní rozvoj, koučování • od 600 kč

Párová nebo rodinná konzultace • 800 Kč +1 Více

Supervize • od 600 kč

Jsem psychoterapuet, psycholog, supervizor. Psychoterapeutickou a psychologickou pomocí se v různých kontextech zabývám už bezmála patnáct let. Mám bo...

• problémy a krize v rodině, v práci, při výchově dětí
  • prožívání nepohody mezi lidmi, osamělost, deprese
  • potíže se zvládáním stresu, potíže se zvládáním času

Ukončené školy

• Uniwersytet Śląski (Katowice, 2002)

Znalost jazyků

800 Kč

Supervize

od 600 kč

Úvoz 47 (1. patro), Brno

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie a psychologické poradenství pro děti, mládež, dospělé, páry a rodiny. Osobní rozvoj, koučování. Individuální konzultace

Dnes jsme pana Mgr. Tomana navstivili se synem poprve a prvni dojem byl velmi pozitivni! Syn srsi nadsenim! Lidsky pristup, domaci prostredi... celkove velmi prijemne prostredi a prijemne stravena hodina.

Jsem moc ráda, že jsem ho potkala. Má velký rozhled a nadhled, umí naslouchat a vím, že mne i moje bolesti bere vážně a chce pomoct. Děkuji

Jsem spokojená s přístupem pana psychoterapeuta. Poradí, vysvětlí, profesionál ve svém oboru. Mohu jen doporučit...

18 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, mam 5 letou dceru a 11 mesicniho synka. Dcera nosi bryle a aby se ji ocicka zlepsila musela jed do lecebny zrakovych vad, jela tam na 6tydnu. Je polovina turnusu a dnes mi volala pani vychovatelka ze se jessinca uz nekolikrat v noci pocurala. Vim ze to je nejspis jen ze stresu ze je tak daleko a bez nas a ze ji je smutno, ale chtela jsem se optat zda po navratu z lecebny mam s dcerou vyhledat detskeho psychologa nebo to resit doma sama. Moc dekuji za odpoved.

Dobrý den,
    psychologa bych hledal až kdyby se vám to nepodařilo podchytit doma. Pokud se to doma vůbec projeví.

Andrzej Toman

• Dobrý den, omlouvám se za delší psaní, pokusím se psát stručně. Před rokem vyústily moje do té doby s nikým nesdílené psychické problémy ve zhroucení se, načež jsem vyhledala psycholožku. Nemám žádnou konkrétní diagnózu, prý to tak nedělá, ale tipuju lehčí deprese s občasnými úzkostnými stavy. Trápí mě to od dětství. Možná má vliv rozvod rodičů a vše kolem něj. Paní psycholožka mi tehdy řekla, že mám dvě možnosti. Prášky a nebo terapii, kde spolu najdeme příčiny. Vybrala jsem si druhou variantu. A teď co mě trápí. Pozoruji sice zlepšení, co se týče častějšího odpočinku, tak nějak jsem se naučila se sebou žít v tom smyslu, abych se nepřepínala a jsem sdílnější s okolím. Co se týče samotného problému, tak ale žádné větší zlepšení nepozoruju. Už mě docela unavuje, že se na terapii pokaždé maximálně otevřu, ale vlastně bez pokroku. Většinou spolu prostě o věcech mluvíme. Takové ty věci typu "představte si, že chováte svoji stránku, která se bojí" se mi doslova příčí a nedělají mi dobře. Chápu, že je to asi běh na dlouhou trať, ale nemohu si dovolit platit za sezení více než jednou/dvakrát měsíčně a začínám mít pocit, že je to všechno marné. Zajímal by mě názor někoho jiného. Své psycholožce věřím, je to úžasný člověk. Ale někdy si říkám, jestli je tohle správná cesta. Je vůbec reálné se někam posunout za tohohle "tempa"? Nebylo by jednodušší a efektivnější brát léky? Začínám mít zase obavy, že budu za chvíli hlavně příteli jen na obtíž...

Dobrý den, nešlo by toto téma (tento dotaz) otevřít přímo s paní psycholožkou? Většina z nás by upřímnou zpětnou vazbu měla uvítat.

Andrzej Toman

• problémy a krize v rodině, v práci, při výchově dětí
  • prožívání nepohody mezi lidmi, osamělost, deprese
  • potíže se zvládáním stresu, potíže se zvládáním času

Ukončené školy

• Uniwersytet Śląski (Katowice, 2002)

• psychoterapie
  • dětská psychologie