Andrzej Toman

Psychoterapeut, Psycholog, Dětský psycholog přijímá nové pacienty

3 názory +přidat

Objednat se Zeptejte se specialisty 205 návštěv profilu během posledních 30 dní

Jsem psychoterapuet, psycholog, supervizor. Psychoterapeutickou a psychologickou pomocí se v různých kontextech zabývám už bezmála patnáct let. Mám bohaté zkušenosti zejména v práci… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem.
  • Psychoterapie a psychologické poradenství pro děti, mládež, dospělé, páry a rodiny. Osobní rozvoj, koučování.

Úvoz 47 (1. patro), Brno-střed
    Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Supervize od 600 kč

Hodnocení pacientů

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Psychoterapie a psychologické poradenství pro děti, mládež, dospělé, páry a rodiny. Osobní rozvoj, koučování.Služby: Individuální konzultace

Dnes jsme pana Mgr. Tomana navstivili se synem poprve a prvni dojem byl velmi pozitivni! Syn srsi nadsenim! Lidsky pristup, domaci prostredi... celkove velmi prijemne prostredi a prijemne stravena hodina.

• H

Jsem moc ráda, že jsem ho potkala. Má velký rozhled a nadhled, umí naslouchat a vím, že mne i moje bolesti bere vážně a chce pomoct. Děkuji

• M

Jsem spokojená s přístupem pana psychoterapeuta. Poradí, vysvětlí, profesionál ve svém oboru. Mohu jen doporučit...

Dotazy od pacientů (14)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Jsem psychoterapuet, psycholog, supervizor. Psychoterapeutickou a psychologickou pomocí se v různých kontextech zabývám už bezmála patnáct let. Mám bohaté zkušenosti zejména v práci s dětmi, dospívajícími, rodiči a rodinami. Zajímám se i o aktuální problematiku negativních dopadů současných technologií na člověka (např. distraction disorder, alone together, present schock, nature deficit disorder).

Absolvoval jsem komplexní výcvik v tzv. systemické psychoterapii. Jedná se o rodinu terapeutických přístupů, ve kterých se pracuje spíše se silnými stránkami klientova života a rozvíjením jeho životního příběhu kýženým směrem, nicméně se nutně nevyhýbá ani minulosti.
    Ve své praxi se snažím o aplikaci principů feedback informed treatment a practice-based evidence. Ve zkratce lze říci, že se spolupráce přizpůsobuje ("šije na míru") každému jednotlivému klientovi, jeho životní situaci a probíhajícím změnám, ať už je přinesl život nebo právě naše spolupráce.

Více se dozvíte na mých webových stránkách: www.poradny.org

• psychoterapie
  • dětská psychologie

Ukončené školy

• Uniwersytet Śląski (Katowice, 2002)

Znalost jazyků

• čeština
  • polština
  • angličtina

Certifikáty

• Andrzej Toman, psychoterapeut ve městě Brno - Certifikáty
  • Andrzej Toman, psychoterapeut - Certifikáty

Nemoci

• problémy a krize v rodině, v práci, při výchově dětí
  • prožívání nepohody mezi lidmi, osamělost, deprese
  • potíže se zvládáním stresu, potíže se zvládáním času
  • ztráta motivace, životního cíle, smyslu života
  • osobní, osobnostní rozvoj, sebepoznání
  • potíže ve vztazích - partnerských, rodinných, pracovních, obecně
  • prožívání prázdna, nenaplněnosti, úzkosti
  • převládající pocity viny nebo křivdy
  • potíže se spaním, únava
  • nízké sebevědomí
  • těžké životní situace - rozvod, ztráta blízké osoby
  • koučování
  • a další...