Adres

Úvoz 47 (1. patro), Brno
Psychoterapie a psychologické poradenství pro děti, mládež, dospělé, páry a rodiny. Osobní rozvoj, koučování. (umístění)

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Bankovní převod, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami
723 48.....

Individuální konzultace (600 Kč)

Osobní rozvoj, koučování (od 600 kč)

Párová nebo rodinná konzultace (800 Kč) + 2 Více

Supervize (od 600 kč)

Běžný termín

Jsem psychoterapuet, psycholog, supervizor. Psychoterapeutickou a psychologickou pomocí se v různých kontextech zabývám už bezmála patnáct let. Mám bo...

• problémy a krize v rodině, v práci, při výchově dětí
  • prožívání nepohody mezi lidmi, osamělost, deprese
  • potíže se zvládáním stresu, potíže se zvládáním času

Ukončené školy

• Uniwersytet Śląski (Katowice, 2002)

Znalost jazyků

Čeština, Polština, Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie a psychologické poradenství pro děti, mládež, dospělé, páry a rodiny. Osobní rozvoj, koučování. Individuální konzultace

Dnes jsme pana Mgr. Tomana navstivili se synem poprve a prvni dojem byl velmi pozitivni! Syn srsi nadsenim! Lidsky pristup, domaci prostredi... celkove velmi prijemne prostredi a prijemne stravena hodina.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jsem moc ráda, že jsem ho potkala. Má velký rozhled a nadhled, umí naslouchat a vím, že mne i moje bolesti bere vážně a chce pomoct. Děkuji

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Jsem spokojená s přístupem pana psychoterapeuta. Poradí, vysvětlí, profesionál ve svém oboru. Mohu jen doporučit...

Individuální konzultace

Supervize

Běžný termín

Cena není uvedená

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, mam 5 letou dceru a 11 mesicniho synka. Dcera nosi bryle a aby se ji ocicka zlepsila musela jed do lecebny zrakovych vad, jela tam na 6tydnu. Je polovina turnusu a dnes mi volala pani vychovatelka ze se jessinca uz nekolikrat v noci pocurala. Vim ze to je nejspis jen ze stresu ze je tak daleko a bez nas a ze ji je smutno, ale chtela jsem se optat zda po navratu z lecebny mam s dcerou vyhledat detskeho psychologa nebo to resit doma sama. Moc dekuji za odpoved.

Dobrý den,
    psychologa bych hledal až kdyby se vám to nepodařilo podchytit doma. Pokud se to doma vůbec projeví.

Andrzej Toman

• Dobry den,

mate nekdo zkusenost s lecbou trichotillomanie? Trva u mne jiz nekolik let, posledni 3 roky si nevim rady a rada bych to dostala opet pod kontrolu.

Dekuji

Dobrý den, už jsem se s tím setkal.

Andrzej Toman

• problémy a krize v rodině, v práci, při výchově dětí
  • prožívání nepohody mezi lidmi, osamělost, deprese
  • potíže se zvládáním stresu, potíže se zvládáním času

Ukončené školy

• Uniwersytet Śląski (Katowice, 2002)

• psychoterapie
  • dětská psychologie