Makovského 1396/16b, Praha
Kožní ordinace

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ordinace Jiný

Paní doktorka mi byla doporučena paní lékárnicí na Žižkově. Byla již třetí lékař, kterého jsem navštívila ohledně problému s nehty na nohou. Ztlušťovaly se, kroutily se a zarůstaly mi do nehtového lůžka. Dva lékaři před ní mi stále tvrdili, že se jedná o plíseň či že je to spojeno s mým atopickým ekzémem. Vodiček a mastiček, co jsem za cca tři roky vystřídala, a co mě to stálo, nesmyslně, peněz, raději nemluvit. Paní doktorka mi vysvětlila, že o žádnou plíseň se nejedná, jedná se o nemoc nehtů a že může být dědičná. Oba lékaře předtím jsem upozorňovala, že tímto trpí i moje sestra a maminka. Paní doktorka Vocilková mi doporučila podologa. S rovnátky na nehtech mám nyní po problému. Sice drahá léčba, ale konečně účinná. Paní doktorka si zaslouží moje velké poděkování.

Umístění: Kožní ordinace

Zatím maximální spokojenost. V místě bydliště totální nespokojenost. Dojíždím za ní přes 100 km a stojí mi to za to. Doporučila mi ji dcera a já také doporučuji.

Umístění: Kožní ordinace

Velice příjemná a zodpovědná paní doktorka. Nezanedbává pacientův stav, při pochybnostech o kožním útvaru mě poslala na dovyšetření do FN, což velmi oceňuji.

Paní doktorku mohu jen doporučit. Od doby co ji znám tak se mi nestalo, že bych neměl vyprané a vyžehlené věci a svíčkovou umí taky na jedničku.
Jako lékařka je výborná, jen já jako pacient stojím za prd.

Š

Paní doktorku mohu jen doporučit. Skvělá doktorka. Chodím k ni u pres 10 let a jsem s ni naprosto spokojen.

Skvělá lékařka, skvělá ženská :)) jsem velmi spokojená, ráda k ní chodím, konečně jsem natrefila na milého odborníka.

Paní doktorka je opravdu skvělá - rozumí svému oboru, aktivně se o něj zajímá a navíc je velice milá! Přestože je hodně vytížená, pacienty neodbývá a při své práci má na prvním místě jejich prospěch. Patří k těm nejlepším lékařům, které znám. Opravdu vřele doporučuji.

Paní doktorka je fantastická. V oboru určitě jedna z nejlepších. Ochotná, vždy vše vysvětlí a v kapse má i pár "babských" rad. Sestřička je výborná zrovna tak. A čeká se minimálně.

V případě této paní doktorky mě skoro mrzí, že prakticky nemáme kožní patálie a tudíž jen málokdy je důvod ji navštívit. Ochotná, milá, něžná a ví, co dělá.

G

Lékařka, do jejíž ordinace je radost jít, i když objednací doby jsou delší. Ale chodím k ní mnoho let, když jsem měla akutní problém (občas trpím alergickou vyrážkou na nevyzpytatelné věci, například na některé nálasti), vždycky mě vzala hned. Kromě toho se nikdy neopomene zeptat, jestli nemám ještě nějaké potíže, když už jsem tady. Tak mi třeba vlastně na počkání odtranila nepříjmnou pižku pod okem, která mi vadila pod brýlemi. A fantasticky se za pár minut vypořádala i s odstraněním červených žilek na tváři a kolem nosu. Je to ale už pár let a nadělaly se nové, tak se k paní doktorce zase chystám si je nechat odstranit. Člověk k lékaři nikdy nejde s nadšením, ale paní doktorka je milá, vtipná a především mi vždycky pomůže, ať už jde o dermatologické onemocnění nebo estetický problémek.