Makovského 1396/16b, Praha
Kožní ordinace

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Kožní ordinace Ekzem, kontrola znamenek

Pristup pani doktorky byl otresny, nevim, jestli to bylo z duvodu toho, ze nejsem pravidelnym pacientem nebo momentalni naladou, ale viditelne me chtela vyprovodit z ordinace co nejrychleji..na moje potize s ekzem reagovala pouze dlouhymi latinskymi nazvy a na muj dalsi dotaz, zda by se nepodivala, zda nemam nejaka rizikovejsi znamenka, mi dala letak, kde si to muzu precist..absolutne se na me nepodivala, proste nic. Jednoduse strasna navsteva a chovani neprofesionalni

Na objednání je potřeba čekat měsíc, ale slyšela jsem předtím dobré recenze, tak jsem si řekla, že i počkám. V den objednání jsem přišla o 20 minut dříve a už to bylo před zavírací dobou (měla jsem být poslední klientka). Výsledek - všechny dveře zavřené, uvnitř nikdo, telefon taky nikdo nezvedal. Nakonec absolutně ztracený čas, zbytečně jsem jezdila a zničená nálada, jelikož jsem čekala skoro měsíc. Nedoporučuji.

C

MUDr.Vocílková je m.j. pokladníkem České dermatovenerologické společnosti a odbornicí přes ekzémy.Jako jedna ze tří posudkových lékařek v Praze se podílí na neuznávání kontaktních ekzémů jako nemocí z povolání.
O jejím charakteru svědčí i to, že sice odpovídá na dotazy, ale s nadřazeností a s vědomím moci vyplývající s její funkce.

Paní doktorku doporučit nemohu. Syn se u ní léčil s atopickým ekzémem, pokaždé předpisovala kortikoidy a nebyla ochotná nám své postupy vysvětlit. Po 2 letech léčby již syna ani při kontrolách neprohlížela, řekla, že vypadá stále stejně a dostali jsme recept. Lékařku jsme změnili a syn je po roce nové léčby v podstatně lepším stavu.