Praktické lékařství pro dospělé
Masarykova třída 41, Olomouc

Umístění: Praktické lékařství pro dospělé Jiný

Píšu za mého 81letého tatínka, kterého paní doktorka svým přístupem a odborností s určitostí zachránila před vážnými komplikacemi spojenými s jeho diagnostikovanou nemocí. Paní doktorka i sestřička jsou ženy na svém místě a navíc jejich empatie jistě starším lidem pomůže při návštěvě ordinace i další léčbě. Tatínek je zde velmi spokojen.

Umístění: Praktické lékařství pro dospělé Jiný

Skvélá, důsledná odbornice nepostrádá lidský přístup a zdravý rozum. Nejlepší praktická lékařka, kterou znám.

MUDr Andrea Spurná je moje obvodní lékařka již po mnoho let ještě z doby,kdy jsem jezdil v ČSAD v Olomouci jako řidič kamionu,pod ní spadali jako pod obvodní lékařku všichni pracovníci s tohoto dopravního podniku ČSAD,včetně autobusové dopravy,Paní doktorka Spurná převzala tuto závodní i obvodní ordinaci po předešlém doktorovi ,který šel do penze.Musím říci jen tolik,že je to nejlepší doktorka,kterou jsem kdy v životě navštěvoval.Nedám na ni dopustit.Je milá,zdvořilá,objetavá,umí i povzudit,když tam šlověk přijde s velkými bolístkami,prostě je to doktorka jak má být.Já již nepracuji,bydlel jsem hned vedle na téže ulici,pouze o číslo vedle,kde je sídlo její ordinace,ale věk a má nemoc,spojená s mnoha neduhy a hlavně obezitou,mne donutila se odstěhovat z činžovního domu,kde nebyl zaveden výtah,takže jsem pěší chuzí nebyl schopen chodit do pater,tudíž jsem se byl nucen přestěhovat do bytu,kde je výtah a i když bydlím nyní na Nové Ulici,což je druhý konec od její ordinace,tak jsem jí zůstal věrný.Dokud budu žít je mi již 69 roků,budu k této paní doktorce chodit,pokud to mé tělo bude zvládat.Jinak paní doktorka navštěvuje každé ůterý v týdnu pacienty již těžce nemocné a ležící a tak předpokládám,že i za mnou dojde do mé domácnosti mne ošetřit a skontrolovat mé momentílní zdravotní stavy.Za to jsem jí nesmírně vděčen,Myslím,že takovýto přístup k pacientům je její dobrou vzitkou.Za vše jí tímto nesmírně děkuji.

Nejlepší MUDr. - se stejně skvělou sestrou - kterou jsem kdy zažil! Příjemná, vstřícná, profesionál s lidským přístupem, pečlivá... Totéž i sestra! Když už člověk někdy musí s nějakým problémem k dr., tak sem se člověk skoro i těší.

nenacházím žádné mínus.je nejlepší z nejlepších a je mi ctí mít takovou fajn lékařku.kdyby se všichni chovali a pracovali takto,tak nám bude celý svět naše zdravotnictví závidět.zaslouží si odměnu i se sestřičkou.DÍKY.

Zatím nejlepší lékař, se kterým jsem se setkala. Ať přijdu s jakýmkoli problémem, nenechá mě odejít, dokud nepřijde na řešení. Je příjemná, dokáže povzbudit a sestřička jakbysmet. Jde jim o dobro pacienta a to je u lékaře hlavní.

Paní doktorka je velice příjemná, profesionální, lidská. Prostě jsem s ní maximálně spokojená. Po výměně sestry je to ještě lepší. Tato sestřička umí vzít krev, je ochotná, milá a má přehled. VŠEM JE DOPORUČUJI:-)))

Velice příjemná a vstřícná doktorka, snaží se být dostatenčně informována o dlouhodobém stavu pacienta. Ordinace i čekárna čistá a příjemně osvětlená. I sestřička na mě zapůsobila vcelku milým dojmem. Rozhodně doporučuji

Paní doktorka je velmi šikovná, vybrala jsem si ji podle vašich hodnocení zde - a nejsem zklamaná. Má přehled o dostupných lécích. Konzultuje s pacientem názory na léčbu. A je velmi příjemná. Spokojená jsem i se sestrou. Navštívila jsem je zatím pouze jednou, ale můj názor je jen a jen pozitivní.
Bohužel na tuto lékařku nenacházím nikde na internetu její ordinační hodiny, takže pro nové zájemce: mimo út (kdy má odpolední) ordinuje od 8h.
Nelze jinak, než doporučit :-) J.T.

Je velice hodna.