Poštovní 155/14, Moravská Ostrava a Přívoz , Ostrava

od 1 000 kč

Recall

od 990 kč

Umístění: dentální hygiena Dentální hygiena

Do Ostravy jsme s manželem dojížděli, jenom abychom, se u tak milé dentální hygienistky nechali vyšetřit. Byli jsme vždy opravdu spokojení a ještě jsme se příjemně pobavili. Doporučujeme všemi dvaceti ;)

V Ostrave a sirokem okoli best! Nejen individualnim pristupem a kvalitou poskytovanych sluzeb. Clovek se zde vzdy citi prijemne a pritom odchazi s peclive provedenou hygienou.

Byla jsem u paní Pěgřimočové zatím na první návštěvě a byla jsem spokojená. Milý přístup, vše vysvětlila, názorně ukázala, beze spěchu. Po první návštěvě odstraněn zubní kámen a pigmentové skvrny ultrazvukem, příště budeme dočišťovat. Odnesla jsem si hned i vše potřebné pro správné čištění zubů.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byla jsem velmi spokojena, paní Pěgřimočová mi pečlivě odstranila zubní kámen a pigment, všechny zuby mám krásně bílé. Müllerová

Byla jsem velmi mile překvapena komplexním servisem, který mi byl nabídnut - přesná diagnostika a poradenství, výborná péče i čistění zubů a osobní velmi příjemný přístup - v ordinaci si můžete na doporučení koupit jakékoliv pomůcky pro čištění zubů a nemusíte hledat lékárny, či specializované obchody. Vřele doporučuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, jak často doporučujete návštěvu dentální hygieny? Někde doporučují co 3 měsíce, jiná pracoviště 1x za rok. To je docela velký rozptyl. Jaký je Váš názor? Děkuji.

Dobrý den, já doporučuji návštěvu dentální hygieny co 6 měsíců. Pokud klient čistí dle instrukcí tato doba je ideálni. Vhodné je nejdříve navštívit dentální hygienistku a poté jít k zubnímu lékaři na pravidelnou návštěvu. Některé skupiny klientů si sami vyžádají dentální hygienu co 3 měsíce jiní ji opravdu co 3 měsíce potřebují. 99% mých klientů přichází na ošetření co 6 měsíců. Návštěvy se nazývají recally.

Andrea Pěgřimočová, DiS.

Andrea Pěgřimočová, DiS. - dentální hygienistka