Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

,,Úsměv může trvat chvíli, ale někdy se na něj vzpomíná celý život", a proto bychom se o něj měli správně starat, aby byl zdravý a krásný.
V o...

• dentální hygiena

Dobry den,

pani hygienistka Mickova je uzasna. Vyzaruje hrozne moc pozitivni energie, je stale usmevava, pecliva, citila jsem se skvele a uvolnene po celou dobu me navstevy. Vse vysvetlila, doporucila spravnou velikost mezizubnich kartacku, vycistila mi vsechny "nehezkosti", co jsem mela v puse. Ordinace je krasna, uklidnuji a myslim, ze i velmi dobre vybavena. Pani hygienistku Mickovou mohu jen a jen doporucit!!!!

Dekuji
Veronika Danielova

Bc. Andrea Mičková

Dekuji mnohokrat a preji stastny let :)

Kdo má strach ze zubařů a jim podobným a otevřít ústa na zubařském křesle byť jen ke kontrole je pro něj noční můra, měl by navšívit tuto dentální hygienistku
Slečna Mičková je neskutečně pozitivní člověk, neustále dobře naladěný a k tomu profesionál ve svém oboru :). Ani se nenadáte a je po zákroku-vždy precizně a BEZBOLESTNĚ! :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moc mila slecna, vse vysvetlila, zodpovedela dotazy, odhalila potencialni zubni kazy - hned bezim k zubarce :) muzu jen doporucit a dekuji :)

I s dalšími dotazy ráda vždy pomůžu :) Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Byl to pro milou paní hygienistku a hlavně pro ty mašinky asi trošku náročnější, ale nakonec se jí podařilo moje zuby krásně vyčistit :). Všechno mi vysvětlila a pěkně jsme se pobavili :) Díky, už se můžu zase z plna hrdla smát :)

Příště zase :) Taky děkuji

Paní Mičková je velice příjemná a úžasná. Vždy předem vysvětlí co bude následovat. Poradí, jak si správně čistit zuby. Měla jsem neskutečně příjemný pocit v ústech, nic nebylo nepříjemné. Konečně vím, jak správně pečovat o zuby a teším se na příště. Všem velice doporučuji.

Bc. Andrea Mičková

Také se tesim na dalsi navstevu :)

Pani Mickova je rozzarene slunicko, ktere se na vas usmeje a vycisti vam zoubky tak, ze se pak budete usmivat i vy. Ve Smilelandu pracuji vsichni srdcem, opravdu ziji jejich vizi krasneho usmevu, od vsech ve Smilelandu dostanete usmevu tolik, ze vas to bude nutit se usmivat take...kolikrat mam pri odchodu pocit jestli nemam jeste stale rozvirac v puse, ze se usmivam na sto honu!..:-)
Je krasne jit k zubari ci dentalni hygienistce jako do salonu krasy, radosti a lasky!

:-)

Moc milá a příjemná slečna hygienistka, vše srozumitelně vyvětluje, oceňuji její individuální přístup) Velmi doporučuji

Rádo se stalo :)

Velmi milá, šikovná, usměvavá, pečlivá slečna, popíše vše co bude dělat a jakým chybám se při čištění zubů vyvarovat. Hezky se s ní povídá, takže hodinka strávená na dentální hygieně uteče strašně rychle. Mám hladké a méně zažloutlé zuby takže odvedená práce stojí opravdu za to. Můžu jen a jen doporučit!!! Děkují jsem nadmíru spokojená.

Bc. Andrea Mičková

Já taky děkuji. Není nad to spojit příjemné s užitečným :)

Děkuji za perfektně odvedenou práci! Když vidím, jak hodně se stav mých zubů zlepšil, tak jsem opravdu rád, že jsem na dentální hygienu přišel právě k vám. Kdo by to byl řekl, že se člověk bude do ordinace těšit.

Bc. Andrea Mičková

Jsem moc ráda, že se Vám u nás líbí :)

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Prosím o radu, jaká zubní sprcha je nejlepší na citlivé dásně. U které se dá regulovat tlak ? Děkuji za odpověď. J.

Krásný dobrý den :)
Citlivé dásně jsou ve většině případů následkem zánětu dásní a v takovém případě je nejlepší navštívit vaši dentální hygienistku, která zánět s vaší pomocí uzdraví. Ústní sprcha je skvěly doplněk ústní hygieny, nikdy však nenahradí mezizubní kartáčky a zubní nit. V případě, že si ji chcete pořídit navíc k těmto pomůckám mezizubní péče, doporučuji přesně jak píšete ústní sprchu s možností regulace tlaku. Výběr záleží i na finančních možnostech kupujícího.

Bc. Andrea Mičková

Je možné jít na dentální hygienu v těhotenství? Jsem ve 14. týdnu a nevím, jestli třeba nepoužíváte nějaké anestetikum. Děkuji za odpověď.

Krásný dobrý den přeji;) V těhotenství je dentální hygiena doporučená v každém trimestru 1x . Vše je samozřejmě provedeno s ohledem na těhotenství maminky podle správně daných postupů. Pokud máte všeobecnou zdravotní pojišťovnu, bude vám jedna navsteva dentální hygieny jako těhotné tento rok proplacena ;)