Adresa

Roškotova 1717/2, Praha
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
9 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Špona v oku

Úžasná paní doktorka, skvělý člověk, výborný odborník, vřele doporučuji. Měl jsem šponu v oku a ošetření proběhlo během jedné minuty.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto úžasná a skvělá.Už k ní chodím několik let a jsem moc spokojená.Vždy se na setkání s ní velmi těším.Komunikujeme i přes e-mail.Paní doktorka mi doporučila refrakční lensektomii.V květnu jsem podstpoupila operaci a teď si zvykám po 37 letech na život bez brýlí.Je úžasné ráno vstát a vidět.Patři jí mé velké DÍKY. Je to člověk na svém místě.


Ověřeny pacient

Super. Objednal jsem se přesinternet. Paní lékařka mě vzala téměř na minutu přesně. Byla velice příjmná. Ještě než jsem si sundal kabát a vešel do ordinace, tak mě paní lékařka pozdravila první. Někde máte pocit, že toho lékaře otravujete. Tady vůbec. Paní lékařka mi všechno normálně vysvětlila. Pecka. Jen víc takových lékařů!!! Ještě mě upozornila, že se budou stěhovat... Doporučuji.


Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi milá, příjemná. Jste-li objednaní, můžete se na čas objednání spolehnout, nejste-li, vždy se Vám snaží vyjít vstříc a vyšetřit Vás v mezeře mezi objednanými pacienty.
Pokaždé vyšetřuje velmi pečlivě, všechno vysvětlí i s možnými alternativami. Méně chápavým vše i namaluje :-).
Její odborný přístup hodnotím jako nadstandardní, s podobným jsem se setkala pouze na specializované oční klinice. Na klinice jste ale pouze "oko", ne člověk. U paní doktorky Hajné se naproti tomu cítíte jako na návštěvě u dobré kamarádky.
Paní doktorka je prostě lékař, ke kterému se těšíte.


Názor přidán dne 29.11.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


Ověřeny pacient

Z minulého týdne...
Do ordinace paní doktorky jsem se dostala po tom,kdy mě ostatní lékaři odmítli.Už z telefonního hovoru se sestrou jsem měla velmi dobrý pocit.Nečekala jsem dlouho a velmi pozitivní a lidský přístup sestry i paní doktorky mě pozitivně naladil i po zbytek dne.Dlouho jsem se nesetkala s takovým lidským a profesionálním přístupem.Děkuji


M
Ověřeny pacient

Zkušenost z uplynulých dnů mě přiměla vyhledat tuto stránku a poznamenat následující.

Vzhledem k tomu, že jsem dost dlouhou dobu nenavštívil očního lékaře a využil jsem času při čekání na jiné vyšetření, zkusil jsem požádat v oční ordinaci paní MUDr. Moravcové-Hajné o možnost vyšetření.

Po necelé půlhodině, kdy byli vyšetřeni 2 čekající pacienti mě sestra pozvala dál. A zde se vracím k úvodu a sdělení, že zmíněná zkušenost byla výjimečná, pozitivní. Pani MUDr. Hajná mě vyšetřila, s doplňujícími dotazy ke zmíněnému mému problemu s očima a hlavně s ochotou vysvětlila i alternativy a doporučená řešení.

Byl jsem mile překvapen s takovým odborným a hlavně lidským přístupem. Způsob a úroveň vyšetření paní doktorkou hodnotím jako nadstandartní a ještě jednou jí tímto prostřednictvím děkuji!

Josef Dědič


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka i sestřička byly velice milé. Na nic jsem nečekala, spolu s předpisem brýlí jsem absolvovala i preventivní prohlídku a vše proběhlo rychle a hladce. Začala jsem k ní chodit, jelikož moje maminka je léta její pacientkou a byla vždy velice spokojená.


L

Názor přidán dne 01.06.16 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.


D
Ověřeny pacient

Vstřícná, pečlivá, chodíme k ní celá rodina a vždy se snaží vyhovět , naposledy nám vyšetřila navíc i babičku- děkujeme. Růžičkovi


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti