Klášterní 117/2, Liberec

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí
Kaštanová 268, Třinec
Nemocnice Třinec

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

moc hodna a prijemna vsem vrele doporucuji z pozdravem bilkova

Paní doktorku mohu vřele doporučit. I když jsem měla obavy z návštěvy kožního lékaře, tak okamžitě mé obavy rozptýlila a problém vyřešila. Vše mi podrobně vysvětlila a za její ochotu a lidský přístup má ode mne 100%.
Sestřička je také velice příjemná, takže příště jedině k paní doktorce..., s pozdravem Katka Kulová

Paní doktorka je nejen dobrá lékařka, ale také příjemný člověk. Prostě super a navíc, hezká mladá paní.

je dobrá a sympatická

No je strašně sexy. Chodím tam fakt rád, je to prostě luxusní mamina. A pomůže, vyzná se, prostě pecka.

Paní doktorku mohu vřele doporučit.

Paní doktorka je výborný lékař. Se 100% úspěšností s laždým problémem se kterým jsem se kdy objevila! Musíte si ale zasloužit přes "buldoka" v sesterně.... :)

Dobrý den,rozhodně se připojuji s kladným hodnocením.Paní je doktorka je milá,velice ochotná,dokáže člověka povzbudit takovým způsobem,že od ní odchází "v pohodě".Není to poprvé co se u ní léčím a vždy přesně probíhalo dle jejích slov s konečným vyléčením.Jak již někdo zde zmínil,paní doktorka není jen lékař,ale je zde i jako člověk,za což moc děkuji.Jedinou vadu na kráse to má a to odměřenou sestřičku,kterou jsem nikdy neviděla se usmát,reagovat na jakýkoli podnět a otázku,když se s ní chtěl člověk dát do hovoru.Tyto drobnosti přehlížím,moje léčba nestojí na sestřičce a tu chvíli u ní vždy nějak přetrpím:-)

Paní doktorka je velice příjemná.Ale co nepochopím,že tam může mít tak neochotnou sestřičku.Ta se tam absolutně nehodí.Jestli jí to tam nebaví,tak at to nedělá.Akorát odrazuje pacienty.

nejlepší kožní lékařka kterou jsem poznala a velmi ráda k ní chodím,když mám nějaký problém...Se vším dokáže poradit a pomoci a hlavně vyléčit bez následků