Radomyšlská 336, Strakonice
Praktické zubní lékařství

Je to velmi dobrá lékařka ,nejde jí o zbohatnutí na pacientech.

Jsem velice spokojena, milá, vše vysvětlí, "nechce tučné zisky", jak tady někdo napsal, spíše jí jde o lidi a také jim zachránit zuby. Jinak pracuje rychle a kvalitně, takže člověk ani dlouho "netrpí". A k dětem má paní doktorka i sestřička opravdu pěkný a vlídný přístup!

Maximální spokojenost. Pečlivá, vstřícná, ochotná, komunikativní, nedělá zbytečné zákroky, věci vysvětlí.

Naprostá spokojenost doporučuji všem

S pani doktorkou jsem spokojená, je velmi ochotná, vše vysvětlí a myslím, že i dobře provede. Trochu bych pokárala sestru, myslím, že ta jí trochu tu pověst haní, ale jinak určitě pracuje i ona profesionálně. Mohu jen doporučit

Velice dobrá zubařka

Vždy vysvětlí postup,hledá přijatalná řešení pro pacienta,pracuje spolehlivě,v naléhavých případech problém řeší,pečlivá,zodpovědná.

Výborná jak profesně tak komunikativně.

Paní doktorka je člověkem na svém místě. Po odborné stránce bylo vždy vše perfektně provedeno a hlavně i dopředu vysvětleno tak, aby to pacient-laik pochopil. I její lidský přístup se v dnešním zdravotnictví jen tak nevidí.

Vynikající lékařka. Jsem naprosto spokojený a doporučuji všem.