Radomyšlská 336, Strakonice
Praktické zubní lékařství

O

Já můžu souhlasit jen s tím, že paní doktorka je velice milá, vstřícná a levná. Profesně bohužel na velmi nízké úrovni. Naše celá rodina k ní chodila asi 15 let a také jsem si kdysi myslela, že je výborná, vždyť měla vždy plnou čekárnu, ale proč? Svojí práci odflákne, takže člověk přijde za 2 měsíce znova ze stejným zubem. Udělá vám rentgen, když vás bolí zub? Ne, jen to zase odvrtá a plácne novou plombu, takže za chvíli ze zubu zbyde jen torzo. Čekání klidně i 2 hodiny i když má člověk termín. Na to, že je špatná, jsem zjistila až potom, co jsem se přestěhovala a začala chodit k jinému zubaři. Při vstupní prohlídce udělal rentgen a fotku všech zubů a vše mi vysvětlil. Stav: 5 kazů pod plombami! (což se mi u Bekové stávalo i 4x do roka), jeden zub na kanálky, 2 kameny, a zbytek plomb tak odfláknutý, že nešly ani vyčistit mezizubní mezery. Nový doktor na 7 návštěv vše spravil a za posladních 10 letu něj jsem měla jen 3 kazy. A v čekárně strávím čekáním max. 5 min. Postupně jsem přesvědčila zbytek rodiny ke změně (nejdříve k jejich nevoli), a teď už i oni ví, jak se správně spravují zuby.