Praktické zubní lékařství
Radomyšlská 336, Strakonice

Já můžu souhlasit jen s tím, že paní doktorka je velice milá, vstřícná a levná. Profesně bohužel na velmi nízké úrovni. Naše celá rodina k ní chodila asi 15 let a také jsem si kdysi myslela, že je výborná, vždyť měla vždy plnou čekárnu, ale proč? Svojí práci odflákne, takže člověk přijde za 2 měsíce znova ze stejným zubem. Udělá vám rentgen, když vás bolí zub? Ne, jen to zase odvrtá a plácne novou plombu, takže za chvíli ze zubu zbyde jen torzo. Čekání klidně i 2 hodiny i když má člověk termín. Na to, že je špatná, jsem zjistila až potom, co jsem se přestěhovala a začala chodit k jinému zubaři. Při vstupní prohlídce udělal rentgen a fotku všech zubů a vše mi vysvětlil. Stav: 5 kazů pod plombami! (což se mi u Bekové stávalo i 4x do roka), jeden zub na kanálky, 2 kameny, a zbytek plomb tak odfláknutý, že nešly ani vyčistit mezizubní mezery. Nový doktor na 7 návštěv vše spravil a za posladních 10 letu něj jsem měla jen 3 kazy. A v čekárně strávím čekáním max. 5 min. Postupně jsem přesvědčila zbytek rodiny ke změně (nejdříve k jejich nevoli), a teď už i oni ví, jak se správně spravují zuby.

Je to velmi dobrá lékařka ,nejde jí o zbohatnutí na pacientech.

Jsem velice spokojena, milá, vše vysvětlí, "nechce tučné zisky", jak tady někdo napsal, spíše jí jde o lidi a také jim zachránit zuby. Jinak pracuje rychle a kvalitně, takže člověk ani dlouho "netrpí". A k dětem má paní doktorka i sestřička opravdu pěkný a vlídný přístup!

Maximální spokojenost. Pečlivá, vstřícná, ochotná, komunikativní, nedělá zbytečné zákroky, věci vysvětlí.

Naprostá spokojenost doporučuji všem

S pani doktorkou jsem spokojená, je velmi ochotná, vše vysvětlí a myslím, že i dobře provede. Trochu bych pokárala sestru, myslím, že ta jí trochu tu pověst haní, ale jinak určitě pracuje i ona profesionálně. Mohu jen doporučit

Velice dobrá zubařka

Vždy vysvětlí postup,hledá přijatalná řešení pro pacienta,pracuje spolehlivě,v naléhavých případech problém řeší,pečlivá,zodpovědná.

Výborná jak profesně tak komunikativně.

Paní doktorka je člověkem na svém místě. Po odborné stránce bylo vždy vše perfektně provedeno a hlavně i dopředu vysvětleno tak, aby to pacient-laik pochopil. I její lidský přístup se v dnešním zdravotnictví jen tak nevidí.