Psychiatrická ambulance pro dospělé
Bozetechova 79, Brno

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Dobrý den, všechno nejlepší k Vašemu svátku přeje Váš pacient, perfektní paní doktorka. Jiří S.

Toto je nejlepší psychiatrička, se kterou jsem se za poslední roky setkal.
Můžete jí cokoli říct, je velmi chápavá a naprosto ve všem vychází vstříc.
Nesmírně mi pomohla.

Vynikajici lekarka,chapajici,uprimna,clovek se ji muze sverit s cimkoliv,ordinuje modernim stylem,coz se mi libi.Tuto lekarku bych nevymenila za nic na svete,diky za ni.

velmi dobrá psychiatrička

Velmi dobrá paní doktorka, pomohla mi svým fantastickým přístupem.
Naprostá profesionalita , empatie, přirozené chování .
Díky paní doktorko!

Paní doktorka je velice hodná a obětavá. Po dobu léčení u ní se můj zdravotní stav velmi zlepšil.

Mám strach něco dobrého o MuDr. Arendášové napsat,ať o ni nepřijdeme. Je naprosto skvělá. Po mnoha letech mých problémů našla lék. Nejen prášky, ale má i fantastické chování. Paní DOKTORKO, děkuji!!!

Bomba doktorka !!!

U paní doktorky si vážím především lidského a empatického přístupu, který je u této profese velmi důležitý. Doporučuji.

U paní doktorky kladně hodnotím především lidský, empatický přístup. Doporučuji

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Zdravim vas, prosim pekne, obracim se na vas s dotazem.
Je mozno brat antidepresiva a kojit? Konkretne Miraklide 5mg denne, lecena socialni fobie, uzkosti? V minulosti pokus o vysazeni leku vez dohledu, 3 mesicni pracovni neschopnost...Muj psychiatr tvrdi po porodu vysadit, porodni asistentka v obdobi sestinedeli rozhodne nevysazovat, gynekolog navrhuje zastavu laktace a ja bych tak strasne rada sve miminko kojila pokud to bude mozne.
Rada bych vedela nazor dalsich odborniku. Dekuju

během laktace by se nemělo podívat žádné antidepresivum

MUDr. Anastázia Stříteřská