2014-ukončila Národní lékařskou univerzitu O.O.Bohomolcja v oboru stomatologie,město Kyjiv,Ukrajina
2015-Rozhodnutí o uznání zahraničního vysok...

• zubní lékař - stomatolog

Krásné,prostředí,profesionální přístup,po 30ti letech zmněna.Člověk žasne co s námi naši zubaři udělali,Děkujeme

Umístění: DEVIDENT s.r.o Kaz u dítěte

Včera jsem navštívila s mojí tříletou dcerou paní doktorku a musím říct , přístup naprosto skvělí i se sestřičkou.Dceři byl poprvé vrtání kaz,po ukázání vrtačky dcerka zavřela pusu a nechtěla ji otevřít.Paní doktorka se sestřičkou měli trpělivost,kde dcerce vysvětlovali co se bude dít.Nakonec ošetření zvládla a i hned další zub si nechala ošetřit sice s pláčem,ale podařilo se.Mohu jen doporučit.Fišerová

Paní doktorka je velká profesionálka, je velmi příjemná, do ordinace jsem šla vždy přesně včas a ordinace je moderně vybavená. Paní doktorka vždy vysvětlí, co bude dělat a předem sdělí cenu, která platí. Dává mi do pořádku zuby, které moje zubařka zanedbala - nejlepší rozhodnutí bylo přejít k paní doktorce Kisel. A ještě jedna věc, má velmi rozsáhlé ordinační hodiny-pro mě velká výhoda, že mohu chodit k večeru.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Ochotná, pečlivá a milá je paní doktorka Kisel. Jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. Všem moc doporučuji. Havlíčková Růžena

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a vstřícné.V čekárně jsem nemusela skoro vůbec čekat.Nemohu nic jiného než paní doktorku doporučit!!

Děkujeme za Váš názor.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Paní doktorka i sestřička byly velmi milé a vstřícné. Zatím jsem byla pouze na vstupní prohlídce a tedy bez zákroku, nicméně první dojem z celé návštěvy je velmi pozitivní. Přístup paní doktorky byl velmi profesionální, objednací doba přiměřená a díky systému objednání přes internet jsem si mohla vybrat i čas, který se hodí mému pracovnímu zaneprázdnění. Navíc, bylo velmi příjemné, že jsem nemusela v čekárně skoro vůbec čekat a do ordinace šla téměř přesně podle objednávky. Moc děkuji a paní doktorku mohu pouze doporučit.

Anastasiia Kisel

Děkujeme za názor budeme se těšit na příští návštěvu.

Vždycky jsem si myslela, že zubní lékař má být chlap, ale když jsem se s ošklivým zánětem dostala do péče paní doktorky, změnila jsem názor. Nato jak je mlaďoučka a křehká je strašně šikovná, milá a vstřícná. Chodí k ní i můj syn a manžel ( a to je co říct). Děkuju moc a přejí hodně spokojených pacientů. Vřele doporučují. Světlana Pammerová s rodinou.

Anastasiia Kisel

Moc děkuji a těší mně,že jste u nás spokojená.

Slečna doktorka je super. Profesionální přístup, milé a vřelé vystupování. Ordinace moderně vybavena. Dříve jsem se zubařů bál. Zde se bojím pouze toho, abych v průběhu vyšetření neusnul.

Děkujeme za Váš názor.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní doktorky jsem byla už 3x. Poprvé na registraci a potom kvůli bolestivému zubu a zaníceným kanálkům. Dala si se mnou velkou práci. Je moc hodná a sestřička taky. Po 25 letech jsem změnila zubaře a udělala jsem jen dobře. S přibývajícím věkem začnou zuby dost zlobit a člověk potřebuje kvalitního doktora, aby o ně nepřišel. Už teď jsem spokojená.

Moc Vam děkuji!

Já jsem velmi spokojená,dělala mi zub přední a musím říci že má zlaté ruce,vše vysvětlila a doporučila postup.Co se týče cen jsou dobré,a pochvalu si zaslouží i sestřička.

Moc Vam djekujeme!