Mgr.

Alžběta Podškubková

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

9 názorů +přidat

Objednat se 17 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Poskytuji individuální poradenství a psychoterapii v centru Brna pro děti, dospělé i páry. Dlouhodobé zkušenosti mám hlavně s klienty se závislostním chováním- dospělé i dospívající… Více

Objednat se

Je to velmi jednoduché

Vyberte si vhodný termín, zadejte údaje a potvrďte...Hotovo. Objednali jste si návštěvu!

Je spolechlivé

Termín návšětvy bude hned zapsán v online kalendáři lékaře a Vám zašleme připomenutí o návštěvě.

Je zdarma

Používání portálu a našeho objednávkového systému je pro pacienty zdarma.

• Poradenství, Psychoterapie

Dvořákova 13, Brno-střed
    602 00 Brno, jihomoravský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
    Hotovost

Partnerská psychoterapie 60 min. (90 min. 800,-) 500 Kč
    Rodinná psychoterapie 60 min. 800 Kč
    Poradenství - email, telefon 30 min. 300 Kč

Dotazy od pacientů (8)

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

• Poskytuji individuální poradenství a psychoterapii v centru Brna pro děti, dospělé i páry. Dlouhodobé zkušenosti mám hlavně s klienty se závislostním chováním- dospělé i dospívající či jejich příbuzné. Pracuji ale i s klienty s depresivními či úzkostnými problémy a s klienty s nízkým sebevědomím.
    Vystudovala jsem speciální pedagogiku se zaměřením na dramaterapii na Univerzitě Palackého v Olomouci a nyní jsem absolventkou výcviku Kognitivně Behaviorální terapie, kterou je protkaná i moje praxe. Slovo "kognitivní" v názvu souvisí s myšlením a vnímáním, slovo "behaviorální" s chováním. Tato terapie se zaměřuje na aktuální prožívání a chování. V této terapii mění klient svá přesvědčení, využívá se zde teorie učení - co je naučeno, lze i odnaučit, dochází k nácviku dovedností a vystavování obávaným podnětům. V terapii se příliš nezabýváme minulostí, pouze pro zjištění kořenů schémat chování, které mohou být pro úspěšnou terapii klíčové. Ráda Vám empatickým přístupem pomůžu s Vašim problémem. Nabízím příjemné prostředí v centru Brna s krátkou objednací dobou.

• psychoterapie

• fóbie
  • poruchy úzkostného typu
  • závislosti
  • poruchy příjimu potravy
  • těžké životní situace - rozvod, ztráta blízké osoby
  • problémy s dospívajícími dětmi - závislostní,problémové chování
  • deprese
  • seberozvoj, sebejistota
  • nízké sebevědomí
  • sociální fóbie

Fotografie

Hodnocení pacientů

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Poradenství, PsychoterapieSlužby: psychoterapie dětí a dospívajících 60 min.

Velice příjemná, vstřícná paní psycholožka. Problém nalezla, poradila s řešením, všem zúčastněným se ulevilo.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz
    Umístění: Poradenství, PsychoterapieSlužby: psychoterapie 60 min. (90 min. 800)

Velmi velmi velmi doporučuji !! Jsem paní Podškubkové neskutečně vděčný za její pomoc, díky které jsem si totálně překopal život k lepšímu a zamíří jsem k vlastnímu štěstí. Děkuji !

• Umístění: Poradenství, PsychoterapieSlužby: Úzkosti a panika

Za paní Podškubkovou jsem přišla s úzkostnými stavy a panikou. Začalo se mi to promítat do celého mého života a nevěděla jsem si s tím rady. Navštívila jsem již předtím pár psychologů, ale až paní Alžběta mi pomohla, a to poměrně během krátké doby. (7 sezení) Dávala mi malé úkoly, které jsem měla plnit a díky nim jsme postupně přicházely na to, kde je jádro celého problému.
    Na jejích terapiích se mi líbí, že člověka nechá, aby si k odpovědi na své problémy a případné řešení, došel sám. Naslouchá, poradí a řeší věci do hloubky.
    Díky ní jsem si vytvořila režim, který mi vyhovuje, dokázala jsem se vzdát věcí, které mě zbytečně brzdily a stresovaly a začala jsem se věnovat pouze tomu, co je pro mě opravdu důležité a prospěšné.
    A především jsem se zbavila paniky, která mě denně brzdila v běžných životních situacích.
    Paní Podškubková je moc milá, dokáže se vžít do člověka a jeho situace a mluví naprosto otevřeně.
    Ještě jednou moc děkuji.

• G

Paní magistra Podškůbková mi pomohla ve složité situaci, vyslechla mě, vyjádřila svůj názor a poradila. Cítila jsem se u ní příjemně. Do ničeho mě netlačila a i když jsem se první návštěvy bála, už vím, že nebylo proč. Pokud bych v budoucnu potřebovala pomoct, navštívila bych opět právě ji. Ještě jednou moc děkuji.

Mgr. Alžběta Podškubková2017-05-11

To jsem moc ráda, že jste se cítila fajn a rada byla užitečná, děkuji a přeji krásné dny. AP

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz

U paní magistry jsem byla zatím 2x a pokaždé jsem se cítila velmi příjemně. Vládla zde pohodová atmosféra, paní magistra se stále usmívala, vyslechla mě a pak mi vždy řekla svůj náhled na věc. Rozebírali jsme složitější partnerské vztahy a s tím spojené problémy a v obou případech jsem se při odchodu i následně cítila mnohem líp. Pokud budu příště potřebovat, určitě sem zase zavítám. Doporučuji a děkuji :)

• J

paní Podškubková je velice profesionální, milá, ochotná, vstřícná, schůzku jsem měla do pár dní. Dovedla naslouchat, poradit a natrénovat se mnou konkrétní situaci. Takže jí děkuji a mohu jen doporučit dalším klientům. Jana M.

• Protože jsem potřebovala rychlou radu k vyřešení rodinných problémů, vyhledala jsem si v internetu několik kontaktů. Ovšem získat v nejbližší době termín, je velmi obtížné.
    Nakonec mi ochotně nabídla paní magistra Podškubková schůzku během dvou dnů.
    Po několika milých sezeních jsme společně dosáhli konečného cíle.
    Jsem velice spokojena s dosaženým výsledkem a mohu paní magistru dále doporučit.
    Hana S.

• U paní Podškubkové jsme se setkali s velmi dobrým přístupem a pomocí vyřešit naší situaci. Jsme jí vděční za pomoc a přizpůsobení dohodnout se na schůzkách. Velmi dobře se sní při schůzkách komunikuje a je velice příjemná. Děkujeme jí a rádi bychom jí doporučili dalším klientům. Denča

• J

Paní Podškubková je nejen profesionál,ale i člověk s velkým srdcem. Jsem velice rád, že jsem jí mohl poznat a setkávat se s ní. Vždy mi ochotně pomohla s mými problémy, dovedla naslouchat, i dobře poradit, dokázala mě nasměrovat k pozitivnějšímu přístupu k životu. Naše schůzky vždy přizpůsobila mému času i mým potřebám, a pomohla mi otevřít nová dvířka k řešení různých krizových situací. Moc rád bych jí ještě jednou touto cestou poděkoval a popřál ji hodně spokojených klientů a rád bych jí tímto doporučil všem, co potřebují kvalifikovaného terapeuta s lidským přístupem.

Mgr. Alžběta Podškubková2016-05-16

Děkuji moc za hezká slova a jsem ráda, že jsem přispěla k tomu, aby se Vaše situace zlepšila. Mějte hezké dny :)