Mgr.

Alžběta Podškubková

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

13 názorů +přidat

Objednat se Přidejte názor Zeptejte se specialisty 18 sjednaných návštěv během posledních 30 dní

Poskytuji individuální poradenství a psychoterapii v centru Brna pro děti, dospělé i páry. Dlouhodobé zkušenosti mám hlavně s klienty se závislostním chováním- dospělé i dospívající… Více

Objednat se

Klikněte na vybraný termín a domluvte si návštěvu. Obdržíte potvrzení emailem. 
 • Poradenství, Psychoterapie

  Dvořákova 13, Brno-střed
  602 00 Brno, jihomoravský

  Kontaktní údaje

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby
  Hotovost

  Služby

  Psychoterapie 60 min. (90 min.,víkend 800,-) od 500 kč
  Krizová intervence 60 min. 500 Kč
  Psychoterapie dětí a dospívajících 60 min. 500 Kč
  Partnerská psychoterapie 60 min. (90 min. 1000,-) 800 Kč
  Rodinná psychoterapie 60 min. 1 000 Kč
  Poradenství - email, telefon 30 min. 300 Kč

Hodnocení pacientů

5

Obecné skóre
13 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • A
  Umístění: Poradenství, PsychoterapieSlužby: panické ataky, úzkostné stavy

  Paní Podškubková je profesionál s lidským přístupem. Panické a úzkostné stavy nejsou žádná procházka růžovou zahradou - díky jasným úkolům, díky odhalení, jaké fyzické stavy a myšlenkové pochody jsou příčinou těchto ataků, díky odhalení nekonečných blundých kruhů, které si v životě v našich myšlenkách a chování vytváříme, člověk dokáže velmi efektivně prozřít, pochopit, co se to vlastně se mnou děje a z těchto stavů najít cestu ven a velmi rychle na sobě vidět pokroky - toto jsou všechno důvody, proč jsem rád za pomoc Alžběty a tímto ji i doporučuji dál :). Jediné co doplním je, že já vnímám terapie jako podporu, pomoc, uklidnění, když si člověk myslí, že z toho není cesty ven. Doporučuji ale také všem, kdo s tereapiemi nemají zkušenost, aby pokud cítí, že je něco trápí, tak se nevydali na jednu terapii, ale věnovali sami sobě, svému životu a svému psychičnu větší prostor na uklidnění a pochopení sebe sama. Každý věnuje spousty hodin všemu jinému, často např. fyzickému zdraví, ale o svoje psychično se moc člověk nestará. Dejte si sami pro sebe více prostoru, poznejte, jak fungujete a užívejte si sami sebe.

 • T
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Poradenství, Psychoterapie

  Bezproblémové a rychlé objednání. Při sezeních působí paní psycholožka velice mile. Můj problém mi pomohla vyřešit rychle, až jsem se divil za jak krátkou dobu to šlo zpravit.

 • R
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Poradenství, PsychoterapieSlužby: psychoterapie 60 min. (90 min.,víkend 800,-)

  Potřeboval jsem rychlou pomoc, pani psycholožka byla vstřícná a rychle mě objednala. Její přístup byl velmi profesionální. Ve velmi krátké době mě pomohla a já jsem se mohl vrátit zpět do normálního života. Timto ji moc dekuji

 • T
  Umístění: Poradenství, Psychoterapie

  Dlouho jsem bojovala s tím, že bych se kvůli mým potížím měla obrátit na odborníka, nakonec jsem svoji potřebu vyřešit vše sama překonala a objednala se. Paní psycholožka je skvělá, po chvíli jsem měla pocit, že si povídám s kamarádkou a s mým trápením jsem se jí svěřovala o něco uvolněněji. Pozorně poslouchala, zároveň mě ale nenápadně směřovala k řešení. Vždy jsem také dostala "domácí úkol", který jsem musela do příště splnit - to mi, vzhledem k mým potížím, také hodně pomohlo, nutilo mě to k určité, i když čas nezabírající, organizaci svého času i sebe sama. Pomohla mi také zbavit se až panického strachu ze zubaře, bez její pomoci bych tam snad nikdy nešla.
  Na každou návštěvu u paní psycholožky se vždy těším a jsem zvědavá, co "vylepšíme", na co přijdeme tentokrát. Když z našeho setkání odcházím, jde se mi domů vždy o něco lehčeji a šťastněji.
  Na závěr musím "vypíchnout" polohu "ordinace" paní psycholožky - do centra kousek, snadná dostupnost a také vstřícnost při jednání - paní psycholožka reaguje téměř okamžitě na zprávy, dotazy, a vždy se snaží vyjít co nejvíc vstříc.
  Paní psycholožka ví, že ráda přeháním - například když svůj strach na škále od 1 do 100 ohodnotím odhadem asi na 150. :-D Co se ale týká jejího hodnocení, dala bych jí klidně 6, snad i 7 hvězd z 5, které jsou tu možné. A tentokrát nepřeháním. :-)

 • L
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Poradenství, PsychoterapieSlužby: psychoterapie dětí a dospívajících 60 min.

  Velice příjemná, vstřícná paní psycholožka. Problém nalezla, poradila s řešením, všem zúčastněným se ulevilo.

 • M
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Umístění: Poradenství, PsychoterapieSlužby: psychoterapie 60 min. (90 min. 800)

  Velmi velmi velmi doporučuji !! Jsem paní Podškubkové neskutečně vděčný za její pomoc, díky které jsem si totálně překopal život k lepšímu a zamíří jsem k vlastnímu štěstí. Děkuji !

 • Umístění: Poradenství, PsychoterapieSlužby: Úzkosti a panika

  Za paní Podškubkovou jsem přišla s úzkostnými stavy a panikou. Začalo se mi to promítat do celého mého života a nevěděla jsem si s tím rady. Navštívila jsem již předtím pár psychologů, ale až paní Alžběta mi pomohla, a to poměrně během krátké doby. (7 sezení) Dávala mi malé úkoly, které jsem měla plnit a díky nim jsme postupně přicházely na to, kde je jádro celého problému.
  Na jejích terapiích se mi líbí, že člověka nechá, aby si k odpovědi na své problémy a případné řešení, došel sám. Naslouchá, poradí a řeší věci do hloubky.
  Díky ní jsem si vytvořila režim, který mi vyhovuje, dokázala jsem se vzdát věcí, které mě zbytečně brzdily a stresovaly a začala jsem se věnovat pouze tomu, co je pro mě opravdu důležité a prospěšné.
  A především jsem se zbavila paniky, která mě denně brzdila v běžných životních situacích.
  Paní Podškubková je moc milá, dokáže se vžít do člověka a jeho situace a mluví naprosto otevřeně.
  Ještě jednou moc děkuji.

 • G

  Paní magistra Podškůbková mi pomohla ve složité situaci, vyslechla mě, vyjádřila svůj názor a poradila. Cítila jsem se u ní příjemně. Do ničeho mě netlačila a i když jsem se první návštěvy bála, už vím, že nebylo proč. Pokud bych v budoucnu potřebovala pomoct, navštívila bych opět právě ji. Ještě jednou moc děkuji.

  Alžběta Podškubková2017-05-11

  To jsem moc ráda, že jste se cítila fajn a rada byla užitečná, děkuji a přeji krásné dny. AP

 • K
  Návštěva z ZnamyLekar.cz

  U paní magistry jsem byla zatím 2x a pokaždé jsem se cítila velmi příjemně. Vládla zde pohodová atmosféra, paní magistra se stále usmívala, vyslechla mě a pak mi vždy řekla svůj náhled na věc. Rozebírali jsme složitější partnerské vztahy a s tím spojené problémy a v obou případech jsem se při odchodu i následně cítila mnohem líp. Pokud budu příště potřebovat, určitě sem zase zavítám. Doporučuji a děkuji :)

 • J

  paní Podškubková je velice profesionální, milá, ochotná, vstřícná, schůzku jsem měla do pár dní. Dovedla naslouchat, poradit a natrénovat se mnou konkrétní situaci. Takže jí děkuji a mohu jen doporučit dalším klientům. Jana M.

Dotazy od pacientů (8)

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Zkušenosti a dovednosti

O mně

 • Poskytuji individuální poradenství a psychoterapii v centru Brna pro děti, dospělé i páry. Dlouhodobé zkušenosti mám hlavně s klienty se závislostním chováním- dospělé i dospívající či jejich příbuzné. Pracuji ale i s klienty s depresivními či úzkostnými problémy a s klienty s nízkým sebevědomím.
  Vystudovala jsem speciální pedagogiku se zaměřením na dramaterapii na Univerzitě Palackého v Olomouci a nyní jsem absolventkou výcviku Kognitivně Behaviorální terapie, kterou je protkaná i moje praxe. Slovo "kognitivní" v názvu souvisí s myšlením a vnímáním, slovo "behaviorální" s chováním. Tato terapie se zaměřuje na aktuální prožívání a chování. V této terapii mění klient svá přesvědčení, využívá se zde teorie učení - co je naučeno, lze i odnaučit, dochází k nácviku dovedností a vystavování obávaným podnětům. V terapii se příliš nezabýváme minulostí, pouze pro zjištění kořenů schémat chování, které mohou být pro úspěšnou terapii klíčové. Ráda Vám empatickým přístupem pomůžu s Vašim problémem. Nabízím příjemné prostředí v centru Brna s krátkou objednací dobou.

Specializace

 • psychoterapie

Ukončené školy

 • Univerzita Palackého Olomouc
 • Institut KBT Hradec Králové

Nemoci

 • fóbie
 • poruchy úzkostného typu
 • závislosti
 • poruchy příjimu potravy
 • těžké životní situace - rozvod, ztráta blízké osoby
 • problémy s dospívajícími dětmi - závislostní,problémové chování
 • deprese
 • seberozvoj, sebejistota
 • nízké sebevědomí
 • sociální fóbie
Více

Fotografie