Dvořákova 13, Brno-střed, Brno

Krizová intervence 60 min. • 600 Kč +3 Více

Rodinná psychoterapie 60 min. • 800 Kč

Psychoterapie dětí a dospívajících 60 min. • 600 Kč

Poradenství skype, email 60 min. • 800 Kč

Poskytuji individuální poradenství a psychoterapii v centru Brna pro děti, dospělé i páry. Dlouhodobé zkušenosti mám hlavně s klienty se závislostním ...

• fóbie
  • poruchy úzkostného typu
  • závislosti

Ukončené školy

• Univerzita Palackého Olomouc
  • Institut KBT Hradec Králové

Fotografie

K paní Podškubkové chodím už delší dobu. Návštěvy u ní mi pomohli zvládat mnoho situací, se kterými jsem si předtím nedokázal poradit sám. Určitě ji mohu všem doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství, Psychoterapie Panická a úzkostná porucha

Paní terapeutka mně moc pomohla zvládat úzkosti, dala mi spoustu cenných a profesionálních rad a informací a zároveň jsem měla pocit, jako bych si povídala s kamarádkou. :) Na sezení k ní jsem se vždycky těšila a odcházela od tamtud šťastnější. Můžu ji všem doporučit.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie dětí a dospívajících 60 min.

Po prvni navsteve nemoho paní magistru hodnotit. Snad pouze její přitažlivost, která je vysoká... .

Návštěvu nicméně doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie 60 min. (90 min.,víkend 800,-)

K paní terapeutce jsem docházela po dobu jednoho roku, v intervalech cca jednou za 3 týdny. Původně jsem přišla s úzkostmi, nicméně po dobu terapie jsme se dostaly k různým tématům mého života. Z jejich kvalit, které na mě nejvíce zapůsobily, bych vyzdvihla trpělivost a správný poměr přátelskosti vs důslednosti. Nebyla jsem zrovna vzorným pacientem z hlediska některých domácích úkolů, které mi na základě KBT zadala, a přesto jsme se společně dopracovaly k uspokojivým výsledkům. Po předchozích negativních zkušenostech s jinými terapeuty mohu s čistým svědomím říct, že paní Podškubková pracuje profesionálně a doporučila bych ji komukoli, kdo chce zkusit KBT.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie panické ataky, úzkostné stavy

Paní Podškubková je profesionál s lidským přístupem. Panické a úzkostné stavy nejsou žádná procházka růžovou zahradou - díky jasným úkolům, díky odhalení, jaké fyzické stavy a myšlenkové pochody jsou příčinou těchto ataků, díky odhalení nekonečných blundých kruhů, které si v životě v našich myšlenkách a chování vytváříme, člověk dokáže velmi efektivně prozřít, pochopit, co se to vlastně se mnou děje a z těchto stavů najít cestu ven a velmi rychle na sobě vidět pokroky - toto jsou všechno důvody, proč jsem rád za pomoc Alžběty a tímto ji i doporučuji dál :). Jediné co doplním je, že já vnímám terapie jako podporu, pomoc, uklidnění, když si člověk myslí, že z toho není cesty ven. Doporučuji ale také všem, kdo s tereapiemi nemají zkušenost, aby pokud cítí, že je něco trápí, tak se nevydali na jednu terapii, ale věnovali sami sobě, svému životu a svému psychičnu větší prostor na uklidnění a pochopení sebe sama. Každý věnuje spousty hodin všemu jinému, často např. fyzickému zdraví, ale o svoje psychično se moc člověk nestará. Dejte si sami pro sebe více prostoru, poznejte, jak fungujete a užívejte si sami sebe.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství, Psychoterapie

Bezproblémové a rychlé objednání. Při sezeních působí paní psycholožka velice mile. Můj problém mi pomohla vyřešit rychle, až jsem se divil za jak krátkou dobu to šlo zpravit.

Potřeboval jsem rychlou pomoc, pani psycholožka byla vstřícná a rychle mě objednala. Její přístup byl velmi profesionální. Ve velmi krátké době mě pomohla a já jsem se mohl vrátit zpět do normálního života. Timto ji moc dekuji

Umístění: Poradenství, Psychoterapie

Dlouho jsem bojovala s tím, že bych se kvůli mým potížím měla obrátit na odborníka, nakonec jsem svoji potřebu vyřešit vše sama překonala a objednala se. Paní psycholožka je skvělá, po chvíli jsem měla pocit, že si povídám s kamarádkou a s mým trápením jsem se jí svěřovala o něco uvolněněji. Pozorně poslouchala, zároveň mě ale nenápadně směřovala k řešení. Vždy jsem také dostala "domácí úkol", který jsem musela do příště splnit - to mi, vzhledem k mým potížím, také hodně pomohlo, nutilo mě to k určité, i když čas nezabírající, organizaci svého času i sebe sama. Pomohla mi také zbavit se až panického strachu ze zubaře, bez její pomoci bych tam snad nikdy nešla.
Na každou návštěvu u paní psycholožky se vždy těším a jsem zvědavá, co "vylepšíme", na co přijdeme tentokrát. Když z našeho setkání odcházím, jde se mi domů vždy o něco lehčeji a šťastněji.
Na závěr musím "vypíchnout" polohu "ordinace" paní psycholožky - do centra kousek, snadná dostupnost a také vstřícnost při jednání - paní psycholožka reaguje téměř okamžitě na zprávy, dotazy, a vždy se snaží vyjít co nejvíc vstříc.
Paní psycholožka ví, že ráda přeháním - například když svůj strach na škále od 1 do 100 ohodnotím odhadem asi na 150. :-D Co se ale týká jejího hodnocení, dala bych jí klidně 6, snad i 7 hvězd z 5, které jsou tu možné. A tentokrát nepřeháním. :-)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie dětí a dospívajících 60 min.

Velice příjemná, vstřícná paní psycholožka. Problém nalezla, poradila s řešením, všem zúčastněným se ulevilo.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie 60 min. (90 min. 800)

Velmi velmi velmi doporučuji !! Jsem paní Podškubkové neskutečně vděčný za její pomoc, díky které jsem si totálně překopal život k lepšímu a zamíří jsem k vlastnímu štěstí. Děkuji !

Psychoterapie 60 min. (90 min.,víkend 800,-)

Poradenství, Psychoterapie

Partnerská psychoterapie 60 min. (90 min. 1000,-)

Poradenství, Psychoterapie

Krizová intervence 60 min.

Poradenství, Psychoterapie

Rodinná psychoterapie 60 min.

Poradenství, Psychoterapie

Psychoterapie dětí a dospívajících 60 min.

Poradenství, Psychoterapie

Poradenství skype, email 60 min.

Poradenství, Psychoterapie

Umístění: Poradenství, Psychoterapie psychoterapie dětí a dospívajících 60 min.

Návštěvu nicméně doporučuji.

Umístění: Poradenství, Psychoterapie panické ataky, úzkostné stavy

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Poradenství, Psychoterapie

Umístění: Poradenství, Psychoterapie

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Jsem žena, 42 let. Je to semnou jako na houpačce. Chvíli plná energie a sebevědomí a z toho jsem na nule. Hodně se vracím do minulosti a z budoucnosti mám strach. Neumím se správně rozhodovat. Kolikrát mám pocit, že jsem tady zbytečně. Nevím, jestli potřebuju odbornou pomoc. Myslím, že bych si potřebovala s někým popovídat a zhodnotit svůj život. Chtěla bych zjistit kde dělám chyby.

Dobrý den, podle toho co píšete, se pohybujete hodně v minulosti a budoucnosti, které se bojíte. Zkuste tato témata opustit a více se věnovat budoucnosti a přítomnému okamžiku. Bohužel neznám více Váš příběh. Pokud budete mít zájem, můžete se objednat na konzultaci. Hezké dny. AP

Mgr. Alžběta Podškubková

• Jen prosím tedy jeďte doplním otázku - kde přesně Vás najdu, o jaký druh terapie se přesně jedná, jak dlouhé je jedno sezení a jaká je cena a kolik minimálně terapií v jakém časovém rozmezí je potřeba uskutečnit? Děkuji za odpověď. M.B.

Dobry den,informace jsou na strankach.Pokud mate konktetni dotazy prosim email.Hezke dny.AP

Mgr. Alžběta Podškubková

• fóbie