Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Platba za konzultaci je přeposlaná přímo specialistovi. Specialista sám určuje způsob rušení návštěv a vracení peněz pacientům.

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Nezapomeňte, že ZnamyLekar.cz neúčtuje žádné dodatečné poplatky za objednání návštěvy a nezpracovává platby jménem specialisty.


Připravte se 10 minut před konzultací. Ujistěte se, že je váš telefon nebo počítač nabitý. Pro video konzultaci zkontrolujte připojení k internetu a nastavení mikrofonu a kamery. Můžete také připravit svou lékařskou dokumentaci (např. výsledky vyšetření).

Zkušenosti

O mně

Vystudovala jsem pětiletý magisterský obor psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Ve svém vzdělávání pokračovala psychoterapeutický...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
4 názory

D
Umístění: jiné místo Jiný

Lidský přístup a naladění na klienta. Výborné otázky, flexibilita a možnost online konzultace v době epidemie, která byla velmi příjemná.


J
Umístění: jiné místo Jiný

Mgr. Alžběta Ondrová je člověk na svém místě. Vždy milá, kladla otázky při kterých jsem se potila ještě zpětně, ale donutilo mě to přemýšlet i o věcech, o kterých se mi přemýšlet nechtělo.Moc děkuji za čas, který mi věnovala a mohu rozhodně doporučit.


P
Ověřeny pacient
Umístění: -

Mgr. Alžběta Ondrová má milý, profesionální přístup, dokáže člověka navést tam kam potřebuje, pomůže mu najít správná východiska z problému, dává skvělé rady a celá komunikace a domluva s ní je opravdu výborná. Je to člověk na správném místě, takže doporučuji nejen známým, kteří potvrzují mou zkušenost, ale i ledem zde.


P
Ověřeny pacient
Umístění: -

Paní Mgr. Ondrová mi velmi pomohla s překonáním náročné životní etapy a opětovným nalezením rovnováhy v životě. Moc děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Vystudovala jsem pětiletý magisterský obor psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Ve svém vzdělávání pokračovala psychoterapeutický...

Více