Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Vystudovala jsem pětiletý magisterský obor psychologie na Filozofické fakultě Masarykovy univerzity. Ve svém vzdělávání pokračovala psychoterapeutický...

Umístění: jiné místo Jiný

Lidský přístup a naladění na klienta. Výborné otázky, flexibilita a možnost online konzultace v době epidemie, která byla velmi příjemná.

Umístění: jiné místo Jiný

Mgr. Alžběta Ondrová je člověk na svém místě. Vždy milá, kladla otázky při kterých jsem se potila ještě zpětně, ale donutilo mě to přemýšlet i o věcech, o kterých se mi přemýšlet nechtělo.Moc děkuji za čas, který mi věnovala a mohu rozhodně doporučit.

Umístění: -

Mgr. Alžběta Ondrová má milý, profesionální přístup, dokáže člověka navést tam kam potřebuje, pomůže mu najít správná východiska z problému, dává skvělé rady a celá komunikace a domluva s ní je opravdu výborná. Je to člověk na správném místě, takže doporučuji nejen známým, kteří potvrzují mou zkušenost, ale i ledem zde.

Umístění: -

Paní Mgr. Ondrová mi velmi pomohla s překonáním náročné životní etapy a opětovným nalezením rovnováhy v životě. Moc děkuji