Kúty 3802 Zlín, Zlin
CENTRUM REHABILITACE SPONTE SUA s.r.o.

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí
Ivana Petroviče Pavlova 6, Olomouc
Fakultní nemocnice Olomouc

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Dr. Krobot je vynikající odborník. Mám tuto zkušenost, upadla jsem na ledovce tak nešikovně, že jsem si asi natrhla
šlachu v rameně. Ortopéd mi řekl, že se to nedá operovat, abych zkusila rehabilitaci. O Dr. Krobotovi jsem slyšela samou chválu, tak jsem ho požádala o pomoc. Poradil mi, abych denně otáčela rukou podél těla 360% 100x dopředu a 100x opačně. Samozřejmě to bolelo, ale vydržela jsem. Trvalo to asi 14 dnů - nevím přesně, už je to delší dobu a opravdu to pomohlo, ruka je v pořádku.
Milá paní, rehabilitace bolí !!!! (Kdybyste vydržela 500x ten cvik, možná jste nemusela na operaci !)

Chci napsat trochu jiné hodnocení na pana doktora Aloise Krobota. Je to naše vděčnost a pokora.
Dovolte mi se svěřit:Pokud vím, pan doktor má praxi ve Zlíně, v Olomouci, v Brně a vyučuje v Praze a Baselu. Nyní docela chápu , má co předávat.
Dnes už máme červen 2010 a hlavně : Tereza, moje paní, nám koncem února porodila třetího krásného zdravého syna. Běžný příběh, náš prostřední Andrew má dnes 14 let, dává nám to znát. Ale to není do důležité, běžná puberta, sám jsem měl horší. Mojí Tery je dnes 41 a náš nejmenší Jan měl včera už 4 měsíce. Letí to. To na úvod. Pana doktora Krobota jsem do podzimu 2008 neznal: Vrátili jsme se ze Skotska po 12 letech zase do Česka: Terka před tím utrpěla v autě úraz horní krční páteře. To byl rok 2006. V GB tomu říkali ´whipplash injury´ nebo ´cervical myelopathy´. Trpěla asi docela dost, víc než dávala najevo. Měla napřed ochrnout pak ale chválabohu chodila.I když špatně. Občas neudržela moč. Nevěděl jsem si rady. Ona to vzdala. Byla nejistá, únavná. Moc pomoci nebylo, jen léky na bolest, z toho bolesti břicha, problémy s játry a stále dokola. Nechtěla, nemohla řídit auto, deprese, a takové jak si může každý představit. Asi to mnoho z Vás zná. Měla doporučení na doživotní pravidelnou fyzioterapii. Když mne firma poslala na východni Moravu, byl jsem docela skeptický. Žena přijela později. Hledal jsem alespoň podobný rehabilitační servis jako ve Skotsku. To byl listopad roku 2008. Hledal jsem v blízkosti něco podobného k rehabilitaci jakou znala, na co byla už navyklá: alespoň k udržení kondice a jako prevence vozíčku i nastupujícího stáří. Nějak se ale nedařilo. Bylo to takové divné, "tlačení do zad" a "magnet". Hledaje na www jsem narazil na Vaši podivnou rubriku "známý lékař",ráčí odpustit, kde odborníky hodnotí pouze laici. Kromě dalších směrníků jsem hledal i u Vás. Jsem technik, a stejná pravidla pro "ano - ne" jsem zadal. Vyšel mi rehabilitační lékař, s velkým množstvím reakcí, přitom negativní reakce píše velmi pravděpodoně pouze stejný (necenzurovatelný) autor, přesněji stejná sociální skupina. Převažují reakce pochvalné.
Do Zlína nebylo daleko. Rychlý profesionálnjí přístup, zájem o konkrétní minulá vyšetření v GB(MRI), což bylo docela ihned po pacs dostupné, sám jsem se podivil it pokroku v čr, racionální vyhodnocení, pohovor, vyšetření a konkrétní instruktáž. Kontroly, denní nenáročné ale zcela konkrétní cvičení. Výsledek je , že moje tehdy 40-letá paní nejen že zvládala postupně mnoha-mílové vycházky. Zázračně omládla. Je to zřejmě docela vulgarní jak píši, ale je to fakt. Její břicho se znovu stalo jejím dřívějším břichem. Pan primář a jeho dvě fyzioterapeutky ji vedli přes nesnáze. Omládla na těle a hlavně na duchu. Cítila pokrok. Dnes jsme přesvědčeni o vlivu takto konkrétní rehabilitace. A k když jsem pak našel článek pan doktora Krobota k anglickém časopise o rehabilitačním řešení podobných problémů, došlo mi, jaké máme štěstí, jak to je objektivně podložené.
A když potom pan primář V. nejen vyvrátil menopausu ale potvrdil již pokročilé týdny těhotenství, T. se na cítila. A chtěla, věděla jak na to. A po porodu ještě více rozkvetla. Děkuji Ti miláčku. Já také, aspon si to myslím. Být v 53-ti zase otcem zase krásného kluka je úžasné. Chci tímto moc panu doktorovi Krobotovi poděkovat, jakkoliv je to naše věc. Myslím že náš osobní příběh nezná, ženu last viděl v 7 nebo 8 měsící těhotenství. Ale jeho rady byly jednoduché, konkrétní ale hlavně účinné. Je to zkrátka zázrak. Panu doktorovi velmi přeji, ať si z docela ubohých úrážek nic nedělá. I když tuším, že to je asi to poslední co by četl a nad čím přemýšlel. Myslí dopředu, hlavně na nemocné, kterým může se svým týmem pomoci. Přeji mu aby se věnoval jen těmto nemocným a nemusel se zabývat jinými problémy.
My děkujeme za jeho profesionální medicínský přístup. Profesionální znamená účinný.
H.S.

Výborný odborník!
Doporučuji, pokud máte opravdový problém - simulanty skvěle vyhodnotí!

Jsou skutecne tady u nas nejlepsi. nelzou a kdyz nepohomou alespon poradi
jsou sqeli
au

Je skutečně sqela lekarska,Vi, umí to ostantmím d sqele
Az mni bude d pohybem skutečně zle tak napred zajdu k panu primáři pro jeho

Je to vynikající LÉKAŽKA odborMÍK MA REHABILITACI :DOSAH sAMOTIŠKY

Pan primář je vynikající lékař a skutečný fyzioaterapeut. Hledala jsem blízko Zlína rehabilitačního lékaře a navazující rehabilitaci po přestěhování z Čech. Organizace vynikající. Výsledky nemohly zlepšit stav našeho syna(následky zlomeminÿ C4). Ale ten reálný stimul a vlastně potenciál -nejen pro Radka - byl obrovský. Po roce roce R. mluví. Chci moc poděkovat. Při hledání adresy jsem našla "s prominutím jen pomluvy". A to nechci tak nechat. Pan primář Krobot asi dobře rozezná simulanty od nemocných. Držíme mu palce.Je vynikající lékař.
rf

Je zřejmě velmi dobrý. Osobně pomohl manželovi,který ochrnul po pádu z lešení. Ve Zlíně ho "odepsali" , pan doktor Krobot to zhodnotil lépe, apespoň pro Jožku a vlastně celou naši rodinu, takže dnes po 9 měsících "tvrdé rehabilitace" víme dobře kdo to opravdu umí. Panu primáři moc děkujeme. J+M. R.

Odborník na slovo vzatý. Dle vlastní zkušenosti jeden z nejlepších v republice.
I když občas bez servítek. Vždy ale na jeho slova dojde.Mohu doporučit.