Alois Hájek, chirurg Frýdek-Místek

Chirurg

El. Krásnohorské 321, Frýdek-Místek
Nemocnice ve Frýdku-Místku

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Navštívili jste tohoto specialistu?

Podělte se o své zkušenosti. Ostatní pacienti by rádi znali Váš názor na lékaře.

Přidejte názor

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den po internetu jsem náhodně našel nějaké informace o melanomu ze znamének jinak řečeno rakovina kůže mám vystouplé na zádech dvě znaménka jedno černé a druhé spis hnědé (světlý az růžový ) chtěl bych se zeptat na vas názor nebo zda se s tím již někdo setkal . Děkuji

Pokud pozorujete nějakou změnu vzhledu znamének, jistě je na místě vyšetření u svého lékaře případně kožního lékaře.

• Dobrý den,
    Před 5 lety jsem si vykloubila kotník, a když jsem si ho nahodila sama zpátky, zlomila jsem si v něm přitom kost. Byla jsem na operaci, kde mi pod rentgenem rovnali v kotníku kosti. Asi po 3 měsících jsem se vrátila na kontrolu a stěžovala si na velkou bolest. Našli mi v tom kotníku úlomek kosti, ale rozhodli se, že ho tam nechají. V průběhu následujících let mě kotník bolel při dlouhodobé námaze a často pak otekl. Po pár dnech se to vždy zklidnilo. Rok co rok se stav mého kotníku pomalu zhoršoval. V září roku 2019 jsem kotníkem narazila o roh skříně. Od té doby cítím velkou bolest v oblasti pod vnitřní stranou kotníku když si dřepnu nebo šikmo šlápnu a následně pak na nohu došlápnu. Je to velmi bolestivé, ale za pár minut to odezní. Nijak jsem to ze začátku neřešila, ale došlo to do stádia, že se kvůli velké nesnesitelné bolesti bojím dřepnout. Baví mě sporty a dost mě tato situace znepokojuje a překáží. Je možné, že se ozval úlomek kosti po 5 letech? Nebo to má i jiné vysvětlení?

Určitě by bylo na místě ověřit současný stav-polohu úlomku, pokud se nachází uvnitř kloubu,
    může být příčinou potíží a v tom případě je jeho odstranění nezbytné.