Arbesovo nám. 2796/6, Prostějov

Umístění: Ordinace Jiný

Empatie a správná léčba, dvě slova ,která řeknou vše!
Děkuji paní doktorce Ratajové, 1*****
Myslím, že jako jedna z mála, má svoji práci lékařky ráda. Nikdy jsem na ni nepoznala nezájem, špatnou náladu nebo nedostatek času na mě, jako pacienta. Obvodní lékař je základní kámen léčení nemoci.
Paní doktorka, za mne, je ten základní kámen vysoké kvality !!!

Velice, velice milá, příjemná, usměvavá paní Doktorka i sestra. Paní doktorka vždy poradí, vysvětlí, zvolí vhodnou léčbu i léky. Nedám na ní dopustit a dojíždím za ní 30 kilometrů, protože lepší doktorka u nás není takže radši jedu 30 km za odborníkem ! Vděčný pacient Honza Z.

Moc moc skvela laskava pani doktorka...ta ma ve svem zivote jasno :-) Sestricky take moc mily!! Kdyby nebyla tak profesionalni a hlavne chytra a vzdelana asi bych tam ty tri hodiny v cekarne nevydrzela!!! Jinak za me super.

Velice empatická a laskavá paní doktorka.Chytrá a vzdělaná.S tak výborným praktikem jsem se ještě nesetkala.
Vděčná pacientka.

V naší rodině nastaly zdravotní komplikace u mé příbuzné, která utrpěla prokazatelně pracovní úraz s dlouhodobou pracovní neschopností ( překročení doby pracovní smlouvy na dobu určitou). Jeden den před uplynutím pracovní smlouvy, chtěla p. doktorka mé příbuzné ukončit neschopnost s tím, že má nachystanou druhou neschopenku, která byla vystavena s datem dalšího dne. Jednalo se o neschopenku pracovního úřadu, tudíž neproplácenou z nemocenského pojištění. Osoba v pracovní neschopnosti ovšem nemůže žádat o přijetí do evidence UP .. A. V.

Jsem velmi spokojená. Vstřícnost a laskavost a odbornost výborné. Janečková M.