Alice Kráčalová, praktický lékař Olomouc

Praktický lékař Více

Horní lán 1310/10a, Olomouc, Olomouc
Poliklinika Olomouc

Umístění: Poliklinika Olomouc Jiný

Pro pacienta je nejdůležitější důvěra v lékaře a takový pocit mi MUDr. Kráčalová plně dopřává. Má na to vliv její odbornost, preciznost i vstřícnost. Paní doktorka je milá, umí vyslechnout, má přehled o dříve provedených vyšetřeních a potvrzených diagnózách a nic nenechá náhodě. Pěknou atmosféru vytváří i sestřička a je mi příjemné, že ordinaci mohu navštěvovat v klidu a s důvěrou.

Umístění: Poliklinika Olomouc Jiný

Vynikajici pani doktorka, ktera vzdy s usmevem pomuze a vyresi problem. Nechybi ji empatie, mohu jen doporucit.

Umístění: Poliklinika Olomouc Jiný

Velký profesionál a odborník, empatická a velmi citlivá. Vždy poctivě vyšetří, případně pošle na specializované pracoviště. Milá a vždy v dobré náladě, já i manžel jsme moc rádi za takovou péči.

Paní doktorka je velmi schopná lékařka. Reaguje bez zbytečných prodlení a má snahu zdravotní problémy adekvátně řešit.

Pani MUDr. Kracalova je uzasna doktorka, ktera podpori, pomuze a hlavne poradi. PROFESIONALNI pristup podtrzeny lidskosti! Sestricka je vzdy mila, usmevava a ochotna. Vsem doporucuji :-)

Paní doktorka je po všech stránkách skvělá, vždy se snaží pomoci, je empatická, velice příjemná a skutečně se zabývá problémy pacienta, přemýšlí nad tím, jak mu pomoci a co je příčinou potíží. Jsem velice spokojená a šťastná, že v dnešní době se najde takovýto skvělý lékař :-) I sestřička je velmi milá a čekací doba velmi krátká, což je v dnešní uspěchané době obrovské plus, dokonce je možné se objednat. Kéž by takovýchto lékařů, sestřiček a ordinací bylo více...

Paní doktorka i sestřička jsou velice milé, ochotné a profesionální. Přistupují k člověku individuálně a tak se tam cítím velmi dobře. Také bych chtěla moc pochválit čekací dobu, která je při objednání téměř nulová, což u praktického lékaře považuji za vysoký nadstandard. Udělá všechna potřebná vyšetření, popřípadě posílá dál k odborníkovi. Můžu jenom vřele doporučit:-)

Nejlepší praktická lékařka, jakou jsem kdy potkala. Velice pečlivá, příjemná, snaží se člověka opravdu vyšetřit a opravdu mu pomoct, udělat všechna potřebná vyšetření, popřípadě poslat dál k odborníkovi. Můžu jenom vřele doporučit:-)

Přidávám opravu svého hodnocení, špatně jsem zmáčkla myš, nemám neutrální postoj, opravuji hodnocení na velmi dobrý.