Alice Kráčalová, praktický lékař Olomouc

MUDr. Alice Kráčalová

Praktický lékař

Horní lán 1310/10a, Olomouc, Olomouc
Poliklinika Olomouc

Fundovaná lékařka, snaží se problémy řešit důkladně, možná občas náladová a trochu odměřená, ale celkově si nemůžu stěžovat.

Průměrná lékařka. Nemám pocit, že by nějak zvlášť vynikala nad jiné doktory, které jsem zatím poznala. Člověk přijde, dostane recept, zase odejde. Jako na běžícím pásu. Běžná praxe kdekoli v ČR.

Dr.Kráčalová je co se týká znalostí výborná lékařka, ale mohla by by být trochu srdečnější, více naslouchat svým pacientům. Jinak nemám výhrady.

Nemám po návštěvě paní doktorky dobrý pocit - nekomunikuje,pokud pacient nesouhlasí.V podstatě samomluva.Mám za to,že paní doktorka sbírá úkony vyšetření.Čím více nejrůznějších vyšetření,tím je paní doktorka více v pohodě.Nedovedu si představit,že bych byl opravdu nemocný.Mám to do ordinace 185 kroků z obýváku - mám to špatné......... František Čapka.

PANÍ DOKTORKA KRÁČALOVÁ JE PROFESIONÁL,HODNÁ,VSTŘÍCNÁ,OCHOTNÁ,ZAJÍMÁ SE O VAŠE PROBLÉMY A VŽDY VÁM POMŮŽE.JSME S PŘÍTELEM ŠTASTNI,ŽĚ MÁME TAK SKVĚLOU LÉKAŘKU A MOC JI DĚKUJEME.

Hledala jsem v Olomouci praktického lékaře, lékařku a na doporučení 2 osob jsem vyhledala paní doktorku Kráčalovou. Její pověst jako výborné praktické lékařky nezklamala. Odbornost, empatie, celkový přístup výborný.
I já mohu ze zkušenosti vřele doporučit.