Zubní ordinace MDDr. Kapková Alice

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

email: alice.kapkova@tiscali.cz
web: www.ordinacekladno.eu

Absolvent 1. Lékařská fakulta Univerzity Karlovy v Praze obor zubní ...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Zánět dásní
  • Zánět zubů

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Zubní ordinace MDDr. Kapková Alice Jiný

Paní doktorka je velmi milá a lidská. S pacienty a jejich problémy soucítí a vždy se snaží pomoci. K zubaři nechodí asi nikdo rád, ale sem chodím s menším strachem a má na to vliv hlavně osobní přístup paní doktorky i její zdravotní sestry. Jsem vděčná za jejich péči.

Umístění: Zubní ordinace MDDr. Kapková Alice Zubní

Slečna Kapková a její sestra jsou, svým přístupem a profesionalitou naprosto neuvěřitelně jedinečné. Mnohokrát děkuji.

Jsem velmi ráda,,že mám tuto paní doktorku,,trhala mne několik zubů,,, je velmi citlivá,, odborná,,velmi příjemná..doporučuji,,,,

Vždycky jsem se bála zubařů, ale ted když chodím k paní doktorce žádný strach nemám. =) Paní doktorka je velice milá, příjemná. =)Vyšetření je téměř bezbolestné. A když paní doktor uvidí na vašem výrazu, že vás to bolí ihned přestane a dá hned injekci. =) Moc doporučuji, už ted se těším na další návštěvu, a to je co říci, jelikož jsem se zubařů bála jako čert kříže. =)

Zdeněk Hruška 14.5.2015 Po 15 leté odmlce, kdy jsem rezignoval na jakoukoli péči o svuj chrup, jsem se odhodlal k návštěvě zubní ordinace a udělal jsem moc dobře.Setkal jsem se s vřelým uvítáním od paní doktorky a hlavně s obsáhlým výkladem co mne čeká a kolikrát budu muset přijít. Dnes mne čekala zubní hygiena, kterou jsem si náramně užil. Po zkušenostech z předešlých návštěv zubních lékařů, kdy následovalo drastické čištění zubního kamene ruznými háčky a vrtačkami, mne čekalo příjemné zacházení s moderní technikou ultrazvuku. Doufám, že mé další sezení na pohodlném křesle paní doktorky, proběhne ve stejném duchu jako dnes. Děkuji.

Profesionální, šikovná, citlivá, talentovaná, perspektivní, pohotová. Nejlepší zubní lékař v okolí! Příjemná a moderní ordinace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Nemůžu si vynachválit, po svých předchozích zkušenostech, jsem měl celkem strach, ale ošetreni kazu bylo super, nic nebolelo, perfektní přístup, nedám na paní doktorku dopustit a už nechci jinam.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pani doktorka byla moc mila,ochotna vse vysvetlit. Mam za sebou prozatim jen vstupni prohlidku, ale jen ta mi stacila k tomu,abych si vybrala ji za svou zubarku. Muzu jen doporucit.

Ž
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Skvělá paní zubařka, vřele doporučuji. Je přátelská, pohodová, rychlá, precizní a vstřícná. Jsem moc vděčná za to, že jsem po špatné zkušenosti našla zubařku, u které se brzy přestanu zubních zákroků bát. Plusem je i krátká objednací doba a umístění v centru Prahy. :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Profesionální a přitom lidský přístup. Trhala mi zuby a když nešel vytrhnout, požádala kolegu zubního chirurga, ten připíchl anestetikum a zub vytrhl. Poučila se, dnes opět zub se zánětem, opíchala pečlivě okolo, a opět nešel ven, opět přivedla zubního chirurga a zub byl venku. Poradí si i bez zubní sestry: je nastydlá, a aby nenakazila paní doktorku ani pacienty, nenechá svou sestru vstoupit s nachlazením do ordinace. Vřele hledajícím doporučuji.