Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Alice Hamáčková Pernicová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, už pár měsíců mě bolí rameno, dělám bojové sporty a nejspíš se mi to stalo tam. Nemám ho zlomený ani vykloubený, jen mě bolí při extrémních pohybech ( protahování), ale v obyčejných situacích ho téměř necítím. Zkusil jsem ho protáhnout v posilovně a na pár dní bolest odezněla, ale pak se vrátila. Zajímalo by mě o co by se mohlo jednat a jestli by byla nějaká možnost protahování masáží apod. Nerad bych šel kvůli tomu na operaci.

Vaše rameno potřebuje dobrou diagnostiku, dle obtíží , které uvádíte se může jednat o "pouze" chybné nastavení kloubu v krajní pozici rozsahu pohybu a následně potom natažení vazů, či kloubnío pouzdra. V takovém případě by pomohla aktivní terapie zaměřená na zlepšení kontroly pohybu. pokud by se dg. potvrdila věřím na 2-3 terapie a zacvičení doma.

Mgr. Alice Hamáčková Pernicová

Dobrý den, je možné mít následující den po návštěvě Reflexní masáže chodidel tyto potíže: bolest hlavy na spáncích a zátylku, tlakem za očima, šumění v hlavě i horečka? Děkuji moc za odpověď.

Dobry den, reakce muze byt velmi individualni, ale v horecku neverim. Napada mne, zda jste nebyl pri masazi v nejake vynucene pozici pro krk.

Mgr. Alice Hamáčková Pernicová