Alfréd Dörr, gynekolog Ivančice

MUDr. Alfréd Dörr

Gynekolog

Kyselkova 90/2, Ořechov, Ivančice
Odborný ženský lékař

Letos 21.7.tomu bude již 23 let co mě operoval vynikající člověk,vynikající doktor,vynikající osobnost pan Mudr Alfréd Dorr.Velký dík co jste pro mne před těmi 23 lety udělal,díky Vám žiji ,díky že jste,díky za Vaší precizní práci.Jste vynikající osobnost.

Pan primář je ÚŽASNÝ chirurg a SKVĚLÝ diagnostik a EXCELENTNÍ lékař.
V liberecké nemocnici jsem byla jako pacientka, byl tam jako růže mezi trním. Jedenkrát mě operoval a také pomohl na svět mé krásné holčičce.

Ve Strakonicích jsem rodila roku 2010 a prsetkala jsem se s primářem alfredem Doorem. Pro mě je to úžasný člověk, který se ke mě choval mile a moc mi pomáhal. Díky němu se mi narodil krásný a zdravý syn. Moc mě mrzí, že Strakonickou nemocnici opustil. Ráda na něj vzpomínám.

vážený pane doktore,

v r. 1998 v nem. na Obilním trhu v Brně jste byl nucen mne narychlo operovat - podvazovat žílu postiženou rakovinným bujením. Moje nemoc byla v pokročilém stádiu a tak nikdo nevěřil v úspěšnost operace. Svou odborností a šikovností jste mi na poslední chvíli zachránil život. 12 let vám vduchu děkuji a jsem štastná, že jsem objevila toto hodnocení, že vám mohu přede všemi poděkovat a sklonit se před vaší lékařskou odborností
jen poděkovat je málo
Milena Kotásková
Hodonín

Opravuji poslední větu v příspěvku ze 6.9.2011 - bylo tím myšleno, že bývalý pan primář se panu primáři Dorrovi skutečně nevyrovná!! Opravdu, pane primáři Dorre, děkujeme, že jste právě v naší nemocnici, oddělení gynekologie a porodnice po takovém laskavém a výborném člověku už dlouho "žíznila". Patří Vám velký dík od vděčných pacientek, maminek a jejich (i díky Vám zdravě narozených) miminek.

Opravdu výborný pan primář s velký P! Strakonická porodnice může být nesmírně vděčná, že konečně je zde člověk, který má opravdu zájem o pacientku a její zdravotní problémy či má nesmírný zájem o to, aby se narodilo zdravé miminko a nestaly se opakované tragédie, které se v této nemocnici bohužel staly. Pan primář své pacientky chodí pravidelně kontrolovat, ptá se jak se cítí, podrží je i hodně psychicky, je to nesmírně laskavý, vlídný a milý člověk. Díky němu se maminkám narodilo i hodně zdravých miminek. Bohužel s bývalý panem primářem se nedá absolutně srovnávat!

JE TO NEJLEPŠÍ,NEJMILEJŠÍ GYNEKOLOG JAKÉHO JSEM KDY POTKALA.ZACHRÁNIL MI ŽIVOT A PŘIVEDL NA SVĚT MOJI DCERU PAVLÍNKU MOC MU ZA VŠE Z CELÉHO SRDCE DĚKUJI A VÍM ŽE I DALŠÍM LIDEM ZACHRÁNIL ŽIVOT JE TO PAN DOKTOR NA SVÉM MÍSTĚ.JE TO ČLOVÍČEK SE ZLATÝMA JEMNÝMA RUKAMA.TAK PROSÍM NEPIŠTE O NĚM NIC OŠKLIVÉHO ON SI TO NEZASLOUŽÍ.

Mě osobně pan primář velice pomohl při porodu mého prvního syna. Bez jeho pomoci by se snad ani nenarodil. Porod vedla nějaká mladá lékařka (snad už byla) a malý se ne a ne narodit. Až mu začaly klesat ozvy srdíčka, zavolali pana přimáře Doora a malý byl během chviličky venku. Sice mu musel pomoci vakuumextraktorem, ale jsem mu strašně moc vděčná. A co se týče komunikace, tak tam jsem tedy neviděla žádný problém. Je to úžasný člověk a rozhodně mi nepřišlo jeho vyjadřování jako "hospodské". Hned po pár hodinách po porodu se mě přišel zeptat, jak se cítím a celkově byl výborný. Horší zkušenosti jsem ovšem měla se strakonickými sestřičkami na šestinedělí.

S pana primářem Dorrem jsem se setkala s dvouletým odstupem dvakrát, pokaždé mi velmi pomohl. Poprvé, když jsem o dítě přišla, pomohl mi hlavně psychicky, a dále výborně provedeným následným zákrokem. Podruhé to bylo v mém druhém těhotenství, kdy jsem měla velké problémy v 17 týdnu. Vyšetřil mne ve večerních hodinách, kdy jsem čekala na chodbě nemocnice, i přesto, že neměl službu a nechal ihned hospitalizovat. Každý den se informoval na můj stav.
Profesionální přístup, vždy velmi milý a ochotný. Mohu jen doporučit. JH

Vazeni panove a damy,pisi hlavne Vam, co mate negativni nazor na pana doktora lepe receno nynejsihp primare Alfreda Dorra ve Strakonicke nemocnici na gynekologii.Jsem znechucena Vasi kritikou a nejradeji,bych se s Vami osobne setkala a vysvetlila Vam,ze nemate pravdu.Pana doktora znam temer 25 let a lepsiho lekare neznam.Poznala jsem v zivote mnoho schopnych i neschopnych lekaru.Lepe receno uplatnych a neuplatnych.Pan primar je vzorem Vsech mladych, schopnych a neuplatnych lekaru.Me osobne nekolikrat zachranil zivot a to i v situacich,kdy jde opravdu o Vse.Na 100 PROCENT je u pana doktora vzdy na prvnim miste pacient,jeho schopnosti mu mohou zavidet kdekoliv na svete.Mam dojem,ze jste asi nenarazili na ty druhe.Jsem byvala zdravotni sestra a mohla bych psat romany.Jeste jednou se silne ohrazuji proti Vasim negativnim nazorum.Chybu muze udelat kazdy a i vy urcite nejste bezchybni.Pokud vim,nikdy se nestalo,ze by ohrozil zivot pacientky a uz vubec ne,ze by si spletl levou a pravou stranu.A uz vubec nechapu ,jak by lekar mohl byt uspesny,kdyby nestudoval po celou dobu sve praxe.Stezovat si urcite muzete,ale podle mne nemate na koho.Kdyby takhle pracovali nasi politici, urednici a ostatni nefachcenka,tak by jsme se v tomto state meli davno vsichni dobre i lepe.A posledni poznamka, jsem sama velmi nemocna a vim,co to je ,kdyz je clovek na dne,takze mi prosim verte, ze dokazi posoudit jeli lekar schopny ci ne.S pozdravem pacientka pana Primare Doora, Brno.