Alfréd Dörr, gynekolog Ivančice

Gynekolog

Kyselkova 90/2, Ořechov, Ivančice
Odborný ženský lékař

Umístění: jiné místo Diagnostická laparoskopie

Hned při prvním kontaktu mě napadlo slovo arogance. Po diagnostické laparoskopii pro neplodnost ve Slezské nemocnici jeho závěr při velké vizitě, kdy mě viděl 2 vteřiny poprvé v životě byl ten, že se jen málo snažíme. Každá žena, která se snaží o miminko ví, jak je to citlivé téma a že se někdy snažíme právě až moc. Mimochodem, tento "odborník" pravdu neměl, ale CAR nám naštestí pomohli opravdoví odborníci.

Před 10ti lety mi tenhle pan doktor při mém nesouhlasu s léčbou vynesl ve své kanceláři na Masarykově onkologickém ústavu v Brně soud smrti slovy: " Tak pravděpodobně umřete!" (velmi citlivé tohle sdělení). Pane doktore, vzkaz pro Vás: Přežila jsem onoho půl roku, který jste mi prognozoval a ejhle, přežila jsem dokonce deset let bez Vaší onkologické léčby! Tehdy jste mi chtěl brát vaječníky s diagnózou karcinomu obou ovárií a dělat na mně nějaké pokusy se zamražováním vaječníků. Mám pro vás ještě jednu zprávu: NIKDY jsem nepodstoupila už ani jednu LPSK ani nic jiného a před 3 měsíci porodila krásnou zdravou dceru a chystám se s těmito rakovinovými vaječníky ještě "udělat" dceři bratříčka! PS Dodnes by mě zajímalo, kdo mi dělal tu histologii! PS 2 Tehdy jsem Vám chtěla odpovědět - PRAVDĚPODOBNĚ JEDNOU UMŘEME VŠICHNI! ;)

Arogantní egoista.

Po laparoskopickem vysetreni ohledne zjistovani priciny neplodnosti mi pan primar {toho casu} podal inofrmaci, ze se jedna o porcelanove vajecniky a s tim souvisejici neplodnost. Na pooeperacni zpravu jsem cekala pres ctrnact dnu, v te dobe jsem samozrejme resila se svym gynekologem moznosti lecby. Nakonec v pooperacni zprave, kterou napsal doktor, ktery me i operoval, zadne porcelanove vajecniky nebyly. Proste zcela mylna informace. Pri propousteci konzultaci s primarem, nez jsem byla z nemocnice propustena, mi pan primar neprilis taktne rekl, ze neplodnost z duvodu prilisneho sportovani a neplnohodnotne stravy {coz je v mem pripade osmdesati procentni pricina}, na coz jsem se ho jako odbornika ptala, neni u me rozhodne tema k diskuzi, protoze pry na brise "spicek" mam. Takze zaver: naprosto mylne informace, o ktere jsem musela nekolikrat zadat, a velice netaktni a neprofesionlani zachazeni s pacientkou.

Neštěstí pro strakonickou nemocnici. Není to bohužel ani odborník, ani člověk, velice se zhoršil duch celé gynekologie. Je to takový strakonický doktor Cvach. Zřejmě je víc vědec než doktor, ale to je zoufale málo na přednostu oddělení.

Pan doktor mě zbytečně operoval bulku v prsu-v 19 letech, na tom se shodly doktoři nejen v porodnici, ale i můj nový gynekolog. Nemohla jsem ani kojit a ty bolesti....Já se u něho cítila nepříjemně, pacientku hodnotil nejdřív jako ženskou a pak pprohlížel.

Před deseti lety jsem se dostala do péče pana doktora pro akutní zánět v důsledku hormonální léčby pro endometriosu. Jeho přístup byl nejen nelidský, ale i neprofesionální. Označil mě za promiskuitní, aniž by si prostudoval důkladně mou dokumentaci. Až na upozornění sestřičky své chování změnil, ale už se neomluvil. Po jeho tzv. léčbě jsem další dva roky usilovala o těhotenství. To se povedlo jen díky důsledné péči mého gynekologa, pana doktora Párala. Do ruk doktora Dórra bych se již nikdy nesvěřila a nedoporučuji to nikomu dalšímu.