Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Poliklinika Petrovice

Doktor hovoří více rusky než česky, tak domluva trošku vázne.
Ordinace stísněná, jsou zde 2 lůžka a lékař, lékař ošetřuje 2 pacienty současně.
Pro mne byly masáže příliš rasantní, nikdy jsem se s ničím takovým nesetkala. Bolesti se mi touto léčbou zhoršily, musela jsem rehabilitace ukončit.

Vynikající odborník, postavil mně na nohy po 2 měsícní hospitalizaci s vyhřezlou plotýnkou. O 2 roky později mi vyléčil pískání v uchu. Upozorňuji že je ne každému se to ucho povede vyléčit, měl jsem to od krční páteře.

Был у этого "доктора" с травмой ахилла и он мне сказал, что ахилл не порван и я целый месяц ходил с полным разравом ахилла и слава богу успешно прооперирован в Петербурге в НИИ Вредена.

Skvělý odborník a specialista. Jsem po úrazu páteře a pán doktor mě z inv.vozíku postavil na nohy. Mooc děkuji.

Skoro 21 měsíců jsem po mozkové mrtvici absolutně nic nepolykal a až teprve po léčbě u pana doktora se mi polykací reflex obnovil.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den,
    před dvěma lety jsem prodělal operaci C5/C6 pro myleopatii. Má neustálé bolesti v obou ramenou, při zátěži brnění v malíčku a prsteníčku na pravé ruce. Užívám denně Grimodin 900 mg , který mi nezabírá. K tomu mám křížové bolesti, které mi vystřelují do levého kyčle. Bolesti od kolen dolů. Poslední vyšetření: nález: osterochondrosa plot.L3/L4; L4/L5; s výhřezem a Artróza iv kloubů. Chondrosa plot. L5/S1 Artrosa iv kloubů. Mám dotaz.může se jednat o Bechtěrevovu nemoc.
    Máme jí v rodině.
    Děkuji za odpověď.
    Milan

Nemoc Bechtereva konstatuji Rentgen,lze to poznat po RTG cele pateří.OK?

MUDr. Alexej Nevedomský