Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Poliklinika Mazurská Tatinek

Moc dekuji panu doktorovi za jeho praci! Je velice sikovny a tatinkovi zprijemnil zivot o mnoho let. Mne ulehcil praci a zato patri velke diky za lidskost! Moc si tohoto pristupu lekare k pacientovi vazim

Pana doktora mám moc ráda, je moc hodný. Možná se někdy zdá trochu netolerantní, ale spíš žertuje. Opravdu neznám lepšího urologa, pan Antončík je špička!!! Doporučuji.

Slova nemají cenu - "VOKÁZANÁ P L A T Í"
proto : pane DOKTORE = DĚKUJI, DĚKUJI a ještě jednou MOC DĚKUJI !!!
MUDr. Alexej ANTONČÍK je VELKÝ SPECIALISTA a má ZLATÝ RUČIČKY !!!

Přes celou Prahu pravidelně jezdím s 91-letým otcem k MUDr. Antončíkovi proto, že jsem dlouho nemohl najít v Praze 4 vhodného urologa, který by byl schopen a ochoten převzít péči o otce v situaci, kdy v nemocnici opakovaně měli problémy se zaváděním cévky a jako jedinou možnost doporučovali operaci, ze které jsem měl strach, který byl zřejmě s největší pravděpodobností více než oprávněný. Nyní, díky suverénní péči pana doktora je otec již přes rok bez větších problémů a pokud dokážu zamhouřit oko nad nepodstatnými maličkostmi, návštěvy probíhají téměř v dokonalé pohodě. Takže, jelikož mám díky své bývalé profesi bohaté zkušenosti s lékařským prostředím, dávám k dispozici své dva postřehy:1. Není snadné najít kvalitnějšího urologa. 2. Nikdo není dokonalý. Proto, kdo chce efektivně využít vynikající odbornost pana doktora Antončíka, neměl by lpět na všech formalitách, obrnit se trpělivostí a vybavit se pokud možno dobrou náladou. Já jsem udělal zkušenost, že se to vyplatí!

Dobrý den.Chtěl bych poděkovat Dr.Antončíkovi za jeho nejen odborny přístup k mému problému ale i za jeho lidsky přístup.Je to velice schopný doktor který má velkou zásluhu na tom, že tady ještě nějaký čas budu.Velké díky patří též Dr.Bernardovi a Dr.Maršíkovi kteří vytvářejí urologii v Mazurské Na poliklinice na velmi vysoké urovni.Velké díky a klobouk dolu před vaší prací.

vděčný pacient Mikulašek

Moc se s pacienty nemazlí, ale mně se nezdál nepříjemný. Je to určitě odborník a svědomitý lékař, který pacienta nezanedbá.

Velmi dobrý lékař, doporučuji všem

Svědomitý, velmi vytížený, nikdy nikoho neodmítne, dle mého laického názoru velmi fundovaný lékař z kterého čiší, že práce je jeho hoby!

Velmi dobrý urolog,před časem mi zachránil život,ochotný v řešení mých problémů,velmi dobrý diagnostik.Celkově kolektiv ambulance ochotné, přirozené chování.A všichni koho jsem doporučil byli spokojení.

Je to úžasný lékař a profesionál ve svém oboru,takových lékařů by mělo být víc,bohužel není.