Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

K panu Antončíkovi chodím na pravidelné prohlídky patnáct let. Zpočátku působil v jedné místnosti na Mazurské, povídal si se mnou vysvětlil problém a jak léčit. V posledních pěti letech se zásadně změnil. Z ordinace si vytvořil firmu na pacienty/peníze, pracuje ve čtyřech místnostech se třemi migrujícími sestrami. Přestal komunikovat a je na něm vidět výrazná osobní změna - pohubl a příliš o sebe nezdá, neupravený a neoholený. Podstatné je, že na otázky o mém zdravotním stavu neodpoví, jenom si huhlá "dobrý, dobrý", ani na potřetí zopakovanou otázku z něj nedostanu odpověď. Píše si neustále do PC, když požádám o info, "dobrý, dobrý, to není potřeba." Stává se z něj podivín na nejlepší cestě se zbláznit. Tak jsem si našel jiného urologa, který má alespoň základní komunikační schopnost se se mnou bavit a není to stroj na pacienty/peníze. Po 15 letech řady vyšetření u p Antončíka je mi smutné toto psát, ale osobní proměna Antončíka a jeho přístup k pacientům, ten je propastný. Bohužel, v tom negativním slova smyslu.

Lékař, který zanedbal léčbu mého manžela, který k němu chodil 10 let. Neposlal ho včas v termínu na důležité vyšetření a tak mu zapříčinil, že neobjevil včas rakovinu, která se pak rozběhla do metastází a diagnostikoval ji pozdě na základě pozdního vyšetření. Svou chybu zatvrzele zapírá, dokonce zfalšoval lékařskou dokumentaci, aby se kryl. Nechtěl mi vydat lékařskou dokumentaci manžela a po dlouhé tahanici s výmluvami, že mu nejde tiskárna a pod., mi jí vydal, ovšem bez imkriminované stránky, kde si dodatečně zfalšoval nepravdivý zápis. Díky tomuto "lékaři" je manžel neodvratně poškozen a bojím se o jeho život. Chování pana Antončíka je hrubé a hulvátské, dokonce mi málem přirazil dveře před nosem, abych nemohla společně s manželem vstoupit do ordinace. Kdo má zdravý rozum a záleží mu na jeho zdraví, vezměte nohy na ramena a honem od něho utíkejte. Podali jsme na něj také oficiální stížnost na zanedbání lékařské péče.

Potvrzuji ostatni. Neprijemny az arogantni a leceni bez pozitivniho vysledku.