Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Velmi slabý... Sdělil mi, že je vše v naprostém pořádu
Nedalo mi to a šel jsem během týdne k jinému urologovi, který diagnostikoval zánět ledvin. Jako odborníka naprosto nedoporučuji!

Chodím k panu rádoby doktorovi od dubna a mrzí mne, že jsem na tuto stránku nenarazila dřív., . Pan doktor je arogantní nevychovanec , pořád mne cpe antibiotiky a jinak nic neřeší, jen poplatky pojišťovně počítá pěkné. Poslední sono bylo fiasko, došel mi gel, přejel mi asi 30 sekund po břiše a zjistil kámen v ledvině asi 1 cm, to ovšem vyčetl ze záznamu z poslední prohlídky, kdy jsem mu přinesla 7 let starou zprávu z Bulovky. K člověku ANTONČÍKOVI chodit je za trest, nechápu že už od roku 2009 si na něj lidé stěžují a on i ta jeho skvadra sester jsou v provozu. Už tam nikdy nepáchnu. LIDI AŤ VÁS ANI NENAPADNE DO TÉTO HOROROVÉ ČEKÁRNY VEJÍT

...hrozný, arogantní chování, několikrát mi napsal antibiotika za sebou asi po 2 měsících! na zánět močového měchýře (ani se nepodíval do karty, kdy jsem je měla naposledy a kolikrát-až na moje upozornění, aby se tím zabýva l!!), když jsem se ptala, jestli to nemůžeme už řešit jinak, že už mám tento rok 4 nebo 5 antb., tak řekl, že můžu jít k nějakému šamanovi, jestli chci, ale že pochybuje, že mi pomůže. Včera jsem opět dostala zánět a vzala si na doporučení kamarádky jiný přípravek z lékárny s démanózou a mám kupodivu klid-takže to v mém případě i jinak jde. Nekomunikuje a ani na otázky z něj člověk nic nedostane. Vyšetření nebylo žádný, kromě ultrazvuku a moči.

Naprosto souhlasím se všemi negativními názory. Nechápu, jak Antončík může ještě ordinaci provozovat. Je to nerudný, nepříjemný, neochotný starý pán. S takovým přístupem k pacientům by měl ordinaci raději zavřít.
Na vyšetření si nevzal rukavice. Po mém vyšetření se neumyl ... Nasadil mi antibiotika a ani neřekl na co Vás chce léčit. Na výsledky odběrů se čeká neúměrně dlouho. Sestry mi řekli, že si na výsledky můžu zavolat, ale když jsem zavolal, tak mi řekli, že mi výsledky do telefonu neřeknou… Dokonce mi neřekl co bude dělat za zákrok a když mi nečekaně bodl velkou jehlu do třísel, tak mi ještě vynadal, že se mu cukám. Má opravdu otřesné chování. To už náš zvěrolékař se chová lépe k našemu psovi než on k pacientovi.
Všechny odrazuji od návštěvy tohoto nechutného, neprofesionálního starého pána!!!

Tak dnes jsem byl u tohoto "doktora" a větší prase jak chováním, tak hygienou jsem nezažil!!!!!!!
Vyšetření na urologii není jako jít na ORL a otevřít tam pusu!! Lůžko má ve velké místnosti kde chodí sestry a místnost je průchozí k druhému urologovi. Když mi řekl ať si lehnu a sundáme si kalhoty a trenky, tak jsem ho slušně poprosil, jestli by nemohl zatáhnout závěs, který tam měl. Znechuceně se na mě podíval a řekl:"vždyť tu je jen personal, tak co je?", když jsem mu vysvětlil, že tu chodí lidí k tomu druhému lékaři, tak s arogantním úsměvem přišla sestra, která s plnou hubou keců, zatáhla závěs. To prase sedělo zády ke mě, psalo něco na PC a pak arogantně řekl:"a já se na vás divá mužů?"... Tak jsem mu řekl, že na takové blbé otázky mu odpovídat nebudu (podotýkám, že nepatřím mezi stydlivě lidi, ale tohle mi bylo fakt nepříjemné). Když se otočil a začal se mi hrabat mezi nohama, aniž by si umyl ruce (každý jistě ví, že na klávesnici je nejvíc bakterií a nemluvě o tom, že po vyšetření znovu začal psát na PC, také bez umytí rukou, se mi udělalo zle, při představě, komu přeměnou taky sahal mezi nohy. Pak se mě ptal na nějaké věci ohledně mého problemu, nevím jestli je hluchý, nebo proč se na vše co jsem mu říkal ptal "cože??"... Samozřejmě by mi nevadilo mu to po ste zopakovat, kdyby přímo za mnou neseděl člověk,který čekal až ho ten druhý lékař zavolá!! Zaplatil jsem 30,- objednali mě, aniž by se mě zeptali, jestli můžu. Zbavil jsem si věci a odešel jsem. V žádném případě na další vyšetření tímhle dobytek nepřijde!! LIDÍ, FAKT K NĚMU NELEZTE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pan doktor je možná dobrý odborník, ale ne každému je to něco platné. Odbornost není jediná deviza lékaře. Svým způsobem před panem Antončíkem důrazně varuji. Některé (pro něj) nelukrativní pacienty dokáže udržovat v nejistotě tak dlouho, že by je nechal umřít. Zřejmě na něco čeká a kdo má malý důvtip, má smůlu. Má skvělou rétoriku (když chce - milou, když nechce - arogantní) , avšak nemá zájem o spolupráci a angažovanost pacienta. S vážnou (život ohrožující diagnózou) posílá svoje pacienty namísto do blízkých specializovaných pracovišť v Praze do berounské nemocnice, prý za "špičkovými"doktory. Ovšem, jak se posléze zjistilo, s pochybnou (morální) pověstí (trestní řízení za úplatky - viz Reportéři ČT1). Že by měl též něco z berounských transkací? Těžko říct. Když však máte opětovně krev v moči a řešení nepřichází a vy se rozhodnete jít jinam, řekne, že on pro vás chtěl to nejlepší a jinde vás nechají umřít. Následky jeho systematicky odkládané a zamlžované diagnózy mají pro naši rodinu dalekosáhlé a velmi negativní důsledky. Zmírnit je pomohl pouze velmi pohotová a jasná reakce a celkově profesionální přístup pracoviště, o němž se p. Antončík velmi pohrdavě vyjádřil. Proto doporučuji vůči němu vystupovat značně suverénně, dotazovat se, vše z dokumentace si pečlivě kopírovat a nebýt odevzdaně pasivní. Důvěra není na místě!!!

Nechápu, proč chce pan doktor sponzorské poplatky za registraci a vedení dokumentace. Myslím, že je to jeho povinnost a ne nějaký nadstandart. Lékařskou zprávu by mol napsat též bez poplatků, jelikož je součastí vyšetření a stačí ji vytisknout z počítače. V čekárně je obvykle dost starších lidí a nemocných, kteří utratí za léky a jinou péči i tak hodně peněz.

Doktor je to možná dobrý. Alespoň o tom svědčí všechna možná vystavená ocenění. Ovšem takové arogantní a povýšenecké chování jsem už u nikoho dlouho nezažil. Nevím, kde to jsme, když je doktorovi za těžko pacientovi vůbec říct co mu je. Sestře by trochu milosti taky neuškodilo. Opravdu velmi nepříjemní lidé. Sem už nikdy.

Pan Antončík, je arogantní hulvát, který se neumí chovat k lidem. Po odborné stránce to samé, radši jsem hned utekla jinam. Pokud nechcete odcházet z ordinace zdeptaní a je Vám zdraví milé, tak se mu zdaleka vyhněte. Sestřičky protivné, arogantní a neochotné..Je mi líto těch starých lidí, kteří k němu chodí a nemají na výběr. Myslím, že je spousta skvělých odborníků jinde.

Asi dobrý lékař ve svém oboru,ale co se týká přístupu k lidem,žádná sláva.Arogantní, nepříjemný a jde z něj strach.