Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Arogantní chování sester i pana doktora a to jsem se chtěl jen objednat nikomu nedoporučuji

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Rychlá a efektivní pomoc. Profesionální přístup. Určeni diagnózy pří první návštěvě.Mohu jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

několikahodinové čekání, neprofesionální přístup, špatná komunikace, zpoplatnění standardních služeb

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Opravdu rychlá,profesionální a účinná pomoc při akutních potížích.Klobouk dolů před pány doktory i sestřičkami,že svojí práci odvádí naprosto skvěle.Nemohu nic vytknout.Jsou opravdu skvělí,moc mi pomohli,patří jim veliké poděkování.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Nehlede na 30 minutove zpozdeni, kteremu by se dalo za danych okolnosti porozumet se sestra chovala primo hulvatsky a to za podpory Dr. Antoncika(?). A toto je opakovana zkusenost.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Pan Doktor je "old school" odborník se snahou o vyřešení problému komplexně. Sestry jsou vystresované z toho, že si Pan doktor jede svoje, což lze poznat a je to víceméně taková komediální etuda.

Umístění: Poliklinika Mazurská Jiný

Moje zkušenost z urologické ambulance v Poliklinice Mazurská (dle webových stránek polikliniky tam pracuje jediný lékař: MUDr. Alexej Antončík). Tam mne jako čerstvého padesátníka objednala žena (dáváme si adrenalinové zážitky ;-) na 1. preventivní prohlídku pondělí na 9:15. V 10:30 jsem to vzdal. Bavil jsem se tam s jedním chronikem z bohnické léčebny - ten byl objednaný na 10:00 a vzali ho v 9:45. Jednou z ordinace preventivně vyšel muž - že by lékař? - a preventivně sprdnul celou čekárnu, ať si nikdo neodváží stěžovat, že tu přece máme ceduli, že "ČAS OBJEDNÁNÍ JE JEN ORIENTAČNÍ A POŘADÍ PACIENTŮ URČUJE LÉKAŘ". Já sám jako lékař jsem nečekal žádné VIP zacházení, jen prostě dochvilnost, když mne někdo objedná na 9:15...

Umístění: Poliklinika Mazurská Tatinek

Moc dekuji panu doktorovi za jeho praci! Je velice sikovny a tatinkovi zprijemnil zivot o mnoho let. Mne ulehcil praci a zato patri velke diky za lidskost! Moc si tohoto pristupu lekare k pacientovi vazim

Velmi slabý... Sdělil mi, že je vše v naprostém pořádu
Nedalo mi to a šel jsem během týdne k jinému urologovi, který diagnostikoval zánět ledvin. Jako odborníka naprosto nedoporučuji!

Pana doktora mám moc ráda, je moc hodný. Možná se někdy zdá trochu netolerantní, ale spíš žertuje. Opravdu neznám lepšího urologa, pan Antončík je špička!!! Doporučuji.