Ambulance klinického psychologa
Stratovská 5/107, Praha

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ambulance klinického psychologa Jiný

Po letech jsem se znovu vrátila k paní doktorce, tentokrát s mnoha fyzickými problémy, jako byly časté bolesti hlavy, tik v oku, špatný spánek, ale co bylo nejhorší, že se mi čím dál častěji stávalo, že jsem nemohla dýchat...úplně se mi stáhlo na hrudi a nemohla jsem dýchat....v té chvíli jsem si uvědomila, že to takhle není v pohodě a že musím něco se sebou udělat. Zahájily jsme spolu znovu práci na mojí "duši" a po půl roční terapii jsem musela konstatovat, že se mi daleko lépe dýchá... dotkly jsme se několika zásadních témat....o kterých jsem ani nevěděla, že jsou vlastně problém na kterém je potřeba pracovat. Má velmi citlivý přístup a za to jsem ji moc vděčná. A vůbec bych řekla, že se ve svém těle teď cítím daleko lépe :-)

Umístění: Ambulance klinického psychologa

Paní magistra Říhová je mimořádná terapeutka. Její péče je maximálně profesionální, přitom neustále tady a teď pro Vás, lidská, empatická a také tak akorát rázná. Jednoduše vynikající. Každá společná hodina byla pro mně velmi obohacující. Bylo to to nejlepší, co jsem v životě pro sebe udělala. I tímto způsobem bych ráda ještě jednou poděkovala.

Před pár lety jsem náhodou dostala kontakt na paní magistru Říhovou. Jedna z nejlepších náhod mého života! Těch mnoho měsíců (let) terapie nebylo jednoduchých, často plných velmi těžkých momentů, ale rozhodně se vyplatily. Šlo o moji druhou terapii a musím napsat, že Mgr. Říhová je naprosto skvělá terapeutka i žena. Nejde o kompliment, nýbrž o konstatování faktu. Jsem ji vděčna za kvalitu svého života a slovy není možné vyjádřit mé "děkuji".

Mel jsem to stesti navstevovat pani Rihovou cca rok. Behem tohoto casu jsme se dotkli mnohych temat v ramci terapie a postupnou praci jsme odbourali fyzicke symptomy jez mne velmi omezovaly. Jeji pristup byl velmi profesinalni a citlivy. Vse zalozeno na vzajemne duvere jez si umi ziskat. Jako terapeutistka je vyborna a musm ji doporucit.

K paní Říhové mne poslala paní doktorka z rehabilitace, protože se mi nelepšilo tzv. Zamrzlé rameno. Protože duše a tělo spolu souvisí uvolnilo se mi nejen rameno, ale jako bonus se mi uvlolnila i duše. Je mi po delší době opravdu fajn a myslím, že na tom má terapie u paní Říhové značný podíl. Pro ni nejste jen další pacient, ale jedinečný člověk, kterému se snaží pomoci. U mne naprostá spokojenost.

Díky terapiím paní magistry Říhové se mi postupně změnil život k lepšímu. Pomohla mi vyrovnat se s minulostí, přestat se jí bát a hlavně přijmout sama sebe. Nyní jsem schopná vnímat svět kolem sebe a užívat si ho. Je to pro mě obrovská změna, jsem konečně šťastná a její terapie mohu jen doporučit. Bylo to nejlepší rozhodnutí.

Terapii paní magistry Říhové jsem podstupovala přes rok a nesetkala jsem se s žádným vnucováním názorů ani necitlivým přístupem. Byla vždy velmi profesionální, empatická i vstřícná. Myslím, že není nutné (ani běžné), aby terapeut klienta detailně seznamoval se svým postupem. Mně paní magistra za ten rok velmi pomohla. Utřídit si myšlenky, překonat některé zažité přístupy a schémata chování, která mě omezovala a způsobovala zbytečná traumata. Ale terapie není vždy jednoduchá záležitost a člověk se necítí vždy příjemně. Důležité ale je, aby měl ke svému terapeutovi důvěru a musím říci, že tu já jsem k Mgr. Říhové měla a ona mne nikdy nezklamala,.Pokud bych někdy znovu potřebovala pomoc psychologa, obrátím se na ni.

paní doktorka Říhová mi moc pomohla.Teď když jsem ukončila po dvou letech terapii se cítím jako jiný člověk.Na spoustu věcí v mém životě jsem si mohla díky její terapii udělat zdravý názor. Překonala jsem strach z budoucnosti a mám pocit,že teď už bude vše jen dobré a že všechno co si dám jako cíl zvládnu. Její přístup je podle mého názoru perfektní. Nikomu nic nevnucuje,jen řekne na věc jiný názor nezúčastněného člověka a tím člověka donutí přemýšlet i jinak a ne jen jedním zaslepeným směrem. Zpočátku to není jednoduché,někdy bych řekla až nepříjemné,protože se musíte hrabat v myšlenkách,které nejsou pro vás příjemné,často jsou hodně bolestivé,ale chce to vydržet a bude líp. S postupem paní doktorky jsem hodně spokojená a jestli se v mém životě objeví zase nějaký problém určitě se na ní s důvěrou obrátím. Renata

pani doktorka Rihova mi v kritickom obdobi mojho zivota pomohla tak, ako napr. antidepresiva, ktore dlhodobo uzivam, nikdy nemohli. som rada, ze som ju nasla. jej pristup a terapia boli citlive a dobre zvolene. otvorila mi mnoho dveri do roznych sucasti zivota, ktore som mala zablokovane a neverila som, ze ich este niekedy otvorim. momentalne som vyrovnana osoba, ktora stoji nohami pevne na zemi a je sama zodpovedna za svoj zivot.

Podstoupení dlouhodobé terapie u p. Říhové bylo jedno z nejlepších rozhodnutí mého života. Skvělé postřehy, vynikající výsledky.