Na Nábřeží 1488/8B, Havířov
PRIMED Clinic

Umístění: jiné místo

Pani Mudr. Reli je profesionalka, je precizni, dela svoji praci skvele, vybaveni ordinace je perfektni. Je take skvela k detem - velmi sympaticka, empaticka a citliva, vzdy vse vysvetli, deti ji maji radi. K nikomu jinemu bych nechodila.

Umístění: Foldyna privátní chirurgická klinika preventivní návštěvy

Velmi sympatická a empatická lékařka. Poctivě při první návštěvě udělala rentgen mezizubních kazů.
Velká spokojenost s lékařem.

Měla jsem panickou hrůzu ze zubaře, ale bolest donutila a paní doktorka je skvělá, chodíme k ní celá rodina a její přístup i k dětem je skvělý

Jsem rád že jsem v dnešní době potkal člověka jako je paní doktorka.Její přístup k lidem je profesionální a lidský.Atmosféra v ordinaci je přátelská i díky sestřičce která je rovněž velmi ochotný a příjemný člověk.Děkuji Vám za vaši péči.

K paní doktorce chodíme celá rodina, jak babi s dědou,já i 6ti letá dcera.Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Já jsem jako dítě měla panickou hrůzu ze zubaře.Má dcera se k zubaři těší a to je co říct. Paní doktorku by jsme za nic nevyměnili. Jsme moc rádi,že můžeme její ordinaci navštěvovat. Děkujeme jí celá rodina

Neznam jakehokoliv lekare s lepsim pristupem k detem!!!!! Syn pri vrtani, z ktereho mel diky jine zubare panickou hruzu ani nezaknucel a odchazel s usmevem!!! Jsem rada, ze k ni muzeme chodit.

Wspanialy czlowiek oraz stomatolog. Jestem szcześliwa, že možemy razem z dziećmi być jej klientami. Dziekujemy

Nejlepší stomatolog jakého jsem kdy měl.Perfektně odvádí svou práci.Citlivý přístup.Žádné čekání v čekárně.Dodržuje přesně čas na který jste objednán.

Paní doktorka je člověk na svém místě. Precizní, ochotná, milá. Navrhne vždy více možností, zhodotí +a- každé z nich a řekne svůj názor. Necpe vám do pusy drahé nesmysly doporučované farm.dealery!!!!! A co se týče přístupu k dětským pacientům - NEDOCENITELNÉ !!!!! Mít ve svém dětství lékařku jejich kvalit a přístupu, tak nemám ze zubařů hrůzu, které mě až paní dr.zbavila. CHodíme k ní celá rodina a jednoznačně palec nahoru !!!!!!!!!!

od doby co jsem v péči MUDr. Reli nemám žádné problémy se zuby a výrazné je také estettické zlepšení chrupu.. Líbí se mi, že MUDr.Reli nabízí možnosti řešení problému a zároveˇn zhodnotí klady i zápory. je fakt bezvadná !